Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fura embernek reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fura embernek reménytelen az egész?

Figyelt kérdés
Idegrendszeri problémám van, minden apróságtól összerezzenek, nem félelemtől hanem mert ilyen az idegrendszerem, és tikkelek is, de nem tourette szindrómám van mert nekem más jellegű tikkjeim vannak. Szerintem teljesen reménytelen az egész, ki vállalna fel egy ilyet?
2022. nov. 14. 23:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%
Hát, ez így összességében azért már elég fura...
2022. nov. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nagyapámnak viszont nem ezek vannak, neki koszorúér elmeszesedése meg cukorbetegsége van, de az jó eséllyel a túlsulyból és a sok alkoholból adódik.
2022. nov. 15. 00:31
 13/25 A kérdező kommentje:
11. Ne is mond, ez a depresszióm egyik oka.
2022. nov. 15. 00:32
 14/25 A kérdező kommentje:
Mikor kórházban voltam mondta az egyik szobatársam hogy a nőjének is van hasonló, ő sem tud húzóra inni, összegyűti a szájába és lassacskán lenyeli, mert őt is megijesztették ivás közben vagy mi volt.
2022. nov. 15. 00:39
 15/25 A kérdező kommentje:
Szóval mit mondasz? Reménytelen?
2022. nov. 15. 00:43
 16/25 A kérdező kommentje:
És az utolsó válaszoló itt hagyott éjszakára egy válasszal ami miatt rágódhatok..
2022. nov. 15. 01:33
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, de hasonló egészségi állapotú nőknél próbálkozz inkább.
2022. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen egyáltalán. Nyilván ne az első beszelgetesnel mondd el ezeket a dolgokat, hanem adagokban, és nem lesz gond.
2022. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%

Hát kérdező, ezzel a csomaggal én nem az egészséges nőket keresném. Biztos, hogy van ilyen jellegű csoport élőben és face-n is, ahol az ocd, tikk stb gyülekezik, ahol más hasonszőrűekkel beszélgethetnél. Nem hiszem, hogy egy egészséges ember ennyi felesleges pluszt elviselne. Én biztos nem.

Itt állsz 22 évesen, fura szokásokkal, egészségkárosodással, kényszerekkel, depresszióval, ha jól sejtem végzettség nélkül, vagy szakmunkásként egy gyárban, ez nem egy szerencsés pakk.

Az jó, hogy a közvetlen környezeted megszokta a dolgaidat, mert így legalább biztonságos a közeg, de nem ártana tenni magadért.

Nővérem erősen kényszeres, hipochonder, szerintem bipoláris is, mindenesetre súlyos hangulati váltásokkal dolgozik, soha nem ment orvoshoz, mert ugye minek... Én gyakorlatilag nem tudom őt elviselni. Mások jobban tolerálják, vannak barátai és van egy párja is. Mondjuk a kapcsolatuk hagy kívánnivalót maga után, inkább érdek, mint érzelem alapú. Mint a legtöbb emberi kapcsolata.

Nekem is van bajom, én az emberektől félek, illetve szorongok, néha pánikolok minden helyzetben, ahol idegenekkel kell kapcsolatba lépni. Nehezemre esik Sok minden, ami másnak átlag ügyintézés. Én ezen tizenéves korom óta dolgozok és, aki nem ismer mélyebben teljesen normálisnak tart. Ennyit lehet elérni, ha tudatosan ellene mész a reakcióidnak.

Te, ha jól értem pont semmit nem teszel azért, hogy kevesebb legyen a furaságod. Ha nem orvossal, akkor önállóan neki állnék a helyedben.

Szerintem minimális az esélyed egy átlagos "normális" nőnél. Olyan közösséget keresnék a helyedben, ahol mások is problémákkal, akár hasonló gondokkal küzdenek, mert ott eleve elfogadnak, nem leszel különc. Ahogy az ilyen ember közege is elfogad majd, hiszen az illető mellett megszokták a fura dolgokat.

2022. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, te elmebeteg vagy!!! Ne írj nekem 10+ privátot, és pláne ne kérd rajtam számon, miért nem válaszolok. Ellentétben veled, nekem nem a gyakori az életem. Sajnálom a problémáidat, de álljon már meg a menet.
2022. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!