Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gáz az,hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az,hogy ha nem akarok megalkudni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki jönne nem vagyok incel(nem hiszek a fsságaikban). Alapvetően megvagyok egyedül,valamilyen szinten élvezem is,és ezt az állapotot tényleg csak olyan nőért áldoznám fel aki megfog. Közben viszont a mikrokörnyezetembe már jönnek az emberek a mikor lesz nő,gyerek ,feleség etc kérdésékkel. Nem akarok gyereket sem pedig feleségét,és miért gáz az hogy pusztán azért hogy legyen valakim nem vagyok hajlandó 60+kgs nőkkel összejönni,sem pedig gyerekesekkel? Egyszerűen ha nem vonzó számomra, akkor csak kényelmetlenség lenne egy ilyen kapcsolat,és ráadásul gci dolog lenne a nővel szemben is. Tehát mondhatjuk hogy sokkal felősségteljesebb vagyok,mint a férfiak egyrésze. És nem ,nem instagram modellek kellenek,de azért a vékonyság alap nálam,mert én sem vagyok kövér.

2023. jan. 9. 10:15
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
185 centi vagyok mo
2023. jan. 9. 15:36
 22/30 anonim ***** válasza:

“egy endomorfnál 10-20 kilóig még teljesen oké szokott lenni”


Kinek? Nekem egy deka túlsúly sem oké, FŐLEG egy endomorfnál nem, aki már alapból is vastag alkat…

2023. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Meg am a 60kgt vmilyen szinten hasraütés szerűen mondtam,ha a magas a csaj akkor nincs gáz vele
2023. jan. 9. 15:40
 24/30 anonim ***** válasza:
65%

#16: "Nem a kifele mutogatásról van szó, hanem a szexuális vonzalomról. Én izmos pasival élvezem a szexet, olyanhoz vonzódok. Akkor, ha már összejönnék olyannal, aki annyira nem vonz testileg, akkor legalább valami mást tudjon felmutatni, amiért érdemes vele lenni. Érted?"


Bár nem én álltam beléd az előbb, de egyetértek az illetővel és nagyon is értem. Nos, az ilyenekből lesznek a már-már közhelynek számító medencetisztítós meg postásos meg kollégás szeretős történetek, amíg a mit sem sejtő férj otthon van az akkor már néhány éves gyerekkel, hogy ha még kitudódik a történet se tudjon már menekülni, sakk-matt helyzetbe kényszerült, így bátran csalhatod.


Alapszabály, hogy aki már a kapcsolat elején sem vonz túlzottan, azzal TILOS együttlenni, kivéve ha tényleg ilyen nyíltan érdekházasság a dolog. Akár a médiának, mert közszereplők vagytok, akár valami állampolgársági dolog vagy pénzmosás, állami támogatás kimaxolás.


Eleve a szerelem (mármint az a lángoló része a dolognak) legkésőbb pár 1-2 éven belül alábbhagy. Akkor legalább esztétikus legyen az illető, hogy kívánatosABB legyen, mint egy rezgő műanyagrúd vagy a szomszéd pasi. Főleg, hogy te hiába nem fiatalodsz, te örökké 25 évesnek fogod érezni magad, csak a tested fárad el meg tükörbe nézni lesz rossz. De a másikon amikor ránézel folyamatosan látni fogod, hogy öregszik. Nem elég az őszülés, kopaszodás, izomtónus vesztés majd később a ráncosodás, kell még az is, hogy alapból se volt igazán az eseted fénykorában?


Így is simán lehet a genetika miatt, hogy nem így fogsz megöregedni nőként: [link]


illetve férfiként: [link]


Hanem így: nőként: [link]


illetve férfiként: [link]


[link]


"Te összejönnél egy kövér nővel, aki még csóró is és érzelmi analfabéta, buta? Gondolom nem, mert semmi hasznod, örömöd nem származik egy ilyen kapcsolatból."


