Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 342 ezer jelenleg az átlagkereset , akkor miért sokkalják a 700 ezrest igényt?

Figyelt kérdés
A legalja tanulatlan melósok is kapnak 300 ezer nettót, ha egy diplomás nő nettó 700 hoz köti az ismerkedést úgy miért vannak felháborodva a férfiak? Bárki elérheti ezt a szintet. 🤷‍♂️
2022. okt. 24. 11:50
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
29: csakhogy a diploma nem jár feltétlenül együtt a sok pénzzel, még akkor sem, ha amúgy nem büfé-szakról van szó
2022. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
A tanári szak büfé szak?
2022. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

Bruttó 500 ezer forintos fizetés mediánértéke körülbelül nettó 340 ezer forint.


Már csak az a kérdés, hogy hol keres az átlag magyar ember bruttó 500 ezer forintot?

2022. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
74%

Mit jelent az hogy a bruttó 500 ezer ft fizetés mediánértéke 340 ezer ft? Nem inkább azt akartad írni, hogy a budapesti medián bruttó 500 ezer ft fizetés nettó értéke 340 ezer ft?


Persze kérdés, hogy ki az "átlag magyar", de azért lássuk be, hogy elég sok helyen meg lehet ezt a pénzt keresni Budapesten.

2022. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
34. Majd megnézzük a többi véleményt is.
2022. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Budapesten. Ez a lényeg. De nem mindenki Bp-i. Sőt, az ország 80%-a nem az.
2022. okt. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj szerintem, nekem is vannak felszínes igényeim a nők irányába, nem kell álszenteskedni itt.

Viszont egy olyan nőt csak szexre tartanék, aki a pénzemért van velem.

2022. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
6%

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Egyreszt, 500 brt. Az 332500 Ft! Egészen pontosan!

(Mindig szorozd 0.665 el a brt.ot, es megkapod a nettod)

A netto 700, pedig egyáltalán nem elrugaszkodott elvarás, (én netto 550-600 körül keresek, vőlegenyem 800-1M között) Igen, Bp. Ja!!! es nincs diplomám, csak OKJ.n elvegeztem a merlegkepes könyvelőt (nyilván nem 2essel, bukdacsolva, es nem csak a "kötