Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálnál ha a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha a legrosszabb exxedel, egy lakatlan szigeten lennél?

Figyelt kérdés
Akár hetekig, hónapig, talán évekig! Meg tudnád szeretni újra egy minimális mint anno több éve? Vagy már semmi esély rá?

2022. szept. 26. 00:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A sziget másik felére mennék.
2022. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Végigdugnám vele a helyet, mert arra jó volt, de az első hajóval huznék is el onnan
2022. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
18%
Ja megszeretem látszatra és elérem hogy ő is.. (úgyis unatkozna, meg ki nem.. előbb-utóbb lenne kontakt) utána csinálok neki egy csapdát és hagyom hogy a természet végezze a dolgát, én pedig végignézem, és a csontjait, kavicsokat. , ágakat felhasználva raknám ki hogy HELP…
2022. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#3 ez durva, mit csinált a csaj hogy ezt tennéd vele?
2022. szept. 26. 00:54
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Miből gondolod, hogy csaj?
2022. szept. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5 az írásból azt szűrtem hogy te vagy a fiú, akkor te lány vagy, mit csinált hogy ennyire kiszeretted?
2022. szept. 26. 01:03
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az első nap lefogna és megerőszakolna, majd valahogy megoldaná, hogy ne tudjak elszökni mellőle (pl ás egy vermet és beledob). Természetesen eközben végig azt hangoztatná, hogy ő JÓ és mennyi nő irigy lenne rám, amiért annyira kíván, hogy nincs előjáték sem, szokás szerint. Minden az én hibám, ő mindent megpróbált!

Szóval minden erőmmel a meggyilkolását tervezném precízen, mert jóval erősebb nálam, így okosabbnak kell lennem és nem hiszem, hogy egy esélynél többet kapnék.

2022. szept. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

Hello, 3# kommentelő vagyok, pedig igencsak visszafogottan írtam le a dolgokat.. bőven lenne ötletem tetőzni.. én nő vagyok már nem lány, de ha annyira érdekel miért is szenvedtetném meg ennyire (pedig a tette után haverok/újonnan jött kapcsolataimból is megkapta a maga szenvedését azért amiket velem leművelt, ja és nem, nem vagyok c**any és a párkapcsolataimból se volt soha senki “sötétebb bőrű”) nagyon sok dolgot tett amiben csoda hogy egyáltalán életben maradtam. A legleg… ami maradandó sérülést okozott, azon kívül hogy manipulált és megerőszakolt, a legnagyobb fájdalmam ………….…. pedig szerettem volna gyermeket, és persze erőszakból fogant, de képes volt rezzéstelen arccal mondani hogy vetessem el akkor…

Illetve hogy azóta a szexuális életem =0 val egyenlő, van, de minden mozdulat fáj”, minden olyan érintéstől kb hányingerem van, nagyjából ez miatt részegedek le ha túl kell esnem rajta. És utálom az alkoholt.

És miatta mondtam le az újabb gyermekről mert túl nagy trauma.

Ja és persze orgazmus.. vagy bármilyen jóleső érzésről ne is beszéljünk mert évek óta semmi..

nem tudok kiteljesedni soha a párkapcsolataimban, nem tudom nekik kimutatni a szeretetem ilyen téren, egy üres palacknak érzem magam..

2022. szept. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ijedtemben szörnyethalnék.
2022. szept. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg fogalmam sincs. Csak átkoznám egész álló nap.

Soha nem fordulhatna elő, hogy szeressem, de soha.

Mármint, hogy soha azt erős lenne kijelenteni, hiszen nem tudom mi zajlik ilyenkor az ember lelkében. De nem lenne őszinte szeretet az biztos.

2022. szept. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!