Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiként, ha egy lakatlan szigeten rekednék egy nagyon szép szexi nővel, egy idő után rám fanyalodna?

Figyelt kérdés

Olyan szigetre gondolok, ahol bőven van élelem, gyümölcs, ivóvíz, kellemes a klíma, nincsenek nagy ragadozók. tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan.

ki, hogy képzeli el? mi lenne, hogy alakulna köztem, mint csúnya, ronda, incel férfi és a nagyon szép nő között ez a kényszerű együttélés?

nők is írhatnak, hogy mit tennének hasonló szituban!



2022. dec. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
91%
40, te írtad azt, hogy "prostituálja magát". A prostitúció annyit tesz, hogy ellenszolgáltatásért cserébe szexuális sozlgáltatást nyújt. Azaz te írtad, hogy a segítségedért szexelne veled.
2022. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
81%

Olyan, mintha azt mondanánk, hogy mivel nincs lehetőségem minőségi süteményt enni, ráfanyalodok egy büdös, romlott, penészes áfonyatortára, amit még frissen se szeretek. Mégis mi a búbánatért tennék ilyet???


A férfiak olyanok, mint a desszert. Imádom a jó desszerteket, hajlandó vagyok elzarándokolni a város másik felébe egy sütemény különlegességért vagy épp 4 órán keresztül pepecselni egy speciális tortával, de szükségem baromira nincs egyikre sem. Ha egy nap valamilyen okból kifolyólag nem ehetek finom süteményeket, rohadtul nem fogok ráfanyalodni olyasmire, amitől okádok.


A férfiakkal ugyanez a helyet.

2022. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:

41-es, de az is ott van, hogy prostituálja MAGÁT!

Nem én zsarolnám, azért van különbség!

Amit amúgy sosem tennék meg.

2022. dec. 19. 18:52
 44/69 anonim ***** válasza:
78%
#42 ez egy tökéletes hasonlat.
2022. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
93%
#43 hogyan?
2022. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:

Mit hogyan? Ugyanúgy, mint ahogy az életben is😂.

Égne a tábortüzem, sütném rajta a tengeri halat, mikor ő már f0sik a sok gyümölcstől, amit a földről is elér és nem kell érte felmászni.

Lenne egy kis kunyhóm, bevezetném a vizet is, az 1000%, hogy jönne nyalizni😃

2022. dec. 19. 19:30
 47/69 anonim ***** válasza:
83%
#46 és egy nő miért is nem lenne képes erre? Amúgy megnézném hogy 0-ról hogy vezetnél be vizet bárhova 😂😂
2022. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
89%

XDDDD


Istenem, annyira szánalmas, hogy még a saját fantáziavilágodban is egy lakatlan sziget kell ahhoz, hogy egy nő rád nézzen.

2022. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
24%

én nem értem mit kell ezen ugrálni el kell menni prostikhoz én is ronda vagyok de le szarom mert egy jó seggű jó mellű csajt fogok dugni holnap is


lakatlan szigeten meg nem érdekelne a nő az embert látnám benne akivel együtt működve életben maradhatok aki egyenlő az az nem csinálnák meg neki csak úgy semmit. A szexről meg ha nem jönne be neki a csere kereskedelem az az én segítek cserébe te is kéz kezet mos és dolgoznom kéne helyette mert ő lusta inkább szétteszi a lábát valószínű bele mennék. Viszont csak akkor ha nem felel meg neki a csere kereskedelem a normális együtt működés.


Egyébként a normál életben is így állok a nőkhöz egyre inkább szinte nem is a nőt látom már a legtöbb esetben csak a prostikat vagy is prostit látom nőnek akihez megyek de ennyi.

2022. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
47, ez az, hogy megnéznéd! én már most is tudom, hogy hogyan csinálnám. erről beszélek amúgy:)
2022. dec. 19. 20:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!