Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak kepesek sok év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kepesek sok év után is gyűlölettel gondolni azokra a nőkre, akik visszautasitottak öket, a szerelmuket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Normálisak nem - mindkét nemnél.
2022. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem érdekelnek azok a nők, akik visszautasítottak. Legalább becsületesek voltak. Nem is foglalkoztam velük sokat, így nem is érintettek meg érzelmileg igazán.


Voltak viszont az életemben olyan nők, akikben csalódtam valamilyen szinten. Ők már megérintettek érzelmileg. Legutóbbi csalódasomat sokáig tartott felfogozni. De nincs gyűlölet bennen a nő iránt. Szerintem megbocsátottam már neki.

2022. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még felnőttként is be-becsúszott 1-2 kínosabb visszautasítás, kinevetés, egyebek, de nem nagyon érdekel, akkor se őket hibáztattam, hanem magam, amiért azt képzeltem a külsőmet tudom mással kompenzálni és így van esély szinten felül. Én hibám volt.
2022. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

Sokáig, amíg nem teszem tönkre teljesen az életét, vagy nem könyörög térden csúszva a bocsánatomért.


Huszti Boy

2022. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem, hogy miért kéne gyűlölni olyat, akit szerettem? hogyan lesz gyűlölet a szerelemből, egyszerűen.csak.azért, mert ő nem érzi azt, amit te? 😃 ez teljesen beteges... nem megcsalt, nem vert át, semmi ilyen.
2022. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
*József Attila entered the chat*
2022. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

En inkabb karorvendoen, mert akikrol van infom, elegge megszivtak a hazassagaikkal....



37F incel

2022. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

#7:


És neked ettől boldogabb az életed?

2022. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Ittam egy teh tarik-ot az egeszsegukre, Morfika :)



37F incel

2022. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

#9:


Az enyémre is iszol?

2022. jún. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!