Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszataszító, ha egy nő 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy nő 30 évesen kezdett dolgozni és akkor is csak valami egyszerűt?

Figyelt kérdés
25 évesen fejezte be az egyetemet, adfdig volt diákmunkán de csak a nyáron. 25-29 éves kora között bejárta a világot, önkénteskedett. Végül 30 évesen kapott munkát recepciósként.
2022. máj. 17. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Világjárás után, recepciósként, nem hinném, hogy ez álmai munkája.

Mondanám neki, hogy csinálja ugyanazt, amit eddig.

Nekem se volt meg a lelki békém, amíg nem azt csináltam, amit szerettem.

2022. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
41%

Valami hosszútàvú célja is van, vagy csak lézengeni a vilàgban?


De ennél is fontosabb kérdés: jól néz ki, szociàlis? Jó vele együtt lenni, jó az àgyban? Szereti az àllatokat?

2022. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem visszataszito, de ossze nem jonnek vele.
2022. máj. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Bármelyik pillanatban leléphet egy hasonló hippivel
2022. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%

Jó érzés volt apuci pénzéből utazgatni?


Rosszul vagyok az ilyen emberektől...

2022. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Nőként válaszolok. Önmagában pozitívum, ha valakinek az álmainak él, de kérdés, hogy miből finanszírozza? Mármint nem akarok a tárcádban túrkálni, de a világjáráshoz pénz is kell. Ha pedig nem tanulod meg, hogyan kell dolgozni, pénzt keresni, később visszaüthet, ha már nem lesznek pl. a szüleid, akik segítenek fenntartani ezt a színvonalat.


Másrészt meg jó, hogy nem fásultál bele az életbe, hanem élményeket is szereztél, és elmondhatod, hogy azt csináltad, amit igazán szeretsz.

2022. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
#5. Miért, te vagy az apukája? Közöd van hozzá?
2022. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes, de nem visszataszító. Olyan partner mellett lesz boldog, akinek hasonló az életstílusa.
2022. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem érdekel. Ha önállóan képes megélni, eltartani magát és nem azt várja el, hogy én tartsam el a 2 szép szeméért.
2022. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!