Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlik valaha? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha? Érdemes keresnem hátha van még remény?

Figyelt kérdés

Nos, lassan 3. Éve leszek megrögzötten szerelmes egy srácba, aki nem viszonozza a szerelmem.

Röviden felvázolom a sztorit:

Ex legjobb barátja és nekem is barátom volt. Miután exemmel szakítottunk szerelmet vallottam neki, ő az exemre hivatkozva visszautasított, ez volt kb egy éve. Azóta sem telik el úgy egy nap hogy ne gondoljak rá. Exem azóta becsajozott,talán nem venné rossz néven ha írnék a haverjának, de a büszkeségem mégis azt mondtattja velem hogy nem tehetem, a szívem viszont mást mond. Félek sosem fog elmúlni, sosem fogok senki iránt úgy érezni mint iránta. Hiába próbálkozom más fiúkkal, mindenkibe őt keresem.

Szerintetek megérne egy próbát írni neki?



2021. máj. 9. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérne egy próbát. Ha téynleg az exed volt az oka, akkor egy év után lehet esélyed. Ha pedig csak lerázós szöveg volt, akkor végre elkezdhetsz továbblépni, lezárni magadban
2021. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Állítása szerint sosem nézett rám nőként exem miatt. Régen legalábbis ezt mondta. De szerintem ő már elfelejtett engem, egy jelentéktelen személy voltam az életében.

Félek hogy reagálna ha ráírnék

2021. máj. 10. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a szívedre! Ne legyél büszke.
2021. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!