Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar óvszert húzni, kinevetett…Randiznátok még vele?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem akart óvszert húzni, mondtam, hogy akkor nincs szex. Gyözködött, majd végül kérdezte, hogy van-e nálam,mert akkor felhúzza…végül felhúzta, csak kinevetett, hogy milyen “aggódós” vagyok, meg hogy semmi sem 100% és használ ha nagyon akarom, de reméli később rájövök, hogy felesleges

2022. dec. 29. 22:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, ez nekem nagyon durva. Nagyon felelőtlen és önző.
2022. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
97%

Nálam ez azonnal lapát.

Eddig akárhány férfival voltam, mindegyik felelősségteljesen gondolkodott és magától értetődőnek vette, hogy gumit húz. Amit persze nem tőlem kért, hanem magánál tartott. Normáliséknál ez így működik. Találsz te ilyet is, nem kell mindenféle idiótákkal összefeküdnöd.

2022. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
Le se feküdtem volna vele. Nem ő esik teherbe, más egészségével is könnyen szórakozik. Gondolom, másokkal is gumi nélkül dugott. Ki tudja, hogy mit hordoz akár tünetmentesen.
2022. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem! Aki ilyen alapvető kérdésben ennyire felelőtlen, az másban is az.
2022. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
92%
Le se feküdtem volna ezzel a nevetgélős barommal. Minden vágyam elszállna tőle. Gondolom fiktív a kérdés. Ki a franc hagyná ezek után az aktust? Élvezni se lehetne amilyen kiábrándító ez a tetű.
2022. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
25%
Ismét itt az N+M-edik bizonyíték arra, hogy a nőknek az önző, szemét pasik kellenek.
2022. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
De mégis miből gondolja, hogy felesleges a gumi??? Vazektómiája volt? Tudja rólad, hogy fogamzásgátlót szedsz? Steril? Esetleg hiányzot a hetedikes biosz óráról?
2022. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

6

Ilyen alapon: "Ismét itt az N+M-edik bizonyíték arra, hogy a férfiak önző szemetek."


Így már nem tetszik, igaz? :D

2022. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%
#6 inkább ismét itt az N+M-edik bizonyíték arra hogy incel trollok írják ezeket a szánalmas kamukérdéseket amiben butanőknek adják ki magukat.
2022. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Mutattam neki cikkeket, tanulmányt stb…és tőlem tudta meg, hogy mi is az az előváladék. De annyira nem hatotta meg. Igazából csak bosszant és nem tudom, hogy túlreagálom-e mert minden más viszont annyira jó volt vele, mintha álmodnék. Egészen idáig. És nem tudom érdemes-e meggyőznöm, hiszen végülis húzott óvszert
2022. dec. 29. 22:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!