Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 40 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 40 éves korára nem kapott nőt miután nem olyan génekkel született mint pl. Brad Pitt hiába kiváló a belső énje az még is mit tegyen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:

#40


Volt olyan akivel még 20as éveim elején hetekig elbeszélgettünk akár éjjeleken át hétvégente és mégse jöttünk össze, majd összejött egy olyan sráccal aki néha felmerült beszélgetéseinkbe és arról panaszkodott, hogy milyen bunkó meg hogy viselkedett vele korábban. Viszont jól nézett ki cserében. Ez nyilván egy példa a sok közül, de azért ebben elég nehéz megtalálni azt a szálat, hogy nem a külső lett volna a mérvadó, illetve esetleg a belsőm lett volna riasztó.

2022. dec. 29. 23:10
 42/65 anonim ***** válasza:
97%

Elképesztő, te megint itt vagy? Miért nem tiltják már ki ezt a szerencsétlent, de tényleg? Napi szinten okádja tele az undorító szövegével a gyk-t..

Neked tökéletes belsőd, hahahahha😆 Rég röhögtem ilyen jót.


A kérdező tökéletes belsője, annak aki nem tudná:

1. El van hízva, csúnyábban: dagadt (+20 kg van rajta)

2. Határtalanul hímsoviniszta, minden nőt lenéz és megvet

3. Számára a nők alsóbbrendűek, akik azért vannak, hogy szolgálják a pasikat és gyereket szüljenek

4. Olyan különleges képessége van, hogy minden nőt ismer és tudja, hogy mindegyik (bizony mindegyik, kivétel nélkül) hazudik, mert elvileg minden nő azt állítja, hogy csak a belső számít neki, holott kis milliószor el lett a sötét fejének mondva, hogy a külső IS fontos, de nem csak az

5. Alkesz, liter számra vedeli a sört

6. Rettentően buta, de tényleg szavakkal le nem írható szinteken

7. Rögeszméje Brad Pittre és persze a drága Istike, aki egy hozzá hasonlóan elhízott (bocsánat, “erős vázizomzatú” 🤣🤣) hímsoviniszta zsírdisznó, mind emellé még agresszív és elmebeteg is, de mivel a kérdező is rokonlélek, így megállás nélkül nyalja a valagát

8. Büszkén vállalja, hogy ő egyébként a való életben 100%-ig megjátssza magát és előadja (vagy legalábbis megpróbálja) milyen kedves-rendes, miközben valójában egy nőgyűlölő, megkeseredett szaralak

9. A 8-as pont alapján nem zárnám ki valamilyen disszociatív személyiségzavar jelenlétét sem


Ööö hirtelen ezek jutottak eszembe, de szerintem ennyi alapján is tökéletesen megállapítható, hogy ez az ember egy ritka gusztustalan véglény, a belsője konkrétan rohad és ép elméjű ember messziről kerüli az ilyet.

2022. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%

Normális körülmények között, egy civilizált társadalomban senki nem "kap nőt". Ez legfeljebb némely társadalmilag elmaradottabb arab országban létező jelenség. Európában már évszázadok óta eltűnt.

Normális körülmények között egy férfi és egy nő kölcsönös szimpátia és vonzalom alapján, kölcsönös szabad akaratukból lesznek egymás társai.


Egyébként meg a legfőbb probléma, amiért nem kellesz senkinek, pont ez a buta, hímsoviniszta felfogásod.

2022. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
Nem értem mit kell ezen fennakadni, hogy úgy írtam "kaptam nőt" , akkor leírom úgy, hogy nem volt nőm hosszútávon, így jobb??
2022. dec. 29. 23:18
 45/65 anonim ***** válasza:
97%

Jaaa majd elfelejtettem: ő szerinte csak és kizárólag kétféle férfi létezik: a kedves, ámde ronda és a bunkó, ámde jóképű.🤦🏻‍♀️ Átmenet nincs, olyan nem létezik, hogy egy férfi helyes ÉS egyben a belsője is értékes.

Az utcán sétáló millió és egy totál átlagos vagy éppen átlag alatti férfiak és barátnőjük pedig mind kamuk, hisz köztudottan csak a Brad Pitt kinézetű pasiknak van nőjük. Az olyan férfiak, akik nem néznek ki jól, mégis van bnőjük/feleségük, azok meg biztosan gazdagok, mivel más ok nem létezik arra, hogy nem jóképű férfinak is legyen nője.

2022. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert már ebből az egy mondatból sugárzik az a mérhetetlen és gusztustalan hímsovinizmusod. Az pedig, hogy nem érted ezzel mi a baj és kb még neked áll feljebb, még inkább bizonyítja ezt. Értelmes, normális férfi a büdös életben nem használja azt a kifejezést, hogy “nem kapok nőt”. Nem tárgyakról beszélünk baszki, hanem élő, érző emberekről, mi az hogy kapni?!
2022. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

#44: »Nem értem mit kell ezen fennakadni, hogy úgy írtam "kaptam nőt"«


Így, hogy saját bevallásod szerint még csak nem is érted, mi a baj a megfogalmazásoddal, végképp nem értem, mire vered magad a kiváló belső tulajdonságokkal. Te tényleg egy ótvar, hímsovén bunkó vagy.

2022. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
Az a másik, hogy nyilván az évek alatt változott a hozzáállásom a nőkhöz a tapasztalatok alapján, tehát nyilván mondjuk 20-as éveim elején nem úgy álltam a nőkhöz ahogy most.. de most sem mutatom ezt ki való életben senki felé, tehát továbbra sem igaz, hogy ez "riasztó" lenne és ezért nem akarnának a nők.
2022. dec. 29. 23:29
 49/65 anonim ***** válasza:
100%
A “nem kapok nőt” (kapok????🤮) és a “tökéletes belsőm van” totálisan kizárják egymást, ez egy tény. Egy olyan ember, aki kvázi tárgyként kezeli a nőket és úgy gondolja neki “jár” és “kapni akar”, na annak semmiféle értékelhető belső tulajdonsága nincs. Ocsmány, ez a jó szó. A többiek által felsorolt dolgokat (különösen amiket a 42 sorolt fel) már meg se említsük.
2022. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
42 kifelejtett még egy nagyon fontos dolgot: drága kérdezőnk igazi mártír, olyan jól tudja magát sajnáltatni, hogy Oscar díjat érdemelne érte. Tudniillik ő semmiről nem tehet, de nem ám. Mindenki hibás, csak ő nem. Hibás a többi férfi, a jóképű férfi, a gazdag férfi, az összes nő, egyszóval MINDENKI, őt leszámítva. Ő aztán 1%-ban sem felelős azért, hogy őrt tart, ahol, dehogyis.
2022. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!