Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elkéstem már, ha 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elkéstem már, ha 22 évesen nem volt még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sosem volt lúzer, vagy annyira marha ronda se, egyszerűen valamiért nekem nem akar olyan könnyen összejönni mint másoknak. Az elmúlt 2-2.5 évben randizgatok időnként, de valahogy soha nem jön az az érzés, hogy úristen, ez a lány mennyire megfogott volna. Az első csókom is csak idén év elején történt az egyik lánnyal akivel randiztam. Pár hét után kiderült, hogy rajtam kívül egy másik csávóval is ismerkedik, úgyhogy vele azonnal megszakítottam minden kapcsolatot, az ilyen is hatalmas csalódás számomra. Olyan reménytelennek tűnik ez az egész már, nagyon régóta vágyom egy normális párkapcsolatra, de minden lehetőségből csak csalódás lesz és ebbe kezdek beleunni. El vagyok már késve az egésszel?

2022. nov. 14. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy
2022. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Semmivel se vagy elkésve egyáltalán, sőt. Sok start uszol meg a lányoktól. Fejleszd csak a szemelyiseged és kapni fognak utánad, de vigyázz h szűz és fiatal lányt valassz, ne egy használtat, mert ő már csak menekül.
2022. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
El, de korai lenne még feladnod.
2022. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

Nem az a baj, hogy elkéstél. Hanem az a baj, ha ilyen idősen még nem volt barátnőd, az azt jelenti hogy nem is lesz, mert nem vagy vonzó magyarán szar pasi vagy sajnos.

Hidd el, tapasztalatból írok, ilyen a világ. Üdv a 21. században.

2022. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen nekem se volt, de lett rá egy évre. Van még remény, ne add fel! De pl. mikor egy nővel voltam 2021 januárjában, annyira a semmiből rámfanyalodott és első tali rögtön szobára menős szex volt, hogy az is előfordulhatott volna, hogy 30 évesen vele vesztem el a szüzességem, mert nem kellett hozzá semmi előfeltétel. Szex után megkérdezte, mikor szexeltem utoljára, de ha akkor azt mondom neki, hogy most vesztettem el, arra se mondott volna semmit, visszavonni nem lehetett volna. :D Szóval folyamatosan kell ismerkedni, ha kell, itt gyakorin napi 10 privátot kiküldeni, és lesz valami.

Persze jó kérdés, hogy szexet akarsz-e mindenáron, vagy rendes kapcsolatot.


32f

2022. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Nekem minden ismerősömre igaz, hogy akinek kb. így 22 éves kora előtt nem voltak sikerei a nőknél, annak soha az életbe nem is lettek, még a 30-as éveikben sem. Akik sikeresek a nőknél, azoknak már a tini kor elején is megy a csajozás, akiknek nem azoknak meg soha nem fog menni.

A férfi ismerőseim 60-70%-a sosem kelt el, szingli maradt, forever alone. Azért mert a mai világban a nők inkább lesznek többedik barátnői, meg szeretői egy jóképű pasinak.

2022. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6: azért ez így nagyon nem igaz, én pl. sikeres lettem volna a nőknél, de csak az "alsó kategóriájúknak" kellettem. Őket nem akartam, ezért maradtam szűz. Amint leadtam az igényeimből, képes voltam összejönni az exemmel, akivel amúgy már az első randikon összevesztünk feminizmus témájában, de legalább bizonyítottam, hogy tessék, lehet csajom, csak épp nem biztos, hogy vele akarok lenni. Együtt voltunk évekig. Ha rá is nemet mondok, mint az előttük lévőkre, akkor meg maradtam volna szűz. Szóval nemcsak az a két véglet van, amit írsz.
2022. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, és én is az utóbbi 1-2 évben ismerkedtem aktívabban.

Persze, hosszasan leírhatnám, hogy miért kerültem ebbe a helyzetbe, de a legtöbb embernek úgyis csak annyi lenne a véleményem rólam, hogy "szűz lúzer".


Én már kezdem elengedni a dolgot: sokaknál kizáró ok a szüzesség ebben a korban, de amúgy sem tudok azonosulni a legtöbb lánnyal.


Én egy egyszerű ember vagyok, viszonylag puritán életet élek. Sokat dolgozom, otthon, rokonoknál, illetve a tanyán is. Másokban igyekszem az embert, nem a külsőt meglátni. Elég elvont vagyok, bizonyos ma divatos irányelvekkel sem értek egyet (legyen szó politikáról, szociális, vagy gazdasági kérdésekről).

Ja! És még jól sem nézek ki.

Mégis kinek kell ilyen ember a mai materialista, hedonista világban? Naugye.


Kedves Kérdező, azt javaslom, hogy nézd a dolgot másképp. Ha legalább annyira önbizalomhiányos vagy, mint én voltam (vagyok), akkor valószínűleg azon morfondírozol néha, hogy Te nem vagy jó senkinek.

Gondolkozz el azon, hogy a lányok megfelelnek-e Neked?


Rengeteg vállalhatatlan nőszemély van, akikért nem kár. Nem dugtál? Na és.

Az is lehet, hogy sok lelki fájdalomtól kímélted meg magadat ezzel.


F

2022. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok és utóljára 12 évesen volt valami gyerekszerelem, állítólag oké huszonéves kor közepén is elveszteni, gondolom ez egy ilyen ostoba társadalmi nyomás, meg nem lehet mindenkinek szerencséje..
2022. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy sem kell senkinek az orrára kötni hogy szűz vagy, az egyik munkás itt benyelte hogy 4 nővel is voltam már.
2022. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!