Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszataszító, ha egy nő 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy nő 30 évesen kezdett dolgozni és akkor is csak valami egyszerűt?

Figyelt kérdés
25 évesen fejezte be az egyetemet, adfdig volt diákmunkán de csak a nyáron. 25-29 éves kora között bejárta a világot, önkénteskedett. Végül 30 évesen kapott munkát recepciósként.
2022. máj. 17. 07:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Itt egyesek nagyon el vannak tájolódva.

Ha önkéntesként bejárta a világot, akkor egészen biztos, hogy nem apuci pénzéből csinálta. Ui. az önkéntes munkák pont azzal járnak, hogy adnak szállást és kaját, sőt általában valami minimális zsebpénzt is (vagy mondjuk ingyenes bérletet, ha nagyvárosban élnek). Vagyis az illető fenn tudja tartani magát, csak éppen nem tud mondjuk lakásra gyűjteni, nem tud egzisztenciát megalapozni belőle.

Nyugaton ez sokkal elterjedtebb, mint nálunk. Fiatalok szokták csinálni az iskoláik elvégzése és a munkába állás között, amikor még nincs családjuk. Olcsón lehet így világot látni, nem turista módjára, hanem valóban meg lehet ismerni egy népet, egy kultúrát. Önkénteskedni lehet pl. fejlődő országban, ahol egy európaitól eltérő kultúrát tud megismerni az ember. Ez toleranciára nevel, aki ilyet végigcsinál, az nem csak papol a más kultúrák elfogadásáról, hanem tudja, miről beszél. De lehet önkénteskedni fejlett országban is, ahol pl. testi-szellemi fogyatékosok mellett vagy idős otthonban lehet dolgozni, vagy éppen hajléktalanok között. Mondanom se kell, hogy ez is mennyire gazdagítja az ember személyiségét, világlátását, és más értelemben, de szintén toleranciára nevel.

Amerikai önkéntesek pl. sokan dolgoznak magyar iskolákban anyanyelvi angoltanárként. 1-1 évet szoktak itt eltölteni, és a másfajta oktatási szemléletükkel színt visznek egy iskola életébe.


A konkrét kérdésre válaszolva.

Ez a nő valószínűleg az átlagosnál sokkal-sokkal nyitottabb, világlátottabb. Ez mindenképpen pozitívum. Nyilván az önkénteskedésben megszerzett nyelvtudását hasznosítandó lett recepciós. Ha azt szívesen csinálja, akkor a helyén van.

Ismerősként, barátként semmiképp sem visszataszító, inkább sokat beszélgetnék vele, szívesen meséltetném élményeiről. Partnerkapcsolatban (ha korban hozzáillő, egyedülálló férfi lennék) mindenképpen vonzana, hogy egy világlátott, nyitott ember, aki könnyedén kilép a komfortzónájából. Aki nem kezd el rinyálni, ha váratlan probléma adódik az életében, hanem igyekszik megoldani. Az átlag magyar nőnél sokkal talpraesettebb lehet, sokkal kevesebbet panaszkodik. Ez rendkívül előnyös tulajdonság pl. amikor majd kisgyerekével otthon lesz, és napközben egyedül kell megoldania minden felmerülő problémát. Összességében egy ilyen emberrel szerintem az átlagoshoz képest könnyebb az együttélés. Ha olyan életkorban és élethelyzetben lennék, akkor szívesen ismerkednék vele, és a sok egyéb szempont, aminek passzolnia kell egy párkapcsolatban, az döntené el, hogy lehet-e közös jövőnk.

2022. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én nő vagyok, szóval nem releváns a válaszom, de én semmiképp nem ítélnék el valakit csak azért, mert nem a "szokásos" vagy "elvárt" séma szerint élte az életét, nem hinném, hogy ezzel ártott volna magának vagy bárki másnak.

Lehetőségei adódtak, és élt velük. Szerintem ez okos döntés volt.

2022. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért beszélsz magadról E./3.sz? Egyébként itt egy másik ex-világjáró, csak már nálad idősebb. Teljesen mindegy mi volt a múltadban. A lényeg, hogy most már elhelyezkedtél és fenntartod magad.
2022. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
Az egész sztory számomra egy paradoxon, egy ellentmondásos story a sok közül
2022. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Mennyire frusztral eletuk lehet azoknak, akik itt megszortak minusszal a valaszokat? Azt se kepesek megfogalmazni, miert nyomtak arra.
2022. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Én csak olyan szempontból nem jönnék össze vele, hogy felelőtlennek tartanám, amiért 30 éves koráig semmit nem tett a későbbi élete megalapozásáért. Egyáltalán nem ítélem el (meg eleve ki vagyok én ahhoz), csak nem érezném kompatibilisnek a saját életstratégiámmal.
2022. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 dregor ***** válasza:
78%
Dehogyis. Nekem kifejezetten tetszene, hogy ennyire nyitott és bátor. :)) Remélhetőleg ez az élet minden területére igaz. :D
2022. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi köze van a másiknak ahhoz hogy mikor és mit/mennyit dolgozott a partner?

Az hogy a jelenben mit csinál lényeges, az hogy mit csinált azelőtt, más. Nem tartozol senkinek semmiféle elszámolással kérdező, aki erre megy rá az lapát. Ez számomra nyilvánvaló

2022. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
diplomával a kezében csak idő kérdése hogy ó melója legyen addig meg a recepciós is remek meló
2022. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 - a 30 èves junior

Főszerepben Júlia Roberts 🤣

2022. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!