Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők Ti össze jönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti össze jönnétek egy átlagos férfival? Mennyi eséllyel indul nálatok egy átlagos férfi? Aki se nem csúnya, se nem szép?....

Figyelt kérdés
Kórt is írjatok és egy rövid indoklást hogy miért igen, és miért nem.

2022. dec. 21. 17:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%

Nem jönnék össze átlagos pasival már. A férjem az volt. Mit tett? Tönkretett anyagilag. A következő pasim kinézetre már jobb volt, de nem volt ő sem kiemelkedő. Ő mit tett? Megcsalt és rajtam kívül még 3 nőt hülyített.

Külsőre én átlagon felüli vagyok. Buliban nem győzöm levakarni a pasikat meg állandóan a (fiú)barátaim pattintják le őket. Miért is kezdenék már átlagossal, mikor egyszer sem jött be a dolog? Semmivel sem volt normálisabb egyik férfi sem, hiába voltak átlagosak, akkor legalább olyan legyen, hogy csorogjon a nyálam.

2022. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
?????
2022. dec. 22. 18:03
 23/24 anonim ***** válasza:
62%

Mit nem értesz? Kell a francnak az átlagos pasi! Azok sem normálisabbak, semmivel sem becsülnek meg jobban, csak tönkretenni tudják az ember lányát, akkor minek? Legyen akkor olyan pasi, akire úgy felizgulok, hogy nem bírok magammal. Amikor kedvem szottyan a dologhoz, akkor "előveszem", ha meg nincs, akkor marad otthon a picsáján vagy csinál amit akar.

De amúgy a legeslegjobb a vibrátor! Előnye rengeteg van, hátrányáról pedig nem tudok.

2022. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha neked kell a francnak átlagos pasi, akkor neked milyen átlag kell? Áruld már el. Kösz
2022. dec. 23. 13:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!