Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eljutunk odáig h a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljutunk odáig h a férfiak 99%a incelnek fog számítani akkor a nők lejebb fognak adni az igényeikből?

Figyelt kérdés
2022. okt. 24. 20:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
82%
Hát amíg ilyenek vagytok a tarskeresőn ne csinálkozzatok, h nem kellettek senkinek.
2022. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
0%
Majd jön a tisztító forradalom, de remélem előtt azért Putyin ledobja az atomot.
2022. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
90%

35. Szerintem csak azért nem kéne népirtásra vágyni mert magányos vagy.

Ugyan mitől lenne jobb ha megtörténne egy atomháború?

2022. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
9%

Az utcan? Megertem amit mondasz de ha random odamennek hozzad nem incelként hanem jobbik énnel uj nap uj élet cimszóval pozitivan.

Szoval megkérdezném udvariadan mennyi az idő hozzáfűzném hogy szimpatikus vagy és szívesen meginnek veled egy teát vagy egy kávét valamikor mit válaszolnál?

Tegyük fel semleges vagyok vonzalomra azaz nem vagyok egy kigyurt asz karakter...

Mit szolnal?

Az a baj ha "nincs kemia" akkor cseszhetem

Azaz ha nem tetszem neked akkor hiaba.minden...

De tudod az a baj hogy benne van a pakliban hogy 10 bol 10 no aki nekem tetszik es mondjuk "atlagos nok" akik nekem megis tetszenek elutasit mert nincs kemia nem tetszem neki stb.

Ma már skát stilust is nwhez kiepiteni vagy majmolja az ember a..trendet vagy egyedi vagy durvan atlagos, csoro.

A an igazatok van hogy el kene odaig jutni hogy az ember legyen elegans ne egy kozonseges tura cuccban akarjon hoditani hanem legalabb egy zakot huzzon fel izlesesen..

2022. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
93%
Nem úgy értettem hogy utcán ismerkedj. Hanem úgy, hogy nézzetek már körül. Nem csak az általatok jópasiként definiált gazdag chad akármik vannak kapcsolatban. Ezt kellene megértenetek hogy nem feltétlen a világgal van baj. Azzal is, de a ti fejetekben is van némi zavar.
2022. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
89%

"Jah persze egy talagos testalkatu 30 plusz minusz 5 ev koruli no alapbol luxus nonek szamit aki minden ujara kap "jo pasit"


Ha körülnézel a környezetedben, azt látod, hogy a nők között sokkal kevesebb a jó nő, mint a férfiak között a jó pasi? Arányaiban töredéke?


Hogy jön ki a matek a gondolatmenetedben?

2022. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
12%

Ugy jon ki a matek h alapbol durvan fwrfi tobblet van a 40 alatti korosztalyt tekintve...

Szoval ugy jon ki a matek hogy meg mindig boven talalnak az "atlagos" szamomra boven jo nok jonpasit jo partit.

Kivetelek persze akadnak.

Szerencye is kell az elethez.

Az se jut mindenkinek.

Nincs is ma.mar hol ismerkedni hogy vegre ezt is tisztazzuk.

Ha valakinek nincsen baszott nagy barati kore es egy berrabszolga akkor lwhet osztani szorozni mennyi eselye van ismerkedni.

Kb akkor van eselye ha elvegez egy barmixer sulit mert akkor allandoan koktelbarba diszkoba van ergo nok kozott nagyreszt..

De incelkent beesni max egy ket haverral egy diszkoba hogy hatha ismerkedsz egy lannyal hat nem.sok esely van.

Kb 10 eve en is meg probalkozgattam ha kaptam.is telszamot utanna nem vettek fel vagy alapol.max egy ket mosoly kos tanc aztan szevasz vannak ramenosebb erosebb arcok stb

2022. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
15%

De tenyleg ha mar itt tartunk szerintetek amugy hol kene ismerkedni mondjuk igy 30pluszos kent....?

30as nok mar egzosztencias p

hapsikra utaznak.h szulheysenek nyugodt keretek kozott vagy atcsapnak femcelbe azaz valamilyen szinten megkeserednsk vagy karrier maniasokka valnak.

A gyerek es ferfi kerdest pedig kutyak macskak potoljak eleg jo sikerrel...

2022. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
0%
37-es, nekem tökmindegy ki dobja le az atomot. Onnantól kezdve nem kell a társkeresésen problémáznom. (F 46 Incel).
2022. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
89%

"egy talagos testalkatu 30 plusz minusz 5 ev koruli no alapbol luxus nonek szamit aki minden ujara kap "jo pasit"


Felétek hány ujja van egy nőnek? xD

2022. okt. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!