Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 40 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 40 éves korára nem kapott nőt miután nem olyan génekkel született mint pl. Brad Pitt hiába kiváló a belső énje az még is mit tegyen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%
Már rég kihalt volna az emberiség - márpedig vagyunk elegen, sőt túl sokan is - ha csak a Brad Pitt szintűek szaporodnának. Én nem vagyok azok közül való akik itt folyton fujjognak rá hogy nem értik mitől nagy szám, nagyon is vállalom hogy ő egy csoda (volt legalábbis fiatalon...), de életemben nem láttam hozzá hasonló magyar pasit, úgyhogy ezek szerint valahogy csak fennmaradtunk bredpitt gének nélkül 🤷
2022. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
100%

8

Igen, valóban tény, hogy a rondákat nem rajongja körül az ellenkező nem. Továbbra sem értem, hogy ebből hogy sikerült arra a következtetésre jutni, hogy teljesen és tökéletesen lehetetlen párkapcsolatot kialakítani? És mit bizonyít az, hogy a bunkó szépfiúknak sok csajuk van? Ja, hogy a rondák nem egyetlen szintén ronda nőt akarnak, hanem egy ugyanolyan háremet, mint a bunkó szépfiúk... Nincs ezzel semmi baj, csak legyen kimondva.

2022. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

#10


Kedves, megbízható, felelősségteljes, gondoskodó, jó beszélgetőpartner vagyok

2022. dec. 29. 21:17
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

#8 Biztos vannak ilyen nők is de többségünk nem hiszem hogy a pénztárcára bukna.

Most képzeld el, van egy gazdag pasi, tele pénzel, elvisz mindenhová de nem tudtok miről beszélgetni mert zárkózott személyiség, nem tudja magát kifejezni.

Én nem tudnám magam elképzelni egy ilyen pasi mellett.

2022. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

#11


Nyilván nem pont arra gondolok, hogy úgy néz ki, de azért van itthon is sok férfi aki megnyeri a genetikai lottót azzal, hogy helyes arca van, 185+ magas, izmos vékony teste van gyors anyagcserével , stb.

2022. dec. 29. 21:18
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz ha gyerekkorodban mindig megtaláltak bújócskában, felnőttként meg ha az orruk előtt állsz se vesznek észre!
2022. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akkora baromság a "genetikai lottó" kifejezés. Mintha Brad Pitt gyermekének ugyanolyan elenyésző esélye lenne jól kinézni, mint Varga Irénének.
2022. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
HA valóban olyan ocsmány a fejed, hogy bottal sem, akkor lehet inkább a pozitív oldalát kéne figyelembe venned. Egy kedves ismerősöm most szakított a feleségével. A gyereke 5 éves. Ha azthiszed életed szerelme van melletted sem fix, hogy végig veled lesz. Többet akar, vagy más megkörnéykezte aki jobb nálad ezért felcsillan a szeme, hogy "wtf? Mit keresek még melletted?"..Eközben lehet nem nagy eresztés a csaj sem, csak nagy az egója. Mindemellett sztárok is mennek szét. Mondjuk brat pitt és jolie. Pénzük van, az egyik jóképű a másik sem rossz. Mégis kuka az egész. Hiányzik neked a csiki-csuki? Szóval nézd az előnyöket! Vagy rinyálj! Amit akarsz! Újév új lehetőségek!
2022. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Nem ocsmány a fejem véleményem szerint, inkább átlagos , annyi, hogy nem vagyok már vékony bár még jó pár éve az voltam és akkor se nagyon kaptam nőt
2022. dec. 29. 21:29
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
#17 ráadásul Brad Pitt és Angelina Jolie három gyerekéből egy szép csak, az elsőszülött Shiloh, tökmindegy hogy éppen milyen neműnek tartja magát, csodaszép, míg az ikrek... nem mondom hogy csúnyák mert szemétségnek tartom gyerekekre ezt mondani, na de ami azt illeti, a világ két legszebb embere gyerekeit nem így képzeljük el. És akkor az itteni incelek állandóan a genetikai lottóval jönnek, meg hogy meg kéne tiltani a csúnya embereknek a gyerekvállalást. Miközben tök lutri az egész.
2022. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!