Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, ronda, incel férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ronda, incel férfiként, ha egy lakatlan szigeten rekednék egy nagyon szép szexi nővel, egy idő után rám fanyalodna?

Figyelt kérdés

Olyan szigetre gondolok, ahol bőven van élelem, gyümölcs, ivóvíz, kellemes a klíma, nincsenek nagy ragadozók. tehát nem az életért kellene küzdeni, hanem csak nem tudnánk elmenni onnan.

ki, hogy képzeli el? mi lenne, hogy alakulna köztem, mint csúnya, ronda, incel férfi és a nagyon szép nő között ez a kényszerű együttélés?

nők is írhatnak, hogy mit tennének hasonló szituban!



2022. dec. 18. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
90%
tehát a #26 alapján ő valami életképtelen csajt keres magának, úgy minden érthető, egy olyannál lehet hogy éppen lenne esélyed, mert nem tudná felfogni, hogy egyedül jobban járna :D
2022. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
98%

Ha van gyümölcs meg kellemes klíma akkor minek a tűz? Ha nincs veszélyes vadállat mi a baj a földön alvással?

Amúgy nem szexelnék semmilyen pasival így. Fene sem akarna teherbe esni egy lakatlan szigeten. Semmit nem csinálnék, strandolnék meg aludnék egész nap.

2022. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
5%

#29: "Az, hogy egyesek szexért cserében lennének hajlandóak segíteni egy másik emberen, az mindenképpen magyarázat arra, hogy normál körülmények közt miért nincs párjuk. Az efféle önző mocsadékok jobb is, ha egyedül halnak meg."


Hallottad már, hogy "ingyen Krisztus sírját sem?"


Akkor vesd rá az első követ, ha te ilyen Terézanya vagy "Orvosok határok nélkül" szinten nyomod az ÖNZETLEN adakozást, jócselekedeteket.


Az én szememben ha szórsz egy marék aprót az ismeretlen koldusnak meg hívsz egy segélyvonalat vagy unalomból/barátkozás céljából mész önkénteskedni, esetleg legyen meg az érettségihez a közérdekű munka sokkal gerinctelenebb és álságosabb, mintha őszintén bevallod, hogy aki nem áll közel a szívedhez, az meg is pusztulhat felőled.

2022. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
90%
#33 nagyon kevered a szezont a fazonnal. Ha az, hogy én segítek másnak, az a saját valódi hátráltatásom, mondok példát, pl hónap végére marad 1000 Ft-om, és abból inkább egy hajléktalannak veszek kaját, de így én fogok 5 napokig éhezni, azt nem, valóban nem tenném meg. De ha nekem az az 1000 Ft nem fáj, nem fog olyan szinten negatívan érinteni, akkor persze, segítek. A képzelt szigeten is, abból nekem nem lesz kevesebb, ha odaengedem a másikat a tűzhöz. De ha csak egy főre is szűkös élelmem van, amit én szereztem, azt tényleg nem fogom megosztani. Kevered a sima segítséget az altruizmussal.
2022. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
98%

33

Istenem, de hülye vagy. 😄

Nem azt mondtam, hogy hajlandó vagyok feláldozni az életemet másokért, hanem azt, hogy ha segítek valakin azt nem (szexuális) ellenszolgáltatásért cserében teszem. Főleg nem akkor, ha a másik ilyen vagy olyan módon kiszolgáltatott velem szemben.


De mindenesetre örülök, hogy megtudtam, hogy aprót dobni egy koldusnak rosszabb, mint szexre kényszeríteni egy embert. Pusztulat ostoba vagy...

2022. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
97%

Ne viccelj! Tudod mennyi tápanyagot pocsékolsz el ejakulációval egy lakatlan szigeten!? Kétlem hogy a kókuszban van annyi cink meg ilyesmi ami a spermával kiürül!


