Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, ha tele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha tele vagyok indulattal, gyűlölettel és haraggal, de arra vágyom, hogy szeressen valaki?

Figyelt kérdés
A sok rossz emlék és fájdalom révén jutottam el idáig. Rengeteg csalódás ért. Gyerekkori sérelmek, nyilvános megaláztatások, bántalmazás stb. Szüzesség miatt nyilvános megszégyenítés, nők kinevettek, átnéztek rajtam. Igazából mindent és mindenkit gyűlölök már, pedig egy csupaszív ember voltam. Tudom, itt sokan majd terápiát és pszichológust javasolnak, de ők nem tudnak segíteni. Nem tudják eltörölni a múltat, nem tudják visszadni a sok elveszett évet. Nekem erre van szükségem. Nem akarok erre a sok szemétre emlékezni. Hogy nem volt egy normális gyerekkorom és nincs életem a jelenben sem. Szeretném, ha lenne egy párom, de ezen a téren se jutok semmire és már a nőket is megutáltam.

2022. dec. 8. 20:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, semmiképpen ne ösztönözd öngyilkosságra, mert egyrészt bűncselekmény, másrészt undorító játszani egy kiszolgáltatott ember érzéseivel, még akkor is, ha viccesnek gondolod! A nevében is köszönöm!
2022. dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
97%

Vajon honnan tudtam már a cím rinyából, hogy csak férfi lehet a kérdező?😂

Az a sz@r hírem van, hogy eltörölni nem tudod a múltat. Rossz volt, ez van. Elmúlt. Ehhez kell a pszichológus, hogy ezt elfogadd, feldolgozd. Egyelőre erre koncentrálj!

Utána, ha kicsit egészségesebb a pszichéd (most nagyon nem az), jöhet a többi kis lépésben. Valahol el kell kezdeni, és telik az időd. Senki nem jótékonyságból a nyakába venni, mert erre, ami most vagy, senkinek nincs szüksége. Max egy ugyanilyen mentálisan gatya állapotban lévő nőnek.

Magadnak kell segítened, de ehhez is kérhetsz segítséget a pszichológustól.

2022. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kitörölni kell a múltat, hanem megtanulni feldolgozni és helyesen kezelni. Szóval igenis tudnak segíteni, csak azt hiszed, hogy neked ez nem elég. Sajnálom, ha valaki ennyire a múltjában ragad és nem tud ezeken túllépni.
2022. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
31%
Ki kellene adni azt a sok streszt! Menj el futni, nyomj pár fekvőt , mivel fizikailag a legkönnyebb oldani.
2022. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

😆Sok kérdésre írják ezt a választ megoldásként, mintha mindent megoldana:


"Gyúrjál!"

2022. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35. Lehet boxolni is de akkor fajni fog ha bordan verik vagy allon csapjak..
2022. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!