Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 40 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 40 éves korára nem kapott nőt miután nem olyan génekkel született mint pl. Brad Pitt hiába kiváló a belső énje az még is mit tegyen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

#20


Épp ezért genetikai lottó nem is értem amit írsz, saját magadnak mondasz ellent. Nem beszéltem róla, hogy neki vagy többinek milyen gyereke lesz, azt írtam, hogy Ő megnyerte a genetikai lottót... pont ezért lottó.

2022. dec. 29. 21:40
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfit ismerek, aki messze nem Brad Pitt forma, mégis van kapcsolata. Lehet, hogy az ő belső énjük kiváló, a tiéd meg mégsem az?
2022. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:

Én is láttam munkahelyen van régi ismerősi körökben kinek mi hogy van.


De csinos nője nagyon kis kivétellel csak a jó kinézőknek volt, csúnya / dagadt nőt nyilván könnyeben szerez egy nem Brad Pitt kinézetű ember is

2022. dec. 29. 21:52
 24/65 anonim ***** válasza:
100%

23

Ja, hogy szép nő kéne? :D Hát ez ilyen... Higgyed el, hogy a bredpittek sem szaladgálnak hétköznapi nők után.

2022. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány olyan ismerősöm is, ahol az egyik fél sokkal jobban néz ki, a másikhoz képest. De legtöbbször valahogy hasonlóak. Nem tudom miért kell ezen csodálkozni. Ha neked konkrét elvárásaid vannak, akkor nyilván kisebb az esélyed is. Vagy az igényeidből engedsz, vagy türelmesen keresed a megfelelőt. Mást nem tudsz tenni.
2022. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

#24


Most nem olyan szépre gondolok mint mondjuk Palvin Barbi, de csúnya vagy kövér nőt nem tudnék elfogadni , tehát legalább átlagos legyen

2022. dec. 29. 22:02
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

26

Ha te is legalább átlagos vagy, akkor ennek nincs akadálya.

2022. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy megy, hogy az ember egy csettintésre lejjebb adja az igényeit, az ízléseken nem lehet csak úgy változtatni, ha valakinek nem tetszenek pl. a kövér nők, akkor felesleges összejönnie vele csak azért, hogy legyen valakije. Ennél jobb az wgyedüllét is, így srbki nincs becsapva úgymond.
2022. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:

#27


Régen biztos, hogy legalább átlagos voltam, de mikor tényleg figyeltem talán kicsivel afölött is de nem kaptam nőt így szép lassan azért elhanyagoltam jobban magam és most már nem nézek ki olyan jól mert felszedtem pár 10 kilót, frizurára se adok csak levágom 1 centisre , stb


De nem is próbálkozok már vagy 10 éve , mondjuk előtte se nagyon próbálkoztam max párszor társkeresőn meg 1-2 buliba volt valami de kapcsolat sose , szóval ez a hajó már valószínűleg elment ebben az életben

2022. dec. 29. 22:11
 30/65 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a "kap nőt / kapok nőt" megfogalmazás meg az úgynevezett kiváló belső tulajdonságok kizárják egymást.
2022. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!