Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tudnak amúgy őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudnak amúgy őszintén szeretni vagy csak az érdek mozgatja minden cselekedetüket és minden csak színészkedés, szerepjáték, kamu? F31

Figyelt kérdés
Délelőtt szar kedvem volt,mondjuk úgy alapból általában az van csak most még az is felidegesített hogy míg a nővéremet az új kanja döngeti egy órán keresztül a szomszéd szobában nekem bezzeg még véletlenül sem jut valami jó kis suna csak a markom szorítása. Hirtelen felindulásból ha már munkanélküliként otthon tengődöm bevertem egy üveg törkölyt ami eléggé kiütött, nemrég tértem magamhoz. Kicsit be is hugyoztam. Na szóval ebben az elcseszett aznapos állapotban gondolkozok a fenti kérdésen hogy amúgy hogy is van ez. Léteznek igazi érzelmek vagy minden csak hazugság és a nőket csak az ösztöneik meg az érdekek tartják a párjuk mellett? Van még olyan nő akit őszintén érdekel a férfi személyisége, gondolatai, érzései?

#igaz szerelem #Valódi érzések
2022. okt. 24. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

ELmondanád miért vag ymegint munkanélküli? Már megint piálsz?

És még te kéred számon a nőket, hogx mit tudnak nyújtani?

2022. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván mi érdekvezérelt robotként működünk, aki eközben csak arra vágyik, hogy pátyolgasson egy mentálisan rottyon lévő alkoholista, drogos életművészt...
2022. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Én évek óta nem voltam munkanélküli, még sincs barátnőm, megtalálják a kifogásokat a nők, hogy velem se jöjjenek össze. Nem a munkanélküliség dönti ezt el. Alkoholt sem iszom, van félretett pénzem is.
2022. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Erdek.
2022. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Vannak akiknek bmeg ez a karmaja h le se szarjak a.nok

Gratisz meg a kornyezetuk is alazza es lenezi oket, vagy meg le is b*zizza...


Szerintem rovidtavon kinyorom magam mert qrvara unom az egesz eletemet...

2022. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
De hülye vagy 🤣
2022. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
Én speciel csak azt vagyok képes szeretni, aki a sorstársam, lelkitársam. Minél különbözőbb tőlem valaki, annál kisebb eséllyel szeretek bele valaha
2022. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Ti férfiak is csak addig tudtok szeretni, amíg szexet kaptok. Ahogy ez megszűnik, már mást akartok szeretni, úgyhogy 1:1.
2022. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%
Balázs józanodj!!!!
2022. okt. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!