Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gáz az,hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az,hogy ha nem akarok megalkudni?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki jönne nem vagyok incel(nem hiszek a fsságaikban). Alapvetően megvagyok egyedül,valamilyen szinten élvezem is,és ezt az állapotot tényleg csak olyan nőért áldoznám fel aki megfog. Közben viszont a mikrokörnyezetembe már jönnek az emberek a mikor lesz nő,gyerek ,feleség etc kérdésékkel. Nem akarok gyereket sem pedig feleségét,és miért gáz az hogy pusztán azért hogy legyen valakim nem vagyok hajlandó 60+kgs nőkkel összejönni,sem pedig gyerekesekkel? Egyszerűen ha nem vonzó számomra, akkor csak kényelmetlenség lenne egy ilyen kapcsolat,és ráadásul gci dolog lenne a nővel szemben is. Tehát mondhatjuk hogy sokkal felősségteljesebb vagyok,mint a férfiak egyrésze. És nem ,nem instagram modellek kellenek,de azért a vékonyság alap nálam,mert én sem vagyok kövér.

2023. jan. 9. 10:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy akkor tudj felmutatni valamit, amivel ezt kompenzálod."


Ez azért egy érdekes mondat.

2023. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
#11 Mitől érdekes? Ha már fizikailag nem vonzó, akkor valamit tudjon nyújtani, amitől vonzó lesz a nők szemében. Persze tök jó lenne, ha mindenkinek bomba párja lenne, anélkül, hogy ezért bármit kéne tenni és még ki is nyalja a seggét, de ezt álomvilágnak hívják.
2023. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%

"Es nem ,nem instagram modellek kellenek,de azért a vékonyság alap nálam,mert én sem vagyok kövér."


Hát, nekem sem gazdag pasik kellenek, de a netto 6-800ezres kereset nálam alap!

Nem gazdag pasi kell, de a nem csóróság nálam alap! Én ssem vagyok csóró

2023. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%

12: ez így leírva inkább "üzletnek" hangzik. De lehet, hogy csak írásban félreérthető.


Kb mint amikor azt hallom, hogy:

Legyen a férfi magas

Ha nem magas, akkor legalább legyen gazdag

Nem gazdag? Akkor legalább legyen sportos

Nem sportos? Akkor legyen nálam fiatalabb


No comment. Tehát ilyenkor nem az ember a fontos, hanem hogy kifelé lehessen vele a többieknél villogni... kb így jön ki. Így egy férfi is kb ugyanolyan tárgynak érzi magát, mint fordítva, amikor egy nő azért "kell", mert jók a testrészei. Egyik sem különb a másiknál.


És ez a kompenzálás dolog... hát nem tudom. Ha valaki nem vonzó, akkor az már kuka mint kapcsolat.

2023. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, csak a hamis társadalmi elvárások... Azt mondta egy ismerősöm nekem is, azért nősüljek meg, hogy nekem se legyen jobb, mint neki 😂! De én is jól elvagyok akkor is, mikor egyedül vagyok, amikor van barátnőm, annak nem csak előnyei vannak, hanem hátrányai is.
2023. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
35%

#14

Nem a kifele mutogatásról van szó, hanem a szexuális vonzalomról. Én izmos pasival élvezem a szexet, olyanhoz vonzódok. Akkor, ha már összejönnék olyannal, aki annyira nem vonz testileg, akkor legalább valami mást tudjon felmutatni, amiért érdemes vele lenni. Érted? Te összejönnél egy kövér nővel, aki még csóró is és érzelmi analfabéta, buta? Gondolom nem, mert semmi hasznod, örömöd nem származik egy ilyen kapcsolatból. Tetszik nem tetszik, valamilyen szinten mindenki azt nézi, hogy mi haszna van egy kapcsolatból.


A férfi anyagi helyzete sem a kifelé mutogatás miatt fontos. Hanem azért, hogy lehessen programokat csinálni, utazgatni, idővel el tudja tartani normálisan a gyereket.

2023. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

Hát kérdező te olyan lehetsz, mint a legutóbbi ismerkedésem, ahol nagyonis tetszettem a pasinak, de mikor megtudta, hogy 68 kiló vagyok, akkor húzta a száját, mert 'hogy fog így emelgetni??' 😂 Engem aztán ne emelgessen senki.

De most komolyan, megtetszik egy csaj és csak azért lekoptatnád,mert 60 kiló fölött van (miközben nem is látszik,mert izom..)?

Sosem értettem ezt a kilófétist, de szerencsére sosem volt vele problémám, így is engem néznek meg a kondiban a 45 kilós skinnyfat lányok helyett...

Ja és én sem akarok se gyereket, se házasságot, de nálad máris kiestem, mert 60 kiló fölött vagyok :D nálam ez kb azzal egyenlő, mikor a 150 centis lányok is 180 magas pasit akarnak...

