Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiként, ha egy lakatlan szigeten rekednék egy nagyon szép szexi nővel, egy idő után rám fanyalodna?

Figyelt kérdés

Olyan szigetre gondolok, ahol bőven van élelem, gyümölcs, ivóvíz, kellemes a klíma, nincsenek nagy ragadozók. tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan.

ki, hogy képzeli el? mi lenne, hogy alakulna köztem, mint csúnya, ronda, incel férfi és a nagyon szép nő között ez a kényszerű együttélés?

nők is írhatnak, hogy mit tennének hasonló szituban!



2022. dec. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
4%

60, nézz már körül az életben :D

Én pont a nagyon gyenge gyomru no vagyok, de irigylem az erős gyomrot, már rég élhetnék vígan a gyerektartásból

2022. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
10%

a sok fotelrambó hulladék itt vergődik, a való életben meg a pók, egér, poloska, stb láttán sikítozva elrohan :D

Azon már meg sem lepődöm, hogy hazudoztak a kérdés tartalmáról, hogy gyalázkodni lehessen, meg hazudni a fotelrambicsát :D

2022. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

62-es, hát kb.

Én biztos vagyok benne, hogy 10-ből 9 nő, már az első sötétedéskor a nyakamon lenne.

2022. dec. 29. 19:22
 64/69 anonim ***** válasza:
86%

62, mert a férfiak többsége nem visít fel, ha egy rovar rászáll xD

Szörnyen férfiatlan szerintem, ahogy az is, ha én jobban használom az alap szerszámokat, vagy ügyesebben, gyorsabban szerelek össze egy bútort. Ennek ellenére nem egyszer futottam már bele nőként ebbe. Szerintem szánalmas, de a városi lakosság többsége ilyen, akár férfi, akár nő. A szülők belenevelik vagy egyszerűen életében nem fogott meg semmit, nem is látta soha, így félelmet kelt benne. Igaz ez minden másra, ami "nem szeretem állat", mint a kígyó, egér, patkány, sokaknak a gyík is, amit aztán végképp nem értek. Ennél is nevetségesen undorítónak titulálni egy gilisztát pl.

De lényeg, a lényeg, én nem félteném magam. Amiben gyenge vagyok és gondot okozna, az nem a fekhely, vagy tűz előállítása, hanem a nem mérgező növények kiszűrése. Persze, ha eleve nincs halálos növény a képzeletbeli szigeten, akkor ez is ki lehet pipálva. Egy kis hasmenés, rosszullét még nem hatna meg.

A kisebb vádak, mint nyúl, vagy madarak belezése, előkészítése se lenne gond, mert egész gyermekkoromban ezt csináltuk.

Ettől függetlenül sokan nem tudnák hogy álljanak neki. Ugyanakkor az éhség nagy úr. Hamar rájönne mindenki.

A kérdező is egyedi a maga nemében, ha elhisszük, hogy ő erre képes és nem csak ugyanolyan fotel rambó, amilyennek kapásból a nőket nevezted, pusztán azért, mert női nemiszervük van. Persze, ahhoz, hogy ezt ne vegyük evidenciának, ki kéne néznünk az előítéletes, hímsovonozmusod mögül és felismerni, hogy ez mind tanult tudás, nem a fsz mellé jár születéskor, mint a két here.

2022. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
12%

jól van buksi, a férfiak adták elő itt a nagy arcot, nem a letört a körmöm, most mi lesz szintű hp-k :D


nem nevelnek beléjük semmit a szülők, mert akkor a fiúgyermekekbe is belenevelnék. illetve, ha a fiúknak mondják, akkor ők mégis lelkesen fognak kígyót békát, tücsköt, bogarat, a kislányok meg megoldják, az elfutunk és megoldottuk a problémát szintű problémamegoldással. ez most jó kis szóismétlésdömping lett, de így fejezi ki igazán jól, hogy köze sincs a neveléshez. mármint a szülőihez, a gagyibarátok/nők neveléséről most nem beszéltünk.


Az meg nem hímsovinizmus, ha kijelentem valakikről, hogy trabant: nagy hang, nulla teljesítmény.


majd, ha férfiszerű tárgyak jönnek itt arcoskodni, hogy ők négyszer annyi vizet vezetnének be, és két dióból, meg három madártollból, számítógépet építenének a szigeten, á lá McGyver, akkor azokat is bőven kiröhögöm. akkor mi leszek nősoviniszta? :DDDD

2022. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
96%

65, rendben, legyen úgy. Gondolom sokat tudsz a nevelés, tanulás témakörben. Olvass kicsit utána, hogyan működik a szocializáció és milyen hatása van a társadalomnak, első körben a szülői mintának. Aztán olvass kicsit utána annak, hogyan működnek a gyerekek a mai világban. Nézz videókat, vagy beszélgess fiatalokkal, gyerekekkel. De kár beléd, mert szerinted az számít, hogy kinek mi nőtt a lába közé.

Én sokkal könnyebben élnék túl, mint sok férfi ismerősöm. Ez tény. Nem azért, mert nő vagyok, hanem, mert úgy nőttem fel, ahogy. Olyan tapasztalatokat gyűjtöttem, úgy lettem nevelve.

Én nem vagyok nősoviniszta, nem állítom, hogy a pna miatt lennék több. Te egy kicsit másképp állsz ahhoz, hogy mennyit ad hozzá egy emberhez a nemiszerve. Közben meg vak vagy minden egyéb tényezőre.

De mondom, felesleges a vita, mert kettőnk közül én tanultam pszichológiát, pedagógiát és gyerekekkel dolgozom. Te meg tudod a tutit mert csak. Innentől nincs miről beszélni.

2022. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
66 ilyet sem hallottam még nőtől de nagyon szimpatikus vagy tök jó lenne veled egy szigeten lenne segítségem vagy inkább neked én. (most a szexualitást félre téve na meg a férfi női szerepet nem érnek azok semmit)
2022. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
3%

Az csak szerinted számít. úgy tűnik elfelejtetted elolvasni az utolsó pár sort a habiszti gusztikról ;)


Ha már ekkora nagy az arc, szaladj ki a fiatalok közé, nézd meg a viselkedésüket, és gondolkodj el azon, vajon ilyen tömény mennyiségben nevelték és szocializálták szardarabbá őket a szülők, vagy a pcsafüst ocsmányhaverkák nevelése számít?


"mármint a szülőihez, a gagyibarátok/nők neveléséről most nem beszéltünk." - ezt írtam fent, már eleve célozva arra, hogy nem a szülői nevelés számít sajnos, az majd 30+ felett jön be.


Az anekdotikus érvelésed, meg pont annyira inadekvát, mint a 70 éves józsibácsira hivatkozni, aki minden nap beveri a 3 deci töményet, mégis egészségesebb, mint a 40 éves antialkoholista szomszédja.


Az pedig továbbra sem nemiszerv szerinti megkülönböztetés, még ha te azt is akarod látni, ha leírom a tényeket és a gyakorlati tapasztalatokat a hangzatos kamu önfelsz.opásokról.

2022. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
95%
Minden szép és jó lenne, egészen addig amég mondjuk egy egészségügyi végzettségű lenne a nő (pl ápoló, orvos, stb), és a nagy macsó fiúkának bibis nem lenne a kis keze. Na akkor mi lenne? A srác meghunyászkodik, és behódol? Alárendeli magát?
2022. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!