Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már olyan, hogy csak úgy tudtatok elengedni valakit, ha visszautasított titeket?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel megismerkedtem kb egy éve, és nagyon megfogott. Pont az esetem volt, személyiségben is nagyon összeillettünk, de mielőtt elkezdtünk volna randizni komolyabban, végül előállt azzal, hogy rájött, hogy ő még nincs kész egy új kapcsolatra, mert nincs még túl a volt barátnőjén és nem akarna később megbántani. Mondta, hogy sajnálja, mert kedvel, és ha akkor ismertük volna meg egymást, amikor már túl van a barátnőjén, akkor lehet máshogy alakult volna. Ez akkoriban nagyon rosszul esett, de aztán túl tudtam tenni rajtam magam, csak néha-néha azóta is eszembe jut, hogy mi lett volna, ha tényleg máshogy alakul. Azóta eltelt egy év, de még mindig nem tudtam kiverni a fejemből, és az jutott eszembe, hogyha beszélnék vele újra és most utasítana vissza, akkor végre el tudnám engedni. Csak nem akarok ilyen szánalmas lenni... De így meg nem tudom, hogy engedhetném el.

2021. júl. 16. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

Igazából amit itt olvasol, minden csak spekuláció...

Nem tudjuk mit gondol!

Üzenj rá!Tudod, csak egyszer élünk!

2021. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Én azt nem értem, az emberek miért nem értenek a szóból? Meg miért nem fogadják el a tényeket, miért építenek légvárakat?


Ha azt mondja neked valaki, hogy nem akar tőled semmit, és x idő után sem keres téged, az azt jelenti, hogy nem akar tőled semmit és pont.


Ez még csak nem is spekuláció, mert ha akarna valamit, keresett volna, sőt el sem enged.


Amikor embereket látok, akik évekig hurcolnak magukkal ilyen banális, felfújt történeteket, agyalnak, utánamennek a nagy semminek, elgondolkozom, hogy miért van?


És főleg miért alázzák meg magukat azzal, hogy így kiszolgáltatják magukat vkinek, aki nem akarja őket?

2021. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
A fenébe is! Nagyon rossz ezt beismerni, de igazad van 12! Szerintem csak tőlem kaptál zöld pipát, egyetértek veled!
2021. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

köszi 13

akik lepontoztak, azoknál betalált, amit írtam, és tkp.-en ez is jó visszaigazolás a te visszajelzésed mellett.

2021. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

14!


Vagy éppen úgy gondolják, hogy hülyeséget írsz, mert azt hiszed, hogy tudod a tutit, de közben el sem tudsz képzelni másik szcenáriót annál az egynél, amit említesz.

2021. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15, félreértesz, sosem állítanám, h. nálam van a bölcsek köve v. megmondom a tutit.

teljesen világos, logikus és racionális, amit leírtam.


a lepontozóknak meg fáj ezzel szembenézni, ahogy 13 is fogalmazott, ezért rajtam verik le, és mint a dedóban, azt képzelik, ha lepontoznak, attól amit írtam nem igaz.



fontos: ez nem az én igazságom, okoskodásom meg főleg nem! hanem jól megfigyelhető, általános élettapasztalat.


ha valakinek nem kellesz, akkor állj tovább, és ne üldözd az érzéseiddel, és ne képzeld azt, h. hát biztosan ő is akar...


ha akarna, most keresne, ha akart volna, akkor nem eresztett volna el.


ennyi, nincs értelme ezt tovább ragozni.

2021. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én például nem értek egyet a 12-essel (én nem pontoztam le senkit), és mielőtt nekem támadnátok, végül nem írtam a srácnak.

Azért nem értek vele egyet, mert az embereknek mindih olyan nagy a büszkeségük, mennek az egós hatalmi harcok, hogy én biztos nem keresem a másikat, meg tartom a haragot stb. Nekem anno példaul volt dolgok egy olyan sráccal, akibe beleszerettem de csak szivatott, végül meguntam ezt és szakítottunk, de nem tudtam túljutni rajta. Végül megkerestem fél év után, és kiderült, hogy ő is azt érzi, amit én, és nagyon megbánta ahogy viselkedett velem, csak azért nem keresett meg, mert égett a pofája, ahogy velem viselkedett. Együtt voltunk utána még két évig! És akkor teljesen normális lett. (Más miatt szakítottunk). Szóval ennyit erről. Lehet szánalmasnak gondolja valaki, mert úgy gondolják, olyan kocsi után fut ami nem veszi fel, de néha nem ilyen fekete-fehér a helyzet és lehet teljesen más valójában amiről te nem tudsz.

2021. júl. 17. 07:14
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy persze van olyan helyzet, amikor az ember pofára esik és nem mindig jól sül el, de mit veszít azzal, hogy a másik elutasítja? Szánalmasnak tartja? Oké, és akkor kit érdekel? Valakinek lehet ez egy lelki megnyugvás, hogy hónapokig vagy évekig őrlődik valamin, és emiatt meg már el tudja engedni aztán. Ezért tartanak ma itt a kapcsolatok, mert nem a szeretetről és őszinteségről szól, amikor félre tudjuk tenni a saját egónkat és normálisan megbeszélni a dolgokat. Persze ez az én véleményem, nem kell velem egyetérteni. Én se vagyok olyan, aki nyomul és nem ért a szóból. De például az én helyzetem nem hiszen, hogy olyan egyértelmű lenne, mint ahogy itt egyesek beállították. De ők is biztos ott voltak, amikor én...
2021. júl. 17. 07:30
 19/19 anonim ***** válasza:

"félreértesz, sosem állítanám, h. nálam van a bölcsek köve v. megmondom a tutit.

...

ennyi, nincs értelme ezt tovább ragozni."


Remélem, így érzed a mondókádban lévő ellentmondást. :)

Nem hiteles, amit az elején írsz, ha a végén beszúród, hogy nincs értelme vitatkozni (mert neked van igazad).


Amit meg az élettapasztalatról írsz, az pontosan összecseng azzal, amit korábban is írtam. Van egy minimális tapasztalatod és ebből levonod azt a következetést, hogy már mindent tudsz a témáról.

2021. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!