Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak az ilyen "mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak az ilyen "mindenki barátnője" típusú csajok nektek nem szoktak visszataszítóak lenni?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de nem értem hogy mit esznek a többiek ezeken a csajokon, akik bármilyen lényre rárepülnek és kedvesen bájcsevegnek, akiknek egyel kevesebb luk van a lábai között.

Számomra ez a női viselkedés visszataszító, de azt veszem észre hogy a legtöbb férfi megveszik az ilyen csajokért.

Még akkor is ha dugni sincs lehetősége vele.

Így mi értelme van?

Mégis mi a jó nektek az ilyen csajokban?

Ti nem tartjátok őket alávalónak, párkapcsolatra alkalmatlannak esetleg? A szexet remélitek, akár mindhiába is?



2022. febr. 3. 23:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Tehát, ha kedves vagyok mindenkivel, akkor visszataszito vagyok????
2022. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

1#

Számomra igen

De az a furcsa hogy csak számomra, és a legtöbb férfi számára láthatóan nem

2022. febr. 3. 23:52
 3/42 A kérdező kommentje:

Azért azt hozzáteszem hogy ebbe a kategóriába csak a nagyon barátkozós, erősen extrovertált csajok tartoznak, akik nagyon közvetlen barátságokat építenek villámgyorsan egyszerre rengeteg férfival, aki erre vevő.

És sok barom meg vevő is erre.

Én pedig átnézek az ilyen csajokon inkább, mert gusztustalannak tartom az ilyet.

Más a kedvesség, és megint más a "mindenki barátnője" stílus

2022. febr. 4. 00:09
 4/42 Savlekotő ***** válasza:
86%
Jól sejtem hogy az a baj,hogy neked egyik se bájcseveg?
2022. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
13%
Dehogynem. Ilyenekből elég csak a közösségi biciklik, nem kell ide ez a közösségi k*a szerepe is.
2022. febr. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
63%

Hat eddig meg senki nem mondta, hogy visszataszito lennek🤣 Mondjuk en alapvetoen nem haverkodom minden letezo sraccal, csak a jofej, normalisabbakkal, mert lanyok helyett inkabb veluk baratkozom, plane a mostani munkahelyemen ahol kb minden lany akivel napi szinten kapcsolatban vagyok egy szarkavaro dramakiralyno, mert unjak a melot es inkabb egymassal hisztivel utik el az idot. A sracok ha unjak a melot, ok legalabb mashogy viselkednek, veluk lehet beszelgetni, poenkodni.

(Amugy nem vagyok ilyen pick me, meg “mas mint a tobbi lany”, ezt tenyleg csak ezen a helyen tapasztalom, az elozo munkahelyemen tok jol elvoltunk a lanyokkal is.)

2022. febr. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Incel szaga van a kérdésnek
2022. febr. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
7%
Nekem összejönnek ilyen lányok és elég jók szoktak lenni, ha nagyon őszinte akarok lenni. Remélem, egyszer neked is lesz szerencséd ilyen lányhoz (vagy bármilyenhez igazából).
2022. febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Menyasszonyom hasonló kis szociális pillangó, szereti a nagy társaságot, szeret beszélgetni emberekkel, rajtuk keresztül tájékozódni. Nem kifejezetten az a simulékony, barátságait színlelő ember, nagyon is őszinte, karakteres, nem törekszik arra, hogy mindenkinek szimpatikus legyen és nagyjából emiatt a többségnek szimpatikus.


Nekem ezzel nincs bajom. Sokkal nagyobb gondjaim voltak azokkal az exeimmel, akikkel csak égettem magam, mert egy értelmes gondolatuk nem volt, csak közönyös fejjel bekuporodtak valahova és válaszoltak a kérdésekre. Még én sem tudtam velük igazán beszélgetni, elég monoton lett egy idő után a kapcsolatunk...


A páromnak meg a baráti köröm 70%-át köszönhetem, elég logikus, hogy ha hasonlóak vagyunk, akkor a barátaival is sok a közös. Ezek nem túl mély barátságok, 2-3 ember van, akivel szoktunk komolyabban beszélgetni, de mindig van kivel elmennünk szórakozni, társasozni, sportolni, kockulni, csinálni valamit, ami sokkal jobb nagyobb társaságban. Csúnyán szólva jó, hogy van kikhez nyúlnunk és ez alapvetően annak köszönhető, hogy hívják őt ide-oda, mert elég pezsgő és elég jó abban, hogy elősegítse mások szórakozását.

2022. febr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Én pont az ilyet szeretem.Akiből fogóval kell kihúzni 2 szót es folyamatosan flegmán viselkedik, azokat utálom.
2022. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!