Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, ha tele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha tele vagyok indulattal, gyűlölettel és haraggal, de arra vágyom, hogy szeressen valaki?

Figyelt kérdés
A sok rossz emlék és fájdalom révén jutottam el idáig. Rengeteg csalódás ért. Gyerekkori sérelmek, nyilvános megaláztatások, bántalmazás stb. Szüzesség miatt nyilvános megszégyenítés, nők kinevettek, átnéztek rajtam. Igazából mindent és mindenkit gyűlölök már, pedig egy csupaszív ember voltam. Tudom, itt sokan majd terápiát és pszichológust javasolnak, de ők nem tudnak segíteni. Nem tudják eltörölni a múltat, nem tudják visszadni a sok elveszett évet. Nekem erre van szükségem. Nem akarok erre a sok szemétre emlékezni. Hogy nem volt egy normális gyerekkorom és nincs életem a jelenben sem. Szeretném, ha lenne egy párom, de ezen a téren se jutok semmire és már a nőket is megutáltam.

2022. dec. 8. 20:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%

"Nekem arra van szükségem, hogy ne kísértsen a múlt. Hogy ne emlékezzek rá."


Akkor ne foglalkozz vele, ne molyolj rajta, ennyi.

2022. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%
Majd megjön a válasz, csak ne rögtön az ugrásra gondolj, mert azt nem lehet visszacsinálni!
2022. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
26%
Ördögi kör, ami egyszer valahol, valamikor, valaki által megtörik.
2022. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Férfit vagy nőt keresel kedves kérdező?
2022. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nőt keresek. És igen? A múltra értettem. Ki fogja nekem visszaadni azokat az éveket? Hogy otthon csak a fájdalom és a sok szar volt? Hogy például egy normális, békés karácsonyunk sem volt? Semmi. Alkoholista szülők gyerekekent.
2022. dec. 8. 20:54
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Kell a pszichológus!

Mindenkinek van múltja, az létezik, eltörölni nem lehet, viszont feldolgozni, kezelni megtanulni nagyon fontos, hogy tovább tudj lépni. Olyan nincs, hogy holnap reggel felkelsz, és minden kitörlődik, hiába vágysz rá.

2022. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#15: mondjuk első körben talán el kellene fogadnod, hogy a múlton már nem fogsz tudni változtatni, ami történt, megtörtént. A következményein viszont igenis tudnál, ha akarnál.

Olyan, mintha eszedbe se jutott volna soha, hogy esetleg akár a múltaddal, akár az életeddel kezdeni kellene valamit. Előbbit fel kellene dolgozni, hogy túl legyél végre rajta, utóbbit meg végre el kellene kezdeni ténylegesen élni, nem csak a múlt fogságában rekedt zombiként lézengeni a világban.

2022. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Annyi rossz és szenvedés történt velem. Aminek sokszor csak elszenvedője voltam. És csak úgy zúdult rám. Miért nem történik velem valami jó is? Csak úgy, magától. Nincs erőm évekig ezzel foglalkozni, sikerek nélkül. Biztosra veszem, hogy egy pszichológus is éveket mondana...
2022. dec. 8. 20:59
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondj pár példát mit akarsz a barátnőn (azt már mondtad) kívül magadtól és úgy a világtól általában. És ehhez képest mid van most a traumákat leszámítva (azokat is mondtad és nyilván nem azt keresed).
2022. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem történik velem valami jó is?"


Kérlek szépen, azért, mert csupa negatívumot árasztasz magadból, és ezzel a hozzáállással természetesen csak a negatívumokat vonzod magadhoz. Hasonló a hasonlóhoz elv. Legalább azt kitűzhetnéd magadnak célul, hogy a negatívumból egy "semleges", se nem jó, se nem rossz tartományba eljuss érzelmileg. Az már egy haladás lenne. Ehhez persze erőfeszítés és belső munka kellene.

2022. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!