Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiként, ha egy lakatlan szigeten rekednék egy nagyon szép szexi nővel, egy idő után rám fanyalodna?

Figyelt kérdés

Olyan szigetre gondolok, ahol bőven van élelem, gyümölcs, ivóvíz, kellemes a klíma, nincsenek nagy ragadozók. tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan.

ki, hogy képzeli el? mi lenne, hogy alakulna köztem, mint csúnya, ronda, incel férfi és a nagyon szép nő között ez a kényszerű együttélés?

nők is írhatnak, hogy mit tennének hasonló szituban!



2022. dec. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

14-es látom megy a szövegértés. Más a valós veszély és más a sötétség. Azért egy kis kihívás lenne egy ilyen sziget kalandban.

15-ös szó nincs erőszakról ezt ti nők találtátok ki itt😃. Amúgy a szépfiúk a yachton nem erőszakolnának meg igaz? Mikor már be kokóztak, meg be wishkiztek😂. Logikus a gondolkozásod, azt meg kell hagyni. Amúgy meg a fuvarért fizetned kéne.

A magabiztos nőknek mondom, hogy biztos hogy nem tudnátok azt megcsinálni a természetben, amit én. Ezt így látatlanban ki merem jelenteni. Amúgy biztos, hogy nem csicskulnék be, mert csak ronda vagyok, nem hülye, vagy gyenge fizikumú, sőt kimondottan olyan erősebb forma vagyok fizikailag.

De az biztos, hogy nem erőszakoskodnék soha és végig úriemberként viselkednék. Erre 100% garanciát vállalok.

2022. dec. 18. 20:45
 22/69 anonim ***** válasza:
89%

#11: Szerinted a pötsöddel kell tüzet csiholni, vagy miért hiszed, hogy a nők nem tudnak? Idióta. 😆

Amúgy a legtöbb nő elvan szex nélkül, nem fog csak azért rádfanyalodni, mert más nincs. A xar szexnél az is jobb, ha nincs szex.

2022. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy másik férfival lennél egy lakatlan szigeten, ráfanyalodnál a segglyukra?
2022. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:

22-es, elöször is az az idióta, aki mondja. A másik meg, honnan tudod így előre, hogy sz@r lenne a szex?

Lehet az összezártságban megkedvelnél, még ha külsőre nem is lennék a zsánered.

2022. dec. 18. 20:51
 25/69 anonim ***** válasza:
97%
#21 de ha amúgy a szigeten minden adott (“ bőven van élelem, gyümölcs, ivóvíz, kellemes a klíma, nincsenek nagy ragadozók. tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan.”), akkor mit tudnál te annyit nyújtani, amit józan paraszti ésszel ne lehetne bárkinek megoldani? Személy szerint rendszeresen túrázok, járok sátrazni, régen cserkész is voltam. Köszi, a jég hátán is ellennék, nem lenne szükségem egy “úriember” szolgálataira.
2022. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:

25-ös, várjál egy kicsit! Rád illik egyáltalán a leírás, hogy szuper szexi, nagyon szép nő? Mert ha ilyen bakancsos, túrázó, hátizsákos eltés bohócruhás csaj vagy, akkor nem jó helyen jársz😂.

Ilyen csajom nekem is van😃

2022. dec. 18. 20:56
 27/69 anonim ***** válasza:
95%
Annyira undorító vagy, kérdező.
2022. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
94%
#26 incelként én nem pocskondiáznám látatlanban ismeretlenek kinézetét 😂😂😂
2022. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
98%

Hihetetlenül ocsmány, amit előad ez a féreg...


Ha belegondolok egy ilyen helyzetbe, számomra teljességgel egyértelmű lenne, hogy kooperálok a szigeten ragadt másik emberrel. Bedobom a közösbe a saját képességeimet, tudásomat, és eszembe sem jut ezért szexuális szolgáltatást kérni cserébe. Elvégre az én érdekem is, hogy ne full egyedül éljem le a hátralevő életemet, arról nem is beszélve, hogy a túlélési esélye még az erősebb/ügyesebb félnek is sokkal nagyobb, ha van egy társa. Elég egy betegségre/balesetre gondolni.


Az, hogy egyesek szexért cserében lennének hajlandóak segíteni egy másik emberen, az mindenképpen magyarázat arra, hogy normál körülmények közt miért nincs párjuk. Az efféle önző mocsadékok jobb is, ha egyedül halnak meg.

2022. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Biztos rafanyalodnek egy ilyenre, elobb nyirnam ki ot es meg tutajt is epitenek a hullajanak, hogy messzire vigye a viz, ne az en szigetemen oszlodjon.

2022. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!