Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy csak úgy tudtatok elengedni valakit, ha visszautasított titeket?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel megismerkedtem kb egy éve, és nagyon megfogott. Pont az esetem volt, személyiségben is nagyon összeillettünk, de mielőtt elkezdtünk volna randizni komolyabban, végül előállt azzal, hogy rájött, hogy ő még nincs kész egy új kapcsolatra, mert nincs még túl a volt barátnőjén és nem akarna később megbántani. Mondta, hogy sajnálja, mert kedvel, és ha akkor ismertük volna meg egymást, amikor már túl van a barátnőjén, akkor lehet máshogy alakult volna. Ez akkoriban nagyon rosszul esett, de aztán túl tudtam tenni rajtam magam, csak néha-néha azóta is eszembe jut, hogy mi lett volna, ha tényleg máshogy alakul. Azóta eltelt egy év, de még mindig nem tudtam kiverni a fejemből, és az jutott eszembe, hogyha beszélnék vele újra és most utasítana vissza, akkor végre el tudnám engedni. Csak nem akarok ilyen szánalmas lenni... De így meg nem tudom, hogy engedhetném el.

2021. júl. 16. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt, hogy még utána sem.
2021. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Már visszautasított... Amúgy meg nyugodtan ráírhatsz, hátha még szingli, és érdekled még.
2021. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem lenne nagyon gáz írni neki azután, hogy ő nem akarta velem?
2021. júl. 16. 12:14
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt mondtad elutasítást akarsz kapni! Akkor miért lenne gáz? Legfeljebb jó sül ki belőle.
2021. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazad van. Mindenképpen jól jövök ki belőle, mert ha elutasít, akkor legalább el tudom most már engedni.
2021. júl. 16. 12:39
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi, hajrá! Csak nyerhetsz. :)
2021. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira akarod, próbáld meg, de már az első ilyen is elég egyértelmű elutasítás volt. Ez az indok meg csak simán kifogás, hogy ne bántódj meg, de konkrétan te nem mozgattad meg. Írod, hogy randizni se randiztatok komolyan, már ott kibújt az egész alól.
2021. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld meg! Csak nyerhetsz a dolgon.

Volt velem is ilyen. Amikor visszautasított, azonnal megszűnt a varázsa.

Most megint így vagyok egy lánnyal. Határozottan még nem mondott nemet, bizonytalan, de már jobban járnák azzal is, ha elutasítana.

2021. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%

sztem csak hülyét csinálsz magadból,de jó nagyot.

ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni.

ő már megmondta, h. nem akar tőled semmit.

minek ezt újrajátszani?

ha csak így tudd lezárni az meg mit mond el rólad?


nincs tartásod, önbecsülésed, tulajdonképpen céljaid sem, mert ha lenne, akkor kitöltené az életed, rég fütyülnél erre a csávóra, és kezdenél magaddal vmi értelmeset.


és őt is szar helyzetbe hozod.


szted neki hogy esni, hogy odamész kuncsorogni, mint vmi szeretetkoldus hozzá, plusz sarokba szorítod, mikor kérleled, h. utasítson újra vissza.


minimum hibbantnak gondolhat.


ez nem vonzó egy nőben, én sem akarmnék ffiként tőled semmit.


ez egy tapadó, dependens, irracionális és maladaptív stratégia, amibe bele akarsz még rángatni mást is, aki korrekt volt veled, megmondta nem akar, nem használt ki, nem élt vissza az érzéseiddel.


hagyd őt békén, és menj tovább.

2021. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Ha akart volna időközben tőled valamit, ő keresett volna meg, de nem így történt.


És igen, az egy lerázós duma, hogy nem állt készen... valójában nem érintetted meg, nem szeretett beléd.

2021. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!