Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiként, ha egy lakatlan szigeten rekednék egy nagyon szép szexi nővel, egy idő után rám fanyalodna?

Figyelt kérdés

Olyan szigetre gondolok, ahol bőven van élelem, gyümölcs, ivóvíz, kellemes a klíma, nincsenek nagy ragadozók. tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan.

ki, hogy képzeli el? mi lenne, hogy alakulna köztem, mint csúnya, ronda, incel férfi és a nagyon szép nő között ez a kényszerű együttélés?

nők is írhatnak, hogy mit tennének hasonló szituban!



2022. dec. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

Szerintem az itteni nagyszájú nők hamar prostituálódnának ebben a helyzetben. Mikor én tudnék tüzet gyújtani éjszakára, ők meg nem. Én tudnék hajlékot, a rovarok ellen magasított ágyat barkácsolni, ők meg a földön lennének kénytelenek meghúzni magukat, vagy valami faágon.

Meg amikor f0snának egyedül éjszaka 0 fény, mindenféle zaj, rikoltás a dzsungekből.

Hamar oda nyaliznátok magatokat a táborhelyemre.

2022. dec. 18. 19:10
 12/69 anonim ***** válasza:
92%
XD
2022. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
89%
Apolatlan szőrös nőket most is feltudsz szedni. Ha ott kene, akkor itt miert nemtudsz ismerkedni?
2022. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
90%

De hamar eljutottunk innen "tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan."

Ide: "Szerintem az itteni nagyszájú nők hamar prostituálódnának ebben a helyzetben. Mikor én tudnék tüzet gyújtani éjszakára, ők meg nem. Én tudnék hajlékot, a rovarok ellen magasított ágyat barkácsolni, ők meg a földön lennének kénytelenek meghúzni magukat, vagy valami faágon. "

Amúgy nem, nem prostituálódnék. Elég kreatív vagyok és elég" fiús" nevelést kaptam. Előbb élnék túl akárhogy, mint egy olyan férfi közelségét, érintését viseljen, akire nem vágyom. Főleg, ha ilyen megnyilvánulásai vannak. Ha lenne rá mód, igyekeznék fizikai távolságot teremteni. Elmennék a sziget egy másik pontjára és kerülném a delikvenst, mert, ha neki kielégítő, hogy undorral szétnyitom a lábam muszájból, az nagy, nagyon közel áll ahhoz, hogy a nemierőszak is legitim legyen a szemében.

Ha nincs életveszélyes ragadozó, elegendő táplálék és ivóvíz van a szigeten, akkor inkább teljesen egyedül oldanám meg magam.

A beszélgetőtárs veszettül hiányozna, de a biztonság fontosabb.

2022. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
85%
Úgyis eljönne értem egy hős megmentő és magával vinne a yachtjára. A te fejedet viszont karóra tűzné miután elmondtam neki hogy erőszakoskodtál velem.
2022. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
17%

Mert az átlagos megmentő már nem is jó?


Borkaiék felvennék a yachtra és természetben fizetné az utat!

2022. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
91%
#11 én miért is nem tudnám ugyanezt megcsinálni? És te mondtad hogy nincs ott semmi veszély. Akkor meg mitől féljek? Amúgy meg a 0 fény az durva túlzás
2022. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
95%
#11 mert a nők nem tudhatnak tüzet gyújtani, stb, mi? 😂😂
2022. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te lennél az, aki becsicskulna, mert nálad bárki életképesebb. Szorgosan teljesítenéd a parancsokat, ha túl akarnád élni.
2022. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2022. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!