Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tudnak amúgy őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tudnak amúgy őszintén szeretni vagy csak az érdek mozgatja minden cselekedetüket és minden csak színészkedés, szerepjáték, kamu? F31

Figyelt kérdés
Délelőtt szar kedvem volt,mondjuk úgy alapból általában az van csak most még az is felidegesített hogy míg a nővéremet az új kanja döngeti egy órán keresztül a szomszéd szobában nekem bezzeg még véletlenül sem jut valami jó kis suna csak a markom szorítása. Hirtelen felindulásból ha már munkanélküliként otthon tengődöm bevertem egy üveg törkölyt ami eléggé kiütött, nemrég tértem magamhoz. Kicsit be is hugyoztam. Na szóval ebben az elcseszett aznapos állapotban gondolkozok a fenti kérdésen hogy amúgy hogy is van ez. Léteznek igazi érzelmek vagy minden csak hazugság és a nőket csak az ösztöneik meg az érdekek tartják a párjuk mellett? Van még olyan nő akit őszintén érdekel a férfi személyisége, gondolatai, érzései?

#igaz szerelem #Valódi érzések
2022. okt. 24. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem te vagy az, akinek tetves mód fogalma sincs semmilyen szinten sem a szeretetről.
2022. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Balázska, sok lesz mára
2022. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Aki irant igy ereztem az eldobott magatol,szoval tokre megeri.ja nem
2022. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Totál érzéketlenek vagyunk, mint valami üres porhüvely lélek és érzelem nélkül. (valószínűleg ezért sírom néha tele a párnám:))


Jó tanács! : keress fel a pszichomókust

2022. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem gondolnám színészkedésnek, viszont hamar tudnak megváltozni és kiszeretni, ez baj.
2022. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Úristen, te nagyon súlyos mentális eset vagy.... Ez hanyadik kérdésed ma Balázs?


Amúgy nem szegyenled magad hogy a nőkről és a nővéredről úgy beszélsz mint egy darab szar miközben ő tartja el az alkoholista segged amég te fetrengsz a saját hugyodban?


Komolyan nem szegyenled magad egy kicsit sem? Nem érzed ezt gáznak?

2022. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Életképtelen lúzer vagy, a létezésed a világ vicce! Te bohóc
2022. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nem B. írta ki, elég gyenge provokáció.

B. ennél sokkal szenvedélyesebben, árnyaltabban fogalmaz és helyesen központoz. :)

2022. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés, hogy a tényleges őszinte szeretetet keresed, vagy az önbecsülés nélküli talpnyalást? Mert nem mindegy. Kérdés pl, hogy a jó suna miért válasszon egy nála rondább és akár mondjuk csóróbb, rosszabb személyiségű pasit, ha van nála jobb is? Mert nem minden jó külsejű és / vagy gazdag férfi egy gennyláda, bőven nem. Nem az az őszinte szeretet, amikor a fitneszbombázó nem hajlandó terézanyáskodásból összejönni a hozzá illő jóképű izmos férfival.
2022. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát, miért nem kérdezed meg a nővéred? Ezek szerint nem is kéne messzire menni.
2022. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!