Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nok? Egy 158 centiméter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nok? Egy 158 centiméteres pasas visszataszító számotokra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 15:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
47%

10-es: Rengeteg azért nem. Én nem sokkal vagyok 150 fölött, szoktam látni nálam alacsonyabb nőket, ismerek is egy-kettőt, de nem gyakori. És sok pici nő is átlagos vagy magas pasit keres inkább.


Én meg szoktam "védeni" Gyakorin a 170 körüli férfiakat, amikor vki azon nyíg, hogy jaj, amiatt nem lesz párja, de a 158 cm férfibe tényleg brutál alacsony. Olyan pasival mondjuk voltam már, aki szerintem 160-tól nem sokkal lehetett magasabb, de nagyon férfias testalkatú, kisugárzású volt, az növeli az esélyeket. Ha kisfiús arcú, vézna vagy, nagyon nem jó a helyzet. De hozzáteszem, a visszataszító erős szó.

2023. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%
A visszataszító nem jó szó, mert szegény nem tehet róla. De nyilván szóba se jöhetne. 175 vagyok, de akkor se tetszene ha én is 158 lennék. Ez tényleg gyerekméret pasinak. Sajnálom.
2023. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
6%
Tök mindegy hogyan játszadoztok a szavakkal, a kérdezőt az érdekli romantikusan/szexuálisan szóba jöhet-e a nőknél. Igen/Nem.
2023. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
97%
Volt 160cm párom 4 évig, én 158cm vagyok. A férjem sem égi meszelő 170cm. Sokkal inkább a testalkat, összkép számít nekem.
2023. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
89%

A legtöbb válasz az normális és hasznos. De azért találtam pár bántó választ is. Fontos az őszinteség, de egy szenvedő emberbe direkt belerúgni - na ez az ami emberileg rendkívül visszataszító.

A szövegei alapján a kérdező egy értékes embernek jön át, beletörődő és lemondó, az őszinteséget megköszönő, aki elengedni próbálja ezt a dolgot ahelyett, hogy nőgyűlölő útra térne.

Remélem, hogy a kérdező a hátránya ellenére - amely hátrányáról nem tehet - megtalálja majd a lelki társát.

2023. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

25-os

Koszonom a vedelmet, de engem mar nem nagyon lehet megbantani.


Sejtettem mar egy joideje a sorsom. Inkabb csak egy megerositesre vartam.

2023. jan. 7. 21:04
 27/36 anonim ***** válasza:
68%

25. A legtöbb embert valójában pont a kamu duma zavarja, amikor nem mondod meg őszintén hogy mi a helyzet és mit gondolsz, de mindketten tudjátok hogy kamuzol, te is és az is akinek mondod, de a társadalmi normák és az attól való félelem miatt hogy mit gondolnak rólad az őszinteség miatt mégsem mered kimondani az igazságot.


Nem lehet fájdalommentes álomvilágban élni, mert a folyamatos tagadás nem görbíti meg a teret, maximum az emberek elméjét egy idő után, pl. ha valaki 158 cm és folyamatosan mindenki azt kamuzza neki, hogy így is van esélye a nőknél, ő pedig folyamatosan reménykedik és elhiszi, keresi hogyha nem ez akkor mi lehet a hiba, közben pedig nagyon is ez a hiba.


Vannak ilyen dolgok, amikkel születünk és nem rajtunk múlik, ezt kell tudni elfogadni. Vannak akik rondának születnek és az egész életük folyamatosan szar, vagy pl. férfiként alacsonynak és valami ilyen miatt olyan fájdalmas és szomorú életük van folyamatosan, amit mi el sem tudunk képzelni. Ehhez kell felnőni és elfogadni fejben, hogy vannak tőlünk sokkal szarabb életű emberek, de erről nem tehetnek, mert az élet/természet/genetika kegyetlen és nem mindenkit egyformán ajándékoz meg.

2023. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

27

Ez mind szép és jó, csak az a helyzet, hogy nem érezném magam túlságosan biztonságban, ha egy férfi szemébe kellene mondjam, hogy "Bocsi, számomra taszító vagy, ezért nem akarok ismerkedni." Ennél kevesebbért is abuzáltak már nőket.

2023. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
59%
28. Ennek még csak a fizikai erőszaktól való félelemhez sincs köze. Úgy értem, hogy a férfiak sem szokták megmondani őszintén egy nőnek, hogy "ronda vagy" vagy "szexuálisan nem talállak vonzónak", pedig egy férfinak nem kell attól tartania, hogy egy nő visszaüt. Szóval ennek semmi köze a nemekhez. Egyrészt nem akarjuk megbántani a másikat emberileg, nem akarjuk a mi őszinteségünk miatt érezze szarul magát, másrészt nem akarjuk, hogy szar embernek gondoljanak minket, mert ilyen valódi, realista okok miatt utasítunk el valakit és pláne hogy ez esetleg elterjedjen rólunk, hogy ilyet mondtunk valakinek.
2023. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartom visszataszítónak csak nyilván a nők szeretik ha magas egy férfi és ha nem probléma ha esetleg egy kicsit magasabb sarkú cipőt viselnek.
2023. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!