Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéstem? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. még soha sem jártam senkivel,semmi nem történt... körülöttem mindenkinek volt/ak párkapcsolata/i.nem akarok sietni,de számomra ez egy negatív visszajelzés a külsőmet,egyéniségemet illetően. mit gondoltok?engem elkeserít és el tudnám ásni magam,hogy senkinek sem tetszem és senkit sem érek el,akit én szeretek...

2012. júl. 31. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
15 éves ne viccelj simán beleférsz:)
2012. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még van 10 éved. Óra indul. tik-tak, tik-tak...
2012. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok :(:((
2012. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok nem volt még senkim nem csókolóztam.. és k*rvajól érzem magam.:D
2012. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valaki még 20-25 évesen szűz, 3 embert is személyesen ismerek.


15 évesen szerintem túlkompenzálod ezt az egészet. Azért mert mások összejöttek egymással, hogy elmondhassák magukról, és másokat baszogathassanak ezzel. Mint például benned, rossz érzésed van, mert nem volt még barátnőd. Ki nem szarja le?


Majd lesz. Végigmegyek az utcán és csodálkozom, hogy ilyen embereknek, hogy lett gyereke? Mármint, az a kinek volt gusztusa hozzáérni kategória. És nekik is van párjuk.

Ha rágörcsölsz, akkor meg még nehezebben lesz párod. Mert aki görcsöl valamin, az taszító.

2012. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok,de köszi a válaszokat :)
2012. júl. 31. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:

"számomra ez egy negatív visszajelzés a külsőmet,egyéniségemet illetően. mit gondoltok?"


az hogy ezt ide leírtad, megmutattad az egyéniségedet és valóban gáz.

a másik meg hogy egy ilyen kérdés minimum minden nap van itt

a harmadik meg hogy nem is vagy 15 és ez egy kamu kérdés :-D

2012. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hunbula ***** válasza:

Nem kell izgulnod. Nyugodtan várj arra a személyre, aki tényleg beindít, ne kezdj bárkivel csak mert már a többieknek volt/van valakije. Tizenhét (egy hónap híján tizennyolc) voltam, amikor megismertem a barátomat, mindkettőnknek az első kapcsolata ez. Azóta is együtt vagyunk, lassan már három éve; minden szép és jó és tökéletes. A többiek meg a gimiben csak lestek, hiába kezdték hamarabb, ők csak elvesztegették az idejüket alkalmatlan személyekre, pár hónapnál egyikük sem bírta tovább kapcsolatban. Lehetséges, hogy ha én is járni kezdek valakivel azért, mert nehogy már kilógjak a sorból, akkor lefoglalom magam valami hülyegyerekkel és elszalasztom az igazit.

Ja, és a külsőről... Több szépségversenyen nyertem. Tehát nem azért nem leltem mindaddig párra, mert ha lemegyek a bányába, feljön a szén. Önbizalom. Higgy magadban. És csak azzal foglalkozz, akivel tényleg szeretnél. Kit érdekelnek a többiek. A saját életedet kell élned, nem az övékét.

2012. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ez kamukérdés?
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!