Bár nem engem kérdeztél, de NEM. De gazdag és házias kövér nővel sem, amennyiben szexuálisan nem tartom őt vonzónak.


"Tetszik nem tetszik, valamilyen szinten mindenki azt nézi, hogy mi haszna van egy kapcsolatból."


Sajnos egyre inkább ezt látom a világban én is, ezért is nincs kedvem lassan élni sem.


Haszon meg haszon között viszont óriási különbségek vannak. Haszonelvű szemszögből le lehet vezetni, hogy végső soron aki más embereken segít önzetlen módon ő is önző, mert őt ez tölti el örömmel, neki ez aktiválja az örömközpontját az agyában, tehát végső soron ő genetikailag különböző, mint az, akinek ez nem aktiválja az örömközpontját.


Csak az ilyen ösztönt pátoszra emelő logikai síkokon hamar eljutunk oda, hogy a mazochista azt élvezi, ha fáj neki, a szadista meg azt, ha másoknak okoz fájdalmat, így az ilyen embereket össze kell párosítani egymással. Meg akkor ha bizonyos országokban van eutanázia a halálos betegeknek, akkor már egy rövid bakugrás lenne odáig eljutni, hogy a sorozatgyilkosoknak is vannak jogai, hiszen egyre kevesebb helyen lehet kivégezni őket, akkor őket is párosítsuk össze. Ölessük meg sorozatgyilkosokkal azokat, akik úgyis meg akarnak halni így win-win, hiszen mindkettő élvezi a dolgot.


Szóval óvatosabban bánnék ezekkel a "kinek miből mi haszna van" dolgokkal. Pl. a saját anyádnak és apádnak is van haszna abból, hogy megcsinált és felnevelt téged, mert öregkorukra jó, ha van, aki csak feléjük néz vagy esetleg segíti őket nem feltétlenül anyagilag. De egy dolog ezt visszakapni az élettől mert úgy alakult (hogy nem haltál meg, nem lettél fogyatékos, vitted legalább annyira, hogy lett munkád és a saját lábadra álltál majd végül megélted a felnőttkort és ez alatt le se rokkantál, hogy te szorulj ápolásra) és más dolog óraműpontossággal eltervezni, mint egyfajta üzleti stratégia.


Vallásfilozófiában van az, hogy a hindu vallásban és a buddhizmusban az a különbség a karma között, hogy az elsőben az számít amit cselekszel. A másodikban az, ami a szándékod. Utóbbit csak te tudhatod, de végső soron az alapján ítéltetsz meg az életben. Az dönti el, hogy milyen ember is vagy valójában.

2023. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#22: "Nekem egy deka túlsúly sem oké, FŐLEG egy endomorfnál nem, aki már alapból is vastag alkat…"


Az endomorf pont a vastagabb alkat és sűrűbb, vastagabb csontozat miatt nyom többet, emiatt a BMI túlsúlyt mutat akkor is, ha amúgy nem annyira vészes, mint ha UGYANEKKORA túlsúlya lenne mondjuk egy ektomorfnak, mert ő már akkor tokás lesz a teste meg mint a telefosott búvárruha.


És pontosan azért, mert az endomorf ha gyúr is (az izom meg pláne súlyosabb, mint a zsír) azt csak fehérjedús tápanyagból tudja felépíteni és ha nem valami szintetikus moslékot fogyaszt, akkor bizony azzal együtt a zsír is rakódik, ami nem baj, hiszen attól endomorf, hogy extrémebben raktározza a zsírt. De az izomtónus formát ad a testének: [link]


Ellenben az ektomorf pont, hogy képtelen meghízni, amennyiben nem visz be rengeteg kalóriát a szervezetében és/vagy mozog eleget. Neki a kettő közül egyik is elég. Az is, ha nem zabál túl sokat és az is, ha mozog kicsit. Akár gyorsabb séta is megteszi, csak úgy olvadnak le róla a kilók.


