Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar óvszert húzni, kinevetett…Randiznátok még vele?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem akart óvszert húzni, mondtam, hogy akkor nincs szex. Gyözködött, majd végül kérdezte, hogy van-e nálam,mert akkor felhúzza…végül felhúzta, csak kinevetett, hogy milyen “aggódós” vagyok, meg hogy semmi sem 100% és használ ha nagyon akarom, de reméli később rájövök, hogy felesleges

2022. dec. 29. 22:02
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát 28 éves fiúnak lehetne már több esze, azt hittem legalább fiatalabb volt..
2022. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe
2022. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
12%
Azt csinálsz, amit akarsz! Miért tőlünk kérdezed? Majd meglátod mi lesz.
2022. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
94%

Azonnal dobtam volna. Már csak azért is, mert ezzel a mentalitással él, hát bottal se piszkálnám meg, ki tudja milyen nyavajákat szedett már össze, amikkel engem is megfertőzhet. Arról nem is beszélve, hogy az abortusz nem olcsó...és nem neki kellene rá menni, hanem nekem. Macerás, drága stb. Ha van rá mód inkább kihagyom és megelőzöm.

Felelőtlen, önző szar alak. Ilyennel biztos nem randiznék többet.

2022. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem feküdtem volna le vele, hanem elbúcsúztam volna!
2022. dec. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Lapat
2022. dec. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Már a győzködésnél küldtem volna a qrva anyjába, pedig használok hormonális fogamzásgátlót.
2022. dec. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen világban élünk. Nekem is nem egy kollégám van, aki meséli, hogy időben ki szokta húzni és úgy akkor jó. Csak így tiszta gáz, mert amit az egyik mesél, hogy hány és milyen nőt is húzott meg régen, akkor azt ha mindet gumi nélkül. Lehet kész std bank a srác. Illetve ki tudja hány gyerekük van akiket más nevel... Eszembe nem jutna gumi nélkül szexelni. Főleg úgy hogy nincs ezisztencia ahová szülessen a gyerek. Meg másnak szenvedést és fájdalmat se okoznék azzal, hogy abortuszra kellene mennie. Főleg az új abortusz törvénnyel.
2022. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez az ember egy fertő lehet.
2022. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Az egészben a leggázabb rész az, hogy volt pofája kinevetni. Ebből láthatod, hogy mennyire venne később komolyan bármilyen egyéb véleménykülönbség esetén. Instant lapát!
2022. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!