Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehetek végre én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek végre én is boldog?

Figyelt kérdés

21 éves múltam, de még soha nem volt párkapcsolatom, és randizni se hív el senki.

Sajnos úgy alakult eddig az életem, hogy nem találtam meg a szerelmet. Nem élhettem át azt a bizonyos első tini(gyerek) szerelmet, amit a filmekben és másoknál lehet látni. Emiatt egész életemben csalódott leszek.

Teltek az évek, és még mindig ugyanott tartok. Elmúltam 21 éves, de még soha egy randim nem volt. Soha nem csókolóztam senkivel.

Középsulis koromban, sok fiúval írogattam, de egyikük sem hívott el randizni. Egyszerűen nem jutok egyről a kettőre.

Telnek az évek, körülöttem mindenki boldog párkapcsolatban él, én pedig egyre magányosabbnak érzem magam.

Kezdem azt érezni, hogy lassan muszáj beletörődnöm abba, hogy senkinek nem kellek.

Én tényleg csak boldog akarok végre lenni, tudni akarom milyen is az a szerelem.

Tudom hogy régebben miattam nem sikerült mert nagyon zárkózott voltam, nehezen nyíltan meg, de ezen az elmúlt évben nagyon sokat dolgoztam. Nagyon nehéz időszakon mentem át saját magam elfogadásával kapcsolatban. Azt hittem, hogyha változtatok és nyitottabb leszek, majd könnyebb lesz, de semmi nem változott.

Én úgy érzem mindent megtettem azért hogy végre valaki fel figyeljen rám, és engem akarjon, de nem…


Ti mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 7. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Kamu.
2023. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nem mondanám, hogy ez szerencsétlenség vagy véletlen lenne. Biztosan van valami a kisugarzasoddal vagy a gesztusaiddal, ami nem vonzó a férfiak számára. Esetleg egy férfi ismerőst kérdezz meg, hogy mi lehet az.
2023. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz az emberek szemébe és mosolyogj. Húzd ki magad.
2023. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a mesében sincs, főleg manapság. :)
2023. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem, hogyha változtatok és nyitottabb leszek, majd könnyebb lesz, de semmi nem változott."

Mit jelent az, hogy nyitottabb lettél?

2023. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!