Ja és az olyan visszatáplálás a szervezetembe szóba sem jöhet!😀

2022. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
13%

#34: "mondok példát, pl hónap végére marad 1000 Ft-om, és abból inkább egy hajléktalannak veszek kaját, de így én fogok 5 napokig éhezni, azt nem, valóban nem tenném meg. De ha nekem az az 1000 Ft nem fáj, nem fog olyan szinten negatívan érinteni, akkor persze, segítek."


A pénznek mindig van helye és most nem a Ferrarira meg a yachtra gondolok csak mondjuk egy saját budapesti lakásra. Tanulásra, tanfolyamra. Lehet emberkedni, hogy ezekre úgyse gyűjtöd soha össze és inkább a hajléktalannak adod, aztán glóriát emelni saját fejed fölé, hogy úgyis csak elittad volna (annál mindenképp hasznosabb, bár a hajléktalan is valószínűleg azt teszi majd, viszont legalább növelted a GDP-t úgy, hogy nem a te májad károsodott, így is felfogható, vagy úgy, hogy támogattál egy olyan rendszert, ahol a kispénzű átlagemberek apró adományaiból konzerváljuk az életvitelszerű hajléktalanságot, biztatva az ilyen életvitelt folytató embereket arra, hogy visszakapaszkodni ugyan már nem fogsz tudni, de kannásborra a legnagyobb recesszióban is össze fogja neked dobni a diák, a tanár, a kisnyugdíjas meg néha 1-2 gazdag, akinek az Armani öltönyében nem fancy, ha csörög a marék apró.


"A képzelt szigeten is, abból nekem nem lesz kevesebb, ha odaengedem a másikat a tűzhöz. De ha csak egy főre is szűkös élelmem van, amit én szereztem, azt tényleg nem fogom megosztani. Kevered a sima segítséget az altruizmussal."


Egy szigeten egymásra lesztek utalva, ami a legönzőbb, legfelszínesebb emberből is kihozza a kooperációra való hajlamot, ami által összecsiszolódtok, emellett külső ingerek hiányában ha a lány nem szerelmes éppen egy másik férfibe és nem is aszexuális, akkor ugyanúgy kívánni fogja a szexet. A nő libidója meg fog nőni a negatív ingerek hiányában, mert nem fogják őt bámulni, nem szólítgatják le szakadt trógerek, nem jelölgetik be random emberek és nem érzi azt, hogy mindenki csak megdugni akarja. Helyette egy ember lesza közelében, akivel egymásra vannak utalva és segítik egymást, mivel fizikai erő hiányában ő érzi magát kiszolgáltatottabbnak, magától fel fog nézni a férfire.


Eközben a férfi férfiasabb lesz attól, hogy szőrzetet növeszt, nem nyomják el kemikáliák a természetes feromonjait és jó esetben nem az lesz az első gondolata, hogy kiverje, hanem a tesztoszteron hasznosabb utat talál magának, vadászatban, a sziget felfedezésében.


A helyzet miatt ha anyuci pici fia volt, egy lúzer kis halkszavú senki, akkor is bele fog menni a nővel a konfliktusba, ha a nő gyengeséget mutat, mert csapattagként, szövetségesként tekint az egyetlen emberi lényre maga körül, akár olyan triviális dolgokban, mint bogyógyűjtés, gallygyűjtés, kötél megfogása, amíg odacsomózza valahova. Ezáltal eltűnik a simp attitűd, ellent mer mondani a nőnek, ugyanakkor a nőről ez a kiszolgáltatott helyzete miatt nem fog leperegni.


A nagyvilágban csak a számára alapból vonzó férfi esetében van a nőben minimális megfelelési kényszer is és marad tüske apró megjegyzéstől. Ha egy számára nem vonzó (nem feltétlenül taszító, csak semleges) férfi tesz bármilyen megjegyzést rá, akkor nem neki akar majd megfelelni, maximum megkérdez egy számára vonzó férfit, hogy ő mit gondol, tényleg gáz-e szerinte amit xy mondott róla, hogy túlzás ez a ruha vagy rosszul hordja a haját vagy ilyesmi.


