Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak az ilyen "mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak az ilyen "mindenki barátnője" típusú csajok nektek nem szoktak visszataszítóak lenni?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de nem értem hogy mit esznek a többiek ezeken a csajokon, akik bármilyen lényre rárepülnek és kedvesen bájcsevegnek, akiknek egyel kevesebb luk van a lábai között.

Számomra ez a női viselkedés visszataszító, de azt veszem észre hogy a legtöbb férfi megveszik az ilyen csajokért.

Még akkor is ha dugni sincs lehetősége vele.

Így mi értelme van?

Mégis mi a jó nektek az ilyen csajokban?

Ti nem tartjátok őket alávalónak, párkapcsolatra alkalmatlannak esetleg? A szexet remélitek, akár mindhiába is?



2022. febr. 3. 23:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
34%

#20 11es vagyok, olvasd el megint:

"Ha viszont elsősorban férfiakkal jópofizik, csak hogy folyamatos érdeklődést kapjon az ellenkező nemtől, az nagyon zavaró."

- csak hogy folyamatos érdeklődést kapjon az ellenkező nemtől - ez nem vonatkozik a leírásod alapján a párodra.

Valszeg te sem találkoztál még ilyen nővel. Mondom nem túl gyakori, eddig kb. 5 ilyennel találkoztam, és ismertem több 100-at.

2022. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam mégegyszer. Ezeket a dolgokat te látod bele. Hogy azért, mert sikertelen vagy irigy vagy, nem tudom, de alapvetően nincs realitásalapja...


Az emberek többsége nem fektet irtózatos mennyiségű energiát olyan kapcsolatokba, amik arra jók, amit te itt felvázoltál.


Ellenben az irigy p*csák többsége minden ártatlan viselkedést hasonló sztorival narrál.

2022. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak dugni lehet egy ellenkező neművel. Szerintem semmi taszító nincs egy laza, jó fej, kedves lányban, aki szíveswn barátkozik nemtől függetlenül.
2022. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Végigolvasva egyértelművé vált hogy a 11# értette leginkább meg a kérdést és a mondanivalót.

Teljes mértékben neki adok igazat, mert ő talán az egyetlen itt aki átlátta teljesen legalább amiről kérdeztem

2022. febr. 4. 23:04
 25/42 A kérdező kommentje:

Nem említettem egy fontos adalékot, a durva közvetlenséget.

Akkor undorítóan gáz az ilyen női viselkedés, ha az illető akár fizikai kontaktussal járó közvetlen baráti viszonyokat alakít ki lépten-nyomon nyilvánosan férfiakkal. Azaz ölelgeti, éppen nem puszilgatja a "barátait". A nők javarésze nem ilyen!

De egy nagyon kis részükre ez jellemző, őket látom szégyenletesnek.

Miért csak én látom így?

Ez miért elfogadott teljesen?

Magam sem értem tulajdonképpen hogy én miért látom ezt gusztustalan viselkedésnek, amikor mindenki más lesz rja nagy ívben.

Nyilván velem van gond, nem a beteg tarsadalommal.

2022. febr. 9. 18:11
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

"Miért csak én látom így?"

Mert alfa vagy. A béták az ilyen viselkedést körülrajongják, nem képesek átlátni a problémát. Mondom ezt úgy hogy vannak nő barátaim. /F

2022. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Savlekotő ***** válasza:
100%

Nyilván velem van gond, nem a beteg tarsadalommal. Mindenki hülye csak ön helikopter minden nő ribi.. Ismerős általában a nő gyűlölök azt szeretik a nőkben akin taposhatnak stb,az számukra megfelelő.. Mindenki szar tudjuk,tipikus,gondolom nincs nő veled,vajon miért..

Fordulj szakemberhez..

2022. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi rosszindulat :'( minek nyitottam meg már megint ezt a k.va oldalt...


Nekem volt ilyen bájcsevej csajom, imádtam benne hogy mindenkivel közvetlen, könnyen talál barátokat.

Nem tudom, mi ezzel a probléma. Vagyis de, az hogy akkor biztos majd másokkal is dug. (Mivan?!) Hát nem. Normális lányt kell kifogni, ennyi az egésznek a titka. Én is könnyen ismerkedek lányokkal, de az nem azt jelenti hogy majd egyből átszállok egy másik virágra.

2022. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

28#

Neked ajanlanám inkább a szakembert

Hol írtam hogy minden nő ribi??!?

Pont az ellenkezőjét írtam le!

Azt írtam hogy csak a nök egy kis része ilyen, a többieknél ilyet nem tapasztalok. De azokról sem írtam hogy ribi akik ilyenek, szóval nem kéne kiforgatnod a szavaimat!

"Mennyi rosszindulat :'( minek nyitottam meg már megint ezt a k.va oldalt..."

Pont ugyanezt érzem veletek kapcsolatban, a mérhetetlen rosszindulatot, sokkal gusztustalanabb mint azok a nők akik képesek akárkit ölelgetni barátilag. Úgyhogy sikerült alulmúlnotok őket

2022. febr. 10. 15:56
 30/42 anonim ***** válasza:

29# Nem neked szólt a kiakadásom hanem egyes kommentelőknek. Ne vedd magadra, nem rád értettem

Nem is értem, mi a bajod velem

2022. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!