Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők Ti össze jönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti össze jönnétek egy átlagos férfival? Mennyi eséllyel indul nálatok egy átlagos férfi? Aki se nem csúnya, se nem szép?....

Figyelt kérdés
Kórt is írjatok és egy rövid indoklást hogy miért igen, és miért nem.

2022. dec. 21. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Persze.Most is átlagos pasival vagyok együtt.
2022. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem értem
2022. dec. 21. 20:01
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező incel vagy? Ha igen hagyjuk..
2022. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem mind1?
2022. dec. 21. 20:30
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Akivel osszejovok, nem gondolom atlagosnak, legyen objektiven akarmilyen. De olyannal nem tudnek osszejonni, akirol en azt gondolom, hogy hat ez minden teren egy atlagos fazon.
2022. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Viccek vagytok
2022. dec. 21. 21:21
 17/24 anonim ***** válasza:

6-os voltam: nálam az átlagos szó párválasztás során nem a kinézetét jelenti. Sőt, sokszor megkaptam más lányoktól, már tini koromban is, hogy akibe éppen szerelmes voltam, az milyen csúnya. Engem sokkal jobban érdekel, hogy a férfi mivel foglalkozik, mennyire talpraesett, sikeres-e abban, amit csinál, boldog-e az élete. Átlagos nekem azt jelenti, hogy átlagos életet él.

Ezzel nem azt mondom, hogy a kinézet nem számít, dehogynem. De NEKEM kell, hogy tetsszen, aztán hogy az, ami nekem tetszik, megfelel-e a társadalmi elvárásoknak általában, szóval mások szerint is jóképű, az számomra egyáltalán nem fontos.

2022. dec. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én meg úgy hallottam hogy aki átlagos, az azt jelenti hogy csúnya is egyben. De írnak itt az átlagos férfiakról olyanokat hogy csak nézek......
2022. dec. 22. 13:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom mi bajod van. Én átlagos srácnak gondolom magam, sportolok, de nem edzek, magas vagyok, nem is vagyok elhízva még sincsen barátnőm. És az incel felfogás, hogy minden férfinak alanyi jogon jár nő, nem helytálló, ha így gondolkodsz akkor sürgősen változtass a hozzáállásodon. Az hogy átlagosként nincsen kapcsolatom az nem azt jelenti hogy visszataszító vagyok, hanem lehet az is, hogy nem találok megfelelő lányt, ha igen annak mások az igényei. Ilyen egyszerű
2022. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem csak szép kéne (=aki nekem tetszik). Az indoklás az, hogy minek jöjjek vele össze, ha még ránézni is utálok.
2022. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!