Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehetek végre én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehetek végre én is boldog?

Figyelt kérdés

21 éves múltam, de még soha nem volt párkapcsolatom, és randizni se hív el senki.

Sajnos úgy alakult eddig az életem, hogy nem találtam meg a szerelmet. Nem élhettem át azt a bizonyos első tini(gyerek) szerelmet, amit a filmekben és másoknál lehet látni. Emiatt egész életemben csalódott leszek.

Teltek az évek, és még mindig ugyanott tartok. Elmúltam 21 éves, de még soha egy randim nem volt. Soha nem csókolóztam senkivel.

Középsulis koromban, sok fiúval írogattam, de egyikük sem hívott el randizni. Egyszerűen nem jutok egyről a kettőre.

Telnek az évek, körülöttem mindenki boldog párkapcsolatban él, én pedig egyre magányosabbnak érzem magam.

Kezdem azt érezni, hogy lassan muszáj beletörődnöm abba, hogy senkinek nem kellek.

Én tényleg csak boldog akarok végre lenni, tudni akarom milyen is az a szerelem.

Tudom hogy régebben miattam nem sikerült mert nagyon zárkózott voltam, nehezen nyíltan meg, de ezen az elmúlt évben nagyon sokat dolgoztam. Nagyon nehéz időszakon mentem át saját magam elfogadásával kapcsolatban. Azt hittem, hogyha változtatok és nyitottabb leszek, majd könnyebb lesz, de semmi nem változott.

Én úgy érzem mindent megtettem azért hogy végre valaki fel figyeljen rám, és engem akarjon, de nem…


Ti mit tennétek a helyemben?


2023. jan. 7. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőd visszafogottabb lehet.



Mennyire jársz el otthonról?

2023. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem mondanám visszafogottabbnak, nagyon odafigyelek a külsőmre.


A munkám miatt nem sok időm marad eljárni otthonról, de vendéglátásban dolgozom, úgyhogy rengeteg emberrel találkozok nap mint nap

2023. jan. 7. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszett már olyan csaj akit nem sok férfi környékezne meg, de nem csúnya csak nem igazán tudja hogy mi lenne előnyös rajta.
2023. jan. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Fú ha férfi írta volna ki ezt a kérdést, mit kapna a fejére xd
2023. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Te mennyire kezdemenyezel? Nem arra gondolok, hogy direktbe elhivod a masikat, de mennyire viselkedsz ugy, mint aki nyitott a dologra? Nem fog senki csak ugy a semmibol elhivni.
2023. jan. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha masba keresed a boldogsagot messze nem jutsz az eletben...
2023. jan. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha a külsőd is rendben van (pl. nincs nagyfokú elhízás) és magadat is kezded megismerni akkor csak egyszerűen eddig nem volt szerencséd. Olyan nincs, hogy egy fiatal 21 éves nő ne kelljen senkinek. Ha nem mozogsz olyan környezetben ahol lennének esetleg potenciális jelöltek akkor ajánlom a netes társkeresést, de csak óvatosan.
2023. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Vedd észre a nem teljesen tökéletes külsejű srácokat is!
2023. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem valami a külsőddel lesz, vagy a viselkedéseddel. Lehet a súlyod, vagy az arcod csúnya, lehet igénytelen vagy, vagy hihetetlenül flegma, esetleg beképzelt vagy csak nem látod. Esetleg játszod az elérhetetlen jégkirálynőt.

Olyan nincs, hogy írogatsz pasikkal és nem hívnak el randira, ez lehetetlen, fizikai és szellemi képtelenség.

2023. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Probalkoztal interneten ismerkedni? Lehet, hogy csak nincs a kornyezetedben olyan, aki felfigyelt volna rad, vagy nem tudsz flortolni.
2023. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!