Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak az ilyen "mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak az ilyen "mindenki barátnője" típusú csajok nektek nem szoktak visszataszítóak lenni?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de nem értem hogy mit esznek a többiek ezeken a csajokon, akik bármilyen lényre rárepülnek és kedvesen bájcsevegnek, akiknek egyel kevesebb luk van a lábai között.

Számomra ez a női viselkedés visszataszító, de azt veszem észre hogy a legtöbb férfi megveszik az ilyen csajokért.

Még akkor is ha dugni sincs lehetősége vele.

Így mi értelme van?

Mégis mi a jó nektek az ilyen csajokban?

Ti nem tartjátok őket alávalónak, párkapcsolatra alkalmatlannak esetleg? A szexet remélitek, akár mindhiába is?



2022. febr. 3. 23:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem a válaszolók nagy része nem ismerte fel, ha ilyen nővel találkozott, bár az is igaz elég ritka jelenség.

Megpróbálom leírni miről van szó. Ha egy nő extrovertált, és nemtől függetlenül mindenkivel az, az nem baj. Ha viszont elsősorban férfiakkal jópofizik, csak hogy folyamatos érdeklődést kapjon az ellenkező nemtől, az nagyon zavaró. A probléma, hogy sok férfi ebben még asszisztál is, az alábbi kérdező is hasonló lehet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szereti, ha helyette építem a csapatot. Az van benne, hogy ő is szeretné azokat az "előnyöket", ami ebből következik (mindenkit megismerek és el tudok hívni legközelebb, tudom, hogy ki az, akivel jóban akarunk lenni, el tudom érni, hogy a többség jól érezze magát, ha bulit szervezünk), viszont nem annyira szeret sok emberrel felületesen beszélni.


Így rám tudja hagyni ezeket, mert nekem meg természetesen jön.

2022. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
37%

1.: Szeretem a Nutella mogyorókrémet. Sokan mások is a világon. És akkor én ne egyem?


2.: Sokkal jobb egy közvetlen lány, mint az a sok - sok "MISS PITCHA", akire ha rá mersz nézni, máris pofázni kezd, hogy kevés vagy hozzá, meg a sok szűzK, na meg a sok ide írogató lelakott ex-nej.

2022. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Kedvelem a közvetlen lányokat, én is szeretem ha barátságosak és kedvesek.

A többséggel ilyen téren semmi gond nincs. Ellenben van egy réteg, akik feltűnően barátkozósak, és bármilyen közösségben egyből úgy tűnik mintha minden srác a párja lenne.

Ez - tartom továbbra is - egy undorító jelenség, sosem tudnám elképzelni azt hogy egy ilyen csajhoz nekem közöm legyen.

De sok srác meg úgy barátkozik ezekkel, mintha bármi esélye is volna. Hiszen eközben az ilyeneknek gyakran van rendesen kapcsolatuk ugyebár.

Sajnálom a szerencsétlen párjukat, rém kínos lehet ilyen csajjal lenni együtt

Inkább semmilyennel

2022. febr. 4. 10:43
 15/42 anonim ***** válasza:
83%

De ha te undorodsz tőlük, akkor mit foglalkozol velük???


Van aki ettől is viszolyog: [link] nyilvánosan. Aztán ha élőben látná, ott folyna a nyála meg a spermája a színpad mellett.

2022. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

15#

Attól hogy felteszek róluk egy kérdést még nem foglalkozom velük

Inkább a férfiakra vonatkozik a kérdésem mint az ilyen nőkre.

Az ilyen nők nem tehetnek róla hogy ilyennek születtek, de a férfiak igen, hogy adják az ilyenek alá a lovat.

A férfiakhoz szól a kérdés

A

2022. febr. 4. 10:57
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

16.-ra.


Férfiként ott a válaszom: 13.

2022. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

17#

Elfogadtam a válaszod

15#-től kérdeztem

2022. febr. 4. 11:25
 19/42 anonim ***** válasza:
51%

"Még akkor is ha dugni sincs lehetősége vele"


Ezért nem érted.

2022. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
74%

#11

9-es vagyok. Párom is kevés nővel jön ki... Egyrészt a szakmája és az érdeklődése miatt keveset érintkezik nőkkel, másrészt meg szemtanúja voltam éveken keresztül, hogy hol buknak el a próbálkozásai a barátnőszerzéssel és egy percig sem lep meg, hogy fiús társaságban ragadt...


Nem akarok a nőkről rosszat mondani és egy kalap alá vonni sem szeretném őket, de a párom legalább 12 nőben csalódott 4-5 év alatt, mióta vele vagyok és egyetlen nővel lettek végül barátok... Ez az egy csaj keresi aktívan, reagál neki aktívan, benne van abban, hogy egymást szivassák, őszintén tud örülni a sikereinek és benne van minden hülyeségben. A többinek kitette a lelkét, le volt szarva.


Folyamatosan ő kereste őket, elhívta őket nyaralni a baráti társasággal és benn kuksoltak a szobában meg rinyáltak minden programra, ezer sértődés olyan poénok miatt, amit mi barátok egymás között alapvetőnek tekintünk, semmilyen játékban nem voltak benn, ha volt egy jobb időszak, senki sem válaszolt semmit arra, hogy meg akarunk valamit ünnepelni (új állás például), annyira irritálóan sótlan volt az egész, hogy én sem tudtam mit mondani neki, mint hogy hagyja a francba.


Egyszerűen nem talál olyan nőket, akik nem csak dísznek vannak. Illetve egyet talált meg jóban volt két haverunk akkori barátnőjével, de azok a lányok is eltűntek, amint a kapcsolat véget ért a srácokkal.


Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Párom vagány lánynak lett nevelve, unokabátyákkal volt gyerekként, mindig azt mesélte, hogy gyerekként is fiúkkal volt meg a közös hang. Mérnöknek tanult, rajta kívül egy lány van a csapatában a melóban és 8 férfi. Ez van. Elhiszem, hogy van, aki ebbe többet lát, de ő abszolút el tudja határolni a nemeket a kapcsolat jellegétől. Nem lányos, megy neki a csajos csacsogás, de egy oktávval magasabb hangon beszél velük és látom, hogy be van feszülve, meg akar felelni, fél, hogy megítélik, mert rengetegszer ez volt vele. Nem kényelmes neki a legtöbb nő társasága. Ettől nem lesz r*banc.

2022. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!