Ahogy minket férfiakat is jobban érdekel, amikor olyan ember mond rólunk kritikát, akinek adunk a szavára, mint mikor a helyi templomba járó kisnyugdíjas bezzegamaifiatalozik egyet, amin maximum kuncogunk magunkban, hogy szegény korlátolt néni vagy bácsi, reméljük mi nem leszünk ilyenek.


Kényszerűen egymáshoz érnek fizikailag, mert a nő az alacsonyabb testsúlyú, a férfi tart neki bakot és ő mászik fel fára, mászik be szűkebb, kisebb helyekre.


Ezek mind-mind a bizalmat építik, ami hosszú idő, de sose kerülne sor rá a nagyvilágban, mert ez a két ember elmenne egymás mellett. Itt viszont hirtelen egy szintre kerülnek.

2022. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
95%

37 logikus amit írsz, de, a valóságban félnék egy idegen álló farkú férfitól, ha tök egyedül vagyok, főleg, ha ilyen megnyilvánulásai vannak, mint amit a kérdező levezetett. Ahhoz, hogy ő tartson bakot, sőt, ahhoz, hogy egyáltalán elaludjak a közelében kéne egy alapvető bizalom, amit azért nem oszt csak úgy az ember lánya egy idegen pasinak egy lakatlan szigeten.

Szóval, a korábbit annyiban módosítanám, hogy, amennyiben a férfit nem találom veszélyesnek, talán működhetne. Mert, ha normális, ha valóban "vált, válnak vetve" élünk túl, az kialakítja azt a szimpátiát talán. De ezt valahogy össze is kell hozni. Volt a pucér túlélők sorozat. Ott is a legtöbb "pár" teljesen szétesett. Persze, egy reality más, de alapnak nem rossz.

2022. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező!


Miért fanyalodna?

Fanyalodni olyan dologra szoktunk, ami szükséges, de minőségében nem üti meg a megszokottat, elvártat.

A nők számára a szex bőőőőven nem olyan szükséglet, mint a férfiak számára.

Ráadásul ha úgy van, ahogy írod, azaz fél, stb... akkor nincs meg a biztonságérzete, szóval a szexuális vágy messziről el fogja kerülni.


Egyszerűen szexuálisan inaktív lenne, függetlenül attól, hogy te hogy nézel ki.


Persze ha kialakul egy biztonságos, komfortos élet a szigeten, akkor felmerülhet benne a szex gondolata.

És ekkor megjelenik a fogamzásgátlás gondolata is. Ha nem egy kőbunkó buta nő, akkor rájön, hogy ha szex van, akkor abból terhesség is lehet, márpedig a lakatlan sziget valószínűleg nem bővelkedik Durex automatákban.


Innentő kezdve, ha vágyik is a szexre, de van esze, akkor továbbra sem lesz szex, mivel ilyen körülmények között a terhesség akár a halálát is okozhatja.


Ha nincs esze, akk vszeg nem akad fenna külsődön, tekinetve, hogy ekkorra már jóideje együtt lesztek, megismeritek egymást. Ha egy vadbarom vagy, akkor külsőtől függetlenül nem fog veled szexelni, ha meg jófej és figyelmes vagy, akkor külsőtől függetlenül fog.

Az eddigi kommentjeid alapján inkább tűnsz taszító személyiségűnek, mint jófej, figyelmesnek, de mindegy.


Az a gond, hogy férfi aggyal gondolkodsz a nők helyében. Ami tök irreális, hiszen a nők nők, nem úgy gondolkodnak mint a férfiak:D

Javaslom próbáld meg megismerni a nőket, mert láthatóan fogalmad sincs a gondolkodásukról, igényeikről.

2022. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Azt nem igazán értem, hogy pár fogalmatlan honnan vette, hogy szexért cserébe segítenék? Erről szó sincs sehol! Nyilván segítenünk kellene egymásnak önzetlrnül.

Inkább arról van szó, hogy az egymásrautaltságban, az összezártságban alakulhat-e valami egy ronda férfi és egy szép nő között.

2022. dec. 19. 13:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!