Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha visszautasított miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasított miért keres még?

Figyelt kérdés

Anno még résztvettem egy táborban és találkoztam egy lánnyal akivel egy asztalhoz ültem.Jövőre újra találkoztam vele mert a mi iskolánkba kezdett járni de akkor még A és B osztályok voltak.A következő évre már egy osztályba kerültem vele és jó barátok lettünk.Volt egy lány aki tetszett nekem és a lánybarátomon(akiről szól a kérdés) észrevettem pár furcsa dolgot:órák közben néz,amikor köszön mosolyogva köszön (amit a múlt évben nem csinált)

Azt hittem szerelmes belém de én AZT HITTEM hogy nem vagyok belé az. A covid miatt kihagytunk egy teljes iskolaévet,ezért nem találkoztunk sokszor.

Majd mikor visszamentünk(ez az idei az utolsó évünk) olyan volt minden mintha megutált volna már nem köszönt,ha ott voltam a közelében levegőnek nézett max.csak annyit beszéltünk hogy "segítesz a matekban?"és ennyi.Majd rájöttem hogy nagy barom voltam és mindvégig belé voltam szerelmes nem pedig abba a másik lányba csak akkora idióta voltam hogy nem mertem magamnak bevallani.Később bevallottam neki,hogy mit érzek és visszautasított.Majd pár hónapra rá mintha újrakezdődött volna minden megfogta a vállamat és rámosolygott onnantól újra vidáman köszönt, mosolygott rám és észrevettem,hogy újból nézeget és amikor beszélünk megtöri a szemkontaktust amikor pedig irogatunk valami mintha más lenne.

Szerintetek mi lehet?

Megváltoztak volna az érzései,vagy inkább ne filozofáljak ezen?


2020. dec. 19. 20:29
 1/2 A kérdező kommentje:
*bocsi a helyesírásért ^^
2020. dec. 19. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Dugni akart vagy csak a figyelmed kell..de inkább a figyelmed
2020. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!