Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők Ti össze jönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti össze jönnétek egy átlagos férfival? Mennyi eséllyel indul nálatok egy átlagos férfi? Aki se nem csúnya, se nem szép?....

Figyelt kérdés
Kórt is írjatok és egy rövid indoklást hogy miért igen, és miért nem.

2022. dec. 21. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

"Kórt is írjatok" Gondolod valami csúnya betegségének kell lennie, aki átlagos férfivel összejön?

Az emberek 80-90%-a átlagos, nem jelent semmilyen korban gondot párkeresésnél.

2022. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Sosem voltam átlag feletti férfival.
2022. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Persze.

Voltam átlagon felüli, modell pasival, de gáz vagy nem, kisebbrendűségi komplexusom volt mellette :'D szóval az nem volt olyan jó.

2022. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Értem
2022. dec. 21. 18:18
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert sok nő azt mondja hogy átlagos fiú egyenlrtékű a csunyasággal....
2022. dec. 21. 18:18
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted az egyetlen szempont párválasztás során az ember kinézete? Mert akkor az emberiség nagy része egyedül maradna. Engem például abszolút hidegen hagy, hogy a férfi szép-e vagy csúnya.
2022. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#6 igen szerintem igen. És én akárhány lányt megkérdeztem hogy összejönnének - e átlagos férfival, mindegyik azt mondta hogy az átlagos az csúnyán jelent nekik. Ezért nem értem hogy akkor az átlagos most csúnya vagy nem?
2022. dec. 21. 19:07
 8/24 A kérdező kommentje:

#6 Mutassál nekem átlagon felüli férfit, átlagos férfit, és átlag alatti férfit.


Kíváncsi lennék rá hogy milyen emberek ezek mert nem tudom.....

2022. dec. 21. 19:08
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső dönt. Ha amúgy szimpatikus, igényes, nem taszító és bejön a személyisége akkor adnék neki esélyt.
2022. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bakker de még mindig nem erre válaszoltál. Levike te vagy az???
2022. dec. 21. 19:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!