2023. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17es nyílván ez magasság függő is,én 185 centi vagyok. Ha mondjuk a csaj akkora mint én és úgy 60-65 kg akkor nem zavar.

16os valahol ezt az érvelést én elfogadom,bár akkoris látok kettős mércét a 13as válaszában,hogy mégis milyen alapon "válogatok" . Egyébként meg van pénzem,igaz nincsenek több 10 millióim,de van önálló életem.

2023. jan. 9. 12:21
 19/30 anonim ***** válasza:

16: Így már érthetőbb, ahogy írod. Viszont nem hinném, hogy komolyan összejönnél olyannal, akihez nem vonzódsz, csak azért mert egy rakás más tulajdonsága ellensúlyozza.


Példa: esetedben összejössz egy "kövérrel". Alkatilag se az eseted, de nem is izmos. Nem hinném, hogy az intelligenciájával, vagy pénzzel, vagy bármivel ellensúlyozni lehet ezt. Nincs vonzalom, akkor pedig lehet akármilyen humora, vagy bármi más jó tulajdonsága, ha részedről nem vonzó.


Szerintem - ha már így belemegyünk - nem mindegy milyen kövér, mert ezt használják arra is, akin van 5-10 kiló plusz, de van akin +60 kiló van. Én nem minősíteném kövérnek az enyhe túlsúlyt, de nyilván nekem is jobban tetszik ha valaki vékony, de azért némi plusz nem zavar.


Viszont. Lehet akármilyen vékony, sportos, ha a személyisége nem vonz, akkor tökmindegy hogy néz ki - és fordítva, ha jó vele beszélgetni, szeretünk egymással lenni, akkor nem érdekel, hogy nem szépségkirálynő. Számomra legyen vonzó, ennyi. Nem fogok menni a mérleggel, meg a centivel. És kicsit felszínes dolognak tartom, amikor oda-vissza ez határozza meg a kapcsolatot, hogy ki milyen izmos, vagy vékony - mármint érted.. a túlzásra értem. Itt ezen a fórumon is volt már olyan, hogy 55-60 kilós nőkre írták, hogy határeset, mert a 40-50 körüli az ideális. Szép. :/ És ugyanez van fordítva is, legyen izmos, és ne legyen "csóró" (minimum 600-es nettó legyen, de inkább 800e).


Azért nézzünk már körbe, hogy az országban hányan keresik meg egyáltalán az 500e-t havonta?!?! Ennyi erővel aki 500 alatt keres, nem volna szabad párkapcsolatban lennie, mert selejt?!


Ezt nem támadólag mondom, hanem az érvelést nem értem. Egy párkapcsolat nem feltétlenül ezektől lesz jó. Azt értem, ha ez egy egyéni preferencia, de általánosan nem ettől működik, vagy nem működik a dolog. Attól még hogy megkeresi a 800-at lehet, hogy ugyanúgy nem fogja a nő tisztelni, mert talál benne mást, amitől sokkal gyengébbnek érzi magánál. Így pont nem jelent majd semmit, hogy mennyit keresett. Azt értem, hogy 800-es nettóval nem akar egy melóst... viszont erről is tudok ellenpéldát, egy tök jó házasságot, ahol a mai napig nagyon szeretik egymást, és nem foglalkoztak ezekkel a dolgokkal, sőt évek alatt fordult a kocka elég komolyan - érdekes módon. :)

2023. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"És te jössz azzal, hogy végletekben gondolkodik, aki tud boldog lenni egyedül is. Pedig esküszöm eddig a pontig tetszett az érvrendszered."


TÚLsúlyról volt szó. Összemosod a kérdező által említett 60 kilót (lehet, hogy csak becsípődött neki, lehet, hogy ő maga is mondjuk 165 centis férfi és rengeteg egymagas vagy magasabb lány kikosarazta, ezért a saját kategóriájában ennél a pontnál húzta meg a mércét).


Én nem említettem konkrét kilót, túlsúlyt említettem, amit mindenki a saját testalkatához és testzsírszázalékához mérten vegyen magára vagy ne.


Ahogy az se mindegy, hogy ektomorfként vagy endomorfként vannak plusz kilók, mert utóbbi esetben az a fura, ha optimális az egyébként már régen meghaladott meg ektomorfokra szabott BMI skála, előbbi esetben meg már enyhe túlsúly esetén is eléggé tudsz tokásodni meg olyan, mintha terhes lennél. Pont az ektomorf testalkatnak nem áll jól a kicsi túlsúly sem, míg egy endomorfnál 10-20 kilóig még teljesen oké szokott lenni, ha van izom is, ami összetartja és formát ad neki.

2023. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!