Az endomorf viszont folyamatosan küzd azzal, hogy egy karácsonyi bejglizabálástól is szaladnak fel rá a kilók vagy mikor egy bokaficam miatt nem tartja az edzéstervet. Neki viszont duplán kell odafigyelni, kevés táplálék és azon belül is minőségi (hogy bírja a fizikai aktivitást) és mellette folyamatos aktív mozgás.

2023. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%

#24

Na igen, csak miután ért már jópár csalódás olyan pasiktól, akik ugyan vonzóak voltak, de nem becsültek meg vagy más okból rossz volt a kapcsolat, akkor eljutsz arra a szintre, hogy elengeded a külső iránti nagy igényeket, csak becsüljön meg és ne legyen toxikus. Legalábbis én személy szerint már itt tartok.


#25 kommentedre válaszolva pedig nekem alapvetően a vastag testalkatú egyének nem jönnek be, akkor se, ha elvileg nem túlsúlyosak. Így értettem.

2023. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#26: Ez mind szép és jó, csak ettől még nem fogsz vonzódni hozzá és akkor már etikusabb lenne még az is, ha megpróbálnál úgymond sz.rból várat építve valakit aki legalább arcberendezésileg, magasságilag, testalkatilag bejön rávenni, hogy gyúrja ki magát mondjuk ilyenre:


[link]


[link]


(Egyébként mi lenne a pontos típusod, akire azt mondanád, hogy az jó pasi)?


Gondolok itt olyanra, hogy mennyire vagy megengedő hajszín, szemszín, magasság, bőrszín és egyebek tekintetében, illetve a testszőrzet igen nem vagy semleges (lásd a fenti két kép).


Illetve te milyen pozitívumokat tudsz felsorolni önmagadról egy ideális jelölttel való kapcsolatban? Mármint azon túl, amit írtál, hogy alkatilag vékony vagy meg heti 3x edzel.


Illetve milyen rossz tulajdonságaid vannak?

2023. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ez a te életed, úgy alakítod, ahogy jónak látod. Mindazonáltal hadd mondjam el neked, hogy a magány egy börtön. Kényelmes dolog, és pont azért lesznek egyre vastagabbak a rácsai. Nem kell senkire tekintettel lenned, nem függsz senki hangulatától, nem kell jópofizni, nem kell veszekedni, nem kell megismerni/megtanulni a nők, a miénktől homlokegyenest ellentétes lelkivilágát, gondolkodásmódját. És erről a kényelemről egyre kevésbé tudsz majd lemondani, és hovatovább már az is gondot jelent majd, ha addig emberek között kell lenned, amíg bevásárolsz. o
2023. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

#28: Amiről te beszélsz annak a kompromisszumokhoz van köze, nem a magányhoz. Egy nő bármikor meg tudja azt tenni, hogy ha szexelni akar, akkor KIZÁRÓLAG erre a célra keres magának TETSZŐLEGES partnert.


Ha nem akar, akkor értelemszerűen nem érez ezzel kapcsolatban belső vágyat, jól elvan egyedül.


Ezzel szemben a hasonló beállítottságú férfi csak akkor tudja ezt az életet élni, ha van naponta felesleges 30 000 Ft-ja, de még azért sem kapja ugyanazt a minőséget, amit a nő ingyen.


Mert a nőért mindent megtesznek, hogy neki jó legyen, a jelentkezők közül, akik ŐT akarják, azok közül választ ki egy jelöltet.


A férfinek viszont maximum a pénzét akarják még a külsejére sem kíváncsiak "gyere, rendezzük le, aztán takarodj". A pénzedért kapsz egy színészi játékot, de ingyen nem lenne veled ugyanaz a nő.


A szociális fóbiát meg megint ne mosd össze vele, amikor valaki annyira elszigetelődik, hogy már szorong az emberektől.

2023. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"nem vagyok hajlandó 60+kgs nőkkel összejönni" XD

Osztán mért nem? Hány kiló vagy, 41?:)

2023. okt. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!