Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nok? Egy 158 centiméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nok? Egy 158 centiméteres pasas visszataszító számotokra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 15:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
4%
Érdekes az itteni válaszok értékeléseit nézni. SOk nő leírta azt hogy ha ők 150 cm-nél magasabbak akkor nem kezdenek ki náluk alacsonyabb pasival, max olyannal aki olyan magas mint ők vagy magsabb és a válasz hasznos. Ha én pasiként leírom hogy én 73 kg-osan nem kezdek ki 100 kg feletti nővel csak az alattival megkapom hogy a fránya válogatós belemet. Amúgy a lepontozóknak üzenem akik utálják a véleményeimet leírva látni minden ember válogatós mert minden ember rendelkezik egy saját értékrenddel ami alá párválasztás esetén nem szeretne alább menni. Sokan viszont pont fordítva csinálják ami szintén nem jó hogy a saját értékrendjük felett keresgélnek aztán csodálkoznak hogy 30 éves kor felett is egyedül vannak. Ha mindenki olyat keresne magának amilyen azaz átlagost akkor nem lenne a sok incel és femcel ember, de mindenki a lehető legjobbat akarja magának főleg a mai világban. Mondok egy példát. Van 1 fajta kaja, egyiket menzás módra tálalják a másikat éttermi módra, íze mindkettőnek ugyanolyan csak a felszolgálás típusa más, nyilván az ember az éttermi tálalási móddal felszolgált kaját válassza mert az sokkal szebb külsőre, lehet hogy a menzás 1-2 fokkal fűszeresebb de nem olyan szépen lett kitálalva.
2023. jan. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem soha senki nem mondta azt, hogy egy férfinak nem lehetnek preferenciái a külsőre (így a testsúlyra) nézve is. Természetesen olyan nőknél próbálkozol, amilyeneknél csak szeretnél, és nincs ezzel semmi baj. A baj ott kezdődik, amikor úgy érzed, JOGOD van bizonyos testalkatú nőkhöz, és ha ők nem állnak le veled, akkor mindenki gonosz.


Most képzeld el a fordítottját... Én kitalálom, hogy csak 185 fölötti csávókkal randizom, majd amikor két év múlva sem jön össze semmi egy ilyen magas férfival, hisztizni kezdek, hogy márpedig ez az én szintem, és mindenki dögöljön meg, ha csak alacsonyabb férfiak próbálkoznak. Ja, és a magányomért természetesen az egész férfi nemet felelőssé teszem.


All in all, senkit sem érdekel, hogy te mire gerjedsz vagy én mire gerjedek. Ahhoz mész oda, és én azt utasítok vissza, akit csak akarok. De utána ne hisztikézzen egyikünk se, hogy mindenki hülye, mert mi magányosak vagyunk.

2023. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
51%
32-es! Végre egy normális nő aki szépen letudta saját helyzetért írni és azt is hogy velünk pasikkal mi lehet a hiba. Én 2 dolgot várok el a nőtől: 1. ne hanyagolja el magát külsőre nagyon, 2. jó belső tulajdonságokkal rendelkezzen (hűséges, szerető és gondoskodó). Ezt én leírtam egyből a nők nagyja azt vágta hozzám hogy válogatós vagyok stb, meg más férfi válaszoló is hasonlóan írta ezt le és már kezdték lepontozni. Ezek nem olyan elvárások mint amiket ti írtok hogy: 170-180 cm feletti legyen és súlyra ne legyen nagyon kevés de nagyon sok sem, ne mamahoteles legyen, rendelkezzen saját lakással és autóval és az sem hátrány ha nálam magasabb végzettséggel rendelkezik vagy ugyanolyannal mert aki csak egy szimpla melós azt lenézem és szóba sem állok vele. Ti nők (tisztelet a kivételnek) így válogattok, mi pasik meg átlagos külső és jó belső (szerelem, hűség és gondoskodás) nekünk ennyi is elég!
2023. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
22%
Annyit még hozzászólok a ti álláspontotokat is meglehet érteni hogy a pasi megfelelő élhetési és anyagi körülményeket tudjon nektek megteremteni de túlzásokba sem érdemes azért esni. Meg sok nőnek már 18-19 évesen is vannak elvárásai amikből ők a negyedét vagy felét nem tudnák teljesíteni hiszen most végezték csak el az iskolát és sokuk még mennek tovább tanulni. Aki még tanul szerintem az irreleváns elvárásokkal még ne rendelkezzen!
2023. jan. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
22%

Nő: legyen szép, lehetőleg túlsúly nélkül


Férfi: legyen jóképű, gazdag, intelligens, magas, izmos, menő, nagydumás

2023. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
95%

31-es: Már ne haragudj, de bőven vannak nők 73 kiló alatt, vagy közelítsük meg akkor úgy, hogy jelentős túlsúly nélkül. Aki nem disznózik, hanem kulturáltan adja elő, hogy neki a vékony vagy átlag alkat tetszik, azzal semmi gond.


De nevetséges, ami az oldalon megy, csomószor felbukkan, hogy kb. 170 cm alatt miért „szedik el” a nők a 180 cm feletti férfiakat, ha alacsony egy nő, miért nem jó neki a szintén alacsony férfi stb. Az meg mindennek a netovábbja, hogyha leírás alapján nem tetszik egy kimondottan alacsony férfi többünknek (vagy bármi más miatt), akkor már rögtön jönnek a nők magas elvárásai, meg az a baj, hogy nincs 5 diploma, 3 kocsi, több milliós fizetés, a szimpla/egyszerű melós kérdések meg elárasztják az oldalt, minden nő aranyásó stb.

2023. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!