Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak az ilyen "mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak az ilyen "mindenki barátnője" típusú csajok nektek nem szoktak visszataszítóak lenni?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de nem értem hogy mit esznek a többiek ezeken a csajokon, akik bármilyen lényre rárepülnek és kedvesen bájcsevegnek, akiknek egyel kevesebb luk van a lábai között.

Számomra ez a női viselkedés visszataszító, de azt veszem észre hogy a legtöbb férfi megveszik az ilyen csajokért.

Még akkor is ha dugni sincs lehetősége vele.

Így mi értelme van?

Mégis mi a jó nektek az ilyen csajokban?

Ti nem tartjátok őket alávalónak, párkapcsolatra alkalmatlannak esetleg? A szexet remélitek, akár mindhiába is?



2022. febr. 3. 23:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
29# Olvasd tovább, ne vedd magadra ami nem rád vonatkozik
2022. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

27#-hez szólt elsősorban, elírtam a számot

Persze 28#-tól sem láttam sok jóindulatot, de Savlekötő válasza késztetett arra hogy visszaszóljak

2022. febr. 10. 16:24
 33/42 anonim ***** válasza:
32# Oh... Tényleg nem volt bennem rosszindulat, amikor írtam. Még reggeli kv előtt voltam + a gyakorikérdések általános közhangulatára reflektáltam, no meg az előttem lévő válaszokra. Ha mégis így érzed, ne haragudj
2022. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
79%

29

Mondjuk szeribtem attol nem leszek r*banc, hogy mindenkivel kedves vagyok. Nem fekszek le veluk...csak kedves, cserfes vagyok mindenkivel

2022. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
34# Pont ezt mondtam én is, illetve erre a közhiedelemre próbáltam rácáfolni :) Erre hoztam személyes példát. (28 voltam)
2022. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

29#

Nem r.bancozott le senki téged vagy mást

Az hogy téged hogyan ítélnélek meg nem tudom, mert nem látom hogy viselkedsz. Vannak kedves csajok sok, de csak néhány akire azt mondanám hogy "mindenki baratnője" visszataszító jelenség.

Nem egészen a kedvességről van szó, azzal önmagában semmi szégyenletes nincsen.

A minden férfival baratkozós, közvetlen barátságok sokaságát építgető nőkben viszont elég sok szégyellnivalót látok

2022. febr. 10. 16:47
 37/42 anonim ***** válasza:
71%

36

Hát...marpedig én mindenkivel baratkozom...közvetlen ks vagyok! Es kepzeld, ferjnél vagyok!

Baratkozom = Nem dugok velük!

2022. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, meddig terjednek ezek a közvetlen barátságok. Ez fejben dől el (meg bugyiban), önmagában nálam pozitív dolog a könnyű ismerkedés képessége. Egyszer élünk, miért kéne szorongani? :)
2022. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
26%

38

Hogy hogy meddig?

Basszus, szerintem egy ölelés is megcsalás, ha az ölelés "olyan" szándéku!

2022. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
50%
39# Persze, az érzelmi megcsalás is megcsalás. Ezért mondom azt, hogy fejben dől el.
2022. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!