Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! A combtetkó vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A combtetkó vagy a rib**crendszám a visszataszítóbb egy nőn?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Combtetkó
Rib**crendszám
Mindkettő egyformán szörnyű
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ kin van. Van akinek mindkettő jól áll, van akin mindkettő alja.
2022. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Beveheti felőlem csak picike.
2022. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
a combtetkó nekem kicsit már túlzás....a ribirendszám még oké
2022. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mutatnál egy példát combtetkóra? Nem hangizk rosszul. A rendszámra szavazok. Voltam már ilyen nővel, megcsalta a férjét legalább 3-mal, én voltam a középső. Hátulról pont nem csináltuk, de mikor wc-re ment, észrevettem. :D
2022. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Combtetkó az milyen? Mint a szar viccben, a jobb combon egy Lenin, balon egy Marx, "középen" egy Rákosi, amibe "bele is veri" aki épp arra jár?


Amúgy a rendszám a gázabb, és nem azért mert ronda volna vagy ilyesmi, hanem - bizarr módon mindig együtt jár vele egy olyan mentalitás, ami tolerálhatatlan. Kicsit olyan, mint férfiaknál öklön az "ÜSSD!" felirat, női nevek szívecskében (rosszabb esetben "Anyu" felirat), illetve a legrosszabb egyes romák esetében dátumok "tól-ig", ami a börtönben töltött időket jelzi.


Nagyapám ismert egy volt SS katonát, aki kivágta magából az SS katonákra jellemző vércsoportos tetkót, hogy ne kapják el. Mondjuk a nagyfater sok különös embert ismert akkoriban, az egyikük pl. Horthy sofőrje volt, a másik pedig részt vett a hidak felrobbantásában a fővárosban. Lehet azért ismert ilyen embereket, mert a dédfater nyilas volt...? Ki tudja.

2022. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

alapból egy tetoválás egy nőn baromi ronda, és qrva gáz, mert divat az egész, plusz a nőről is elárulja hogy egy meggondolatlan idióta, mert MINDENKI VÁLTOZIK, az ízlés, minden, és akkor felrak magára egy ilyet ami örökre szól... mert nem, nem lehet tetkót eltávolítani, ez tévhit! Ha valami pici pötty meg 1 karika azt lehet esetleg, de ezek a mai picasso festmények az embereken, hát ezt már soha.


Meg ahogy láttam ez olyan mint a drog, ha már 1 felkerült akkor elborul az agyuk mint a kövér embereknek amikor meglátják a fagyis kocsit, és sorba lövik fel magukra onnantól a tetkókat, míg végül úgy néznek ki mint valami csöves-sittes.

2022. nov. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Rühellem, ha egy nőnek tetkója van! Nőietlen és azt veszem le róla, hogy egy egoista, kihaénnem, esetleg r*banc!
2022. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Mind2 orvaros phots razo sperma nyalo.
2022. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
SZámomra egyik sem visszataszító
2022. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van még a keblek alá ékelt, szőlőfűrtszerűen elvékonyodó, csipkés, aprólékosan kidolgozott közhely-csoda, a "csecs-csillár". Roppant egyedi és kifejező. Ja, nem.
2022. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!