Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hatalmas szégyen 26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas szégyen 26 évesen itt tartani?

Figyelt kérdés
Teljesen úgy érzem,hogy gyerekcipőben járok az ismerkedés terén. Rengetegszer megfigyeltem már a tőlem fiatalabb és a velem egykorú fiatalokat. Megdöbbenve tapasztaltam azt,hogy belőlem olyan alapvető hiányosságok hiányoznak amik miatt sohasem lehet egyetlen egy nővel sem kapcsolatom. Kezdeném azzal,hogy kommunikálni sem vagyok képes a nőkkel, rettentő módon feszélyezve érzem magamat,ha egy nő a közelemben van és amellett se menjünk el szó nélkül,hogy saját megítélésem szerint a külsőm sem valami szép látvány. Hiába mondták már nekem többen is,hogy sokkal több van bennem annál mint amit gondolok magamról. Nem vagyok képes elhinni ezeket hogy mások talán nem látnak engem visszataszítónak. Az eddigi életem csak arról szólt,hogy minden energiámat arra fektettem,hogy hogyan próbáljak még távol maradni a nőktől mert nem akartam azt,hogy miattam kellemetlen helyzetbe kerüljenek. Ennek persze ma már én iszom meg a levét mert nők közelében sokszor rettegek és pánikszerű rohamaim vannak. Mindig azzal nyugtattam magamat, úgysem kellenék senkinek sem, lehet jobb is, ha nem ismerkedem mert annyira rossz és mérgező családban nőttem fel aminek köszönhetően elvonultam a külvilág elől és senkit sem akartam magamhoz közel engedni.

2022. nov. 2. 20:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

30-as: sajnos igen, a szülők retardáltsága sokszor vezet később hatalmas gondokhoz. Lehet ők nem szándékosa ncsinálták ami csináltak, csak jót akartak, de 99%-ban jobb lett volna ha nem szólnak bele a dolgokba.

Én szintén hasonlóan jártam: megismertem egy lányt, kb. 14-15 éves lehettem, amikor az ember normális esetben elkezd ismerkedni, elkezdi őt érdekelni a másik nem. A lány sajnos másik városban lakott, így neten beszélgettünk leginkább, de persze anyáméknak nem tetszett, hogy "állandóan a gép előtt ülök", ezért szó szerint inkább elvették a gépem. Mondanom sem kell a lánnyal ez után hamar megszakadt a kapcsolat.

Aztán elkezdtem eljárkálni ide-oda, haverokkal kocsmázni, bandázni, persze ez sem tetszett nekik. Szóval tök mindegy volt mit csinálok, ha otthon vagyok az volt a baj ha nem akkor meg az.

Nyilván ezek miatt totál kimaradt a tini kori ismerkedés, szerelem, mert nem nagyon mertem kezdeményezni senkinél, pedig volt elég sok lány akinek bejöttem, többek között egy olyannak is, aki nekem is baromira tetszett. Sajnos csak jóval később (kb. 10 év múlva) tudtam meg ezt haveromtól.

Az egyetlen kapcsolatom ami valamilyen csoda és véletlen folyamán "összejött" is már egyetemi évek végén volt, persze anyámnak pl. ez sem tetszett, nem volt szimpatikus neki a csaj. Persze szerintem senki nem lenne neki az. A szakítás óta pedig eltelt már több, mint 3 év, esélyt nem nagyon látok kapcsolatra, azóta külsőm is jelentősen leromlott és más téren sem lettem sokkal előrébb...

Azt hiszem az élet tele van kihagyott lehetőségekkel, de sokszor nem is rajtunk múlik, hanem a negatív, lehúzó környezettől mondunk le bizonyos dolgokról.

2022. nov. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Pont most késelt le egy hasonló sztoris pali egy nőt veszprémben mert tetszett neki de annyira félt hogy meg se próbált neki udvarolni csak gyűlt benne a feszültség meg a félelem az elutasítástól és kérdés nélkül megkéselte, aztán a videojátékokra akarják fogni, holott a kérdező is említi hogy a mérgező család az oka akik nem segítettek neki önbizalmat építeni hanem megcsinálták és csaka beletörölték a lábukat, mert védtelen gyerek volt.

Pszichológust javaslom mielőtt a kedves kérdező is bekattan.

2023. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Biztosan nem fogok senkit sem bántani a sikertelenségem végett.
2023. febr. 8. 11:54
 34/34 anonim ***** válasza:
Költözz külföldre. Fogd rá a nyelvtudásodra, hogy mekegsz, feszélyezett vagy. Még aranyosnak is tartják a lányok.
2023. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!