Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eljutunk odáig h a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljutunk odáig h a férfiak 99%a incelnek fog számítani akkor a nők lejebb fognak adni az igényeikből?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak akkor adnak le az igenyekbol ha ferfiak 100%a incelnek lesz mondható:(
2022. okt. 25. 08:05
 52/81 anonim ***** válasza:
86%

HAHAHAHA

Most fogtok lepontozni, de nem érdekel.


Mindenki hibás csak én nem? Se nem incel se nem chad nem vagyok. Csak egy átlagos férfi. De nem hisztizek ezen, meg nem kergetek ilyen hülye vágyálmokat, nem hibáztatok másokat, mert valami nem jön össze. Azt a legkönnyebb, mindig másra fogni, ahelyett, hogy megpróbálnátok tanulni, hogy mit nem csináltatok jól.

Azt nem értem, hogy miért olyan nőket kerestek, akiknek tényleg ekkora igényeik vannak? Vagy csak a szokásos emberi túlzásba estek és egy átlagos igényt is úgy éltek meg, hogy az a nő részéről egy hatalmas igény?

A nők többségének teljesen átlagos igényei vannak (nem milliós fizu,nem álompasi, nem szétgyúrt szexgép).

Javaslom mindenkinek, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő, hogy legyen kompromisszum képes! Ne csak elvárásokat támasszon a másikkal szemben.


32F

2022. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:
Nem igaz a legtöbb férfi már így is annak nevezhető csak nem tud róla vagy nem hajlandó beismerni.
2022. okt. 25. 09:49
 54/81 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező nem tudom, hogy milyen statisztikákat lát, de akkor az emberek nagy része már nem élne párkapcsolatban ha ez igaz lenne.

A környezetemben 20-50 éves korig a férfiak 90+%-a párkapcsolatban él. Van akinek friss, van akinek már régóta tart/házas.


Szánalmas, hogy a saját világfájdalmad így akarod bizonyítani.


Egyszerűbb az önsajnálatba merülni.


52-es voltam

2022. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
44%

54-nek, nagy kamu, a it írsz.


[link]

2022. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
56%

55

De ugyanúgy vannak nők is szinglik.

A férfiak egyrésze meg nem is akar kapcsolatot. Itt is sokan sírtok, hogy minek kapcsolat meg család, csak dugni akartok. Az meg nem párkapcsolat, nincs ebben a statisztikiában az alkalmi dugó pajtik.

2022. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 55-ös


1.:Az, hogy valaki szingli vagy incel nem ugyanaz.

2.:Én most pont szingli vagyok, de nem vagyok incel. Ha valamiben sikertelen vagyok, akkor nem elkezdek vádolni másokat (hogy a nőknek vannak nagy igényei), hanem megnézem, hogy én is hol néztem be a dolgot. Egyszerű másra mutogatni, ahelyett, hogy a problémát máshonnan vizsgálnám meg. Meg most ha egy nő vissza utasít akkor mi van? Lesz más aki nem fog.


Hát akkor biztos velem van a baj, hogy egyszerűen olyan baráti és családi társaságban vagyok 32 évesen, hogy a fent megnevezett korosztályban ezt látom.


De kicsit vicces, hogy kerestél egy 2 évvel ezelőtti cikket, amivel csak azt támasztod alá, hogy több szingli lett 10 év alatt (akiknek a nagy része Bp-n él)


52,54-es voltam

2022. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
88%
Így van. Egy szingli nem lesz automatikusan incel is. AZ teljesen más.
2022. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
24%

Jaj mert ti nok bmeg nem akartok dugni.

Ez csak ferfi allati orulet..

Jah hagyjuk mar.

Ti azokkal nem akrtok dugni se parkapcsolatot akik nem lettek milliomosok.30 plusszosan de már azokal sem akik valószínűleg nem lesznek addigra milliomosok.

Vagy nem "szerencsés" lehúzós"vállalkozók" drogbizniszmen-ek vagy politikus holdudvaristák..

2022. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
82%

A magyar "incel" bérrabszolgák feleslegesek mehetnek a f*szba.

Tudod mit?

Megyek is... Jó messzire el az euból is...

2022. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!