Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos 17 éves heteró...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 17 éves heteró vagyok, de még nem volt barátnőm. Szerintetek a szerelem az jön magától vagy már elkéstem?

Figyelt kérdés
Olyan szarul érzem magam,hogy körülöttem mindenkinek van párja, nekem meg nincs. Nem vagyok ronda vagy vmi ilyesmi, csak írom. xD Valami tanácsot tudtok adni? :)

2016. márc. 4. 17:28
1 2
 11/11 Réka11113546832 válasza:
Lehet, hogy nem a csodára kellene várni hanem cselekedni. Ismerkedni. Nem fognak lanyok leszolitani az utcan vagy rad irni facebookon. Vagy aki meg is ilyet tenne es ha kicsit igenyes vagy ezekkel a lanyokkal nem fogsz kapcsolatot kialakítani. Nem tudom mivan a mostani férfi társadalommal, hogy azt hiszik, hogy a normalis lanyok majd szaladni fognak utanuk...
2016. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!