Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elkéstem már, ha 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elkéstem már, ha 22 évesen nem volt még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sosem volt lúzer, vagy annyira marha ronda se, egyszerűen valamiért nekem nem akar olyan könnyen összejönni mint másoknak. Az elmúlt 2-2.5 évben randizgatok időnként, de valahogy soha nem jön az az érzés, hogy úristen, ez a lány mennyire megfogott volna. Az első csókom is csak idén év elején történt az egyik lánnyal akivel randiztam. Pár hét után kiderült, hogy rajtam kívül egy másik csávóval is ismerkedik, úgyhogy vele azonnal megszakítottam minden kapcsolatot, az ilyen is hatalmas csalódás számomra. Olyan reménytelennek tűnik ez az egész már, nagyon régóta vágyom egy normális párkapcsolatra, de minden lehetőségből csak csalódás lesz és ebbe kezdek beleunni. El vagyok már késve az egésszel?

2022. nov. 14. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve
2022. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem vagy elkésve, a jóra várni kell.
2022. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Ezt mondja mindenki, aztán emberünk arra eszmél, hogy 35 évesen sem volt még soha senkije. Valami oka van annak, hogy 22 évesen nem volt még barátnője, amin mihamarabb változtatni kell.

2022. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 volt olyan exem akinek 29 évesen én volt az első bnöje,előttem csak szexkapcsolatati voltak.

Másik exem 27 évesen veszítette el,az elődömmel,bár vele nem is voltam együtt sokáig, túlontúl központi téma volt nála a szex,sztem 10 év lemaradását akarta behozni,de tényleg undorítóan e körül forgott a világ nála pl: 5 éves öcsémről meséltem neki egy történetet,aminek az volt a vége hogy adott egy nyálas gyerek puszit...

Erre q valasz: hmm a bő nyálas milyen jó is az...

2022. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!