Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos 17 éves heteró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 17 éves heteró vagyok, de még nem volt barátnőm. Szerintetek a szerelem az jön magától vagy már elkéstem?

Figyelt kérdés
Olyan szarul érzem magam,hogy körülöttem mindenkinek van párja, nekem meg nincs. Nem vagyok ronda vagy vmi ilyesmi, csak írom. xD Valami tanácsot tudtok adni? :)

2016. márc. 4. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen kezdődik minden. Hogy késtél volna le bármit is?!
2016. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértésből írom, de attól még, hogy nem vagy ronda, lehetsz töketlen. Amúgy meg elgondolkodtál egyáltalán a kérdésen? Miért lennél lemaradva bármiről is?
2016. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rondáknak is vannak barátaik
2016. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) örülök a kommentednek!
2016. márc. 4. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 26 éves. Még nem volt bnője. Nem kell aggódnod. Ha eljön az ideje lesz.
2016. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérd ki par lany ismerosodtol a velemenyuket, szerezt önbizalmat, és legy udvarias!
2016. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van 30 éves ismerősöm is akinek még nem volt barátnője. Rá még talán azt mondanám, hogy "el van késve",de 17 évesen még semmiről nem maradtál le.


20/L

2016. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem vagy elkésve. :)

15/L

2016. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Megnyugodtam, és a tanácsokat is megfogadom!:)
2016. márc. 4. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még... de annyit meg kell értened, hogy a csajok nem fognak odamenni hozzád (legalábbis az ritka) és közölni hogy "gyere szivi járjunk", neked kell ismerkedned, barátkozni, flörtölni, stb ha barátnőt akarsz.

Pl ismerek én is 30 éves pasit aki nyavalyog hogy nincs barátnője, miközbe egész nap otthon gépezik. Hogy a frászba lenne? Nőket csak képeken lát max. Ilyen lúzer ne legyél.

2016. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!