Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar óvszert húzni, kinevetett…Randiznátok még vele?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem akart óvszert húzni, mondtam, hogy akkor nincs szex. Gyözködött, majd végül kérdezte, hogy van-e nálam,mert akkor felhúzza…végül felhúzta, csak kinevetett, hogy milyen “aggódós” vagyok, meg hogy semmi sem 100% és használ ha nagyon akarom, de reméli később rájövök, hogy felesleges

2022. dec. 29. 22:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve le se feküdnék olyannal, aki magától nem húz óvszert és úgy kell győzködni.
2022. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
75%

21 éves vagy. A csávó 28. Gumit se akar húzni, de azért magadba engeded.

Minden sértés nélkül, ennyire ronda vagy, hogy nem lett volna más, vagy valami gond van a toronyban? Nem vagy kicsit fiatal még ahhoz, hogy egy ilyen barom miatt elcseszd az életed?:D

2022. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Le se feküdtem volna vele! Azonnal lapát!
2022. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló, nagyon elegem lett a srácból, ejtettem, miután a harmadik alkalommal még mindig megjegyzéseket tett a gumira. Nem fogok könyörögni semmilyen hülyének. És mikor megmondtam, még mindig erőltette, hogy neeem, őt nem zavarja... Akkor ne zavarja valaki mással...
2022. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
24%
Nem, de te úgyis fogsz.
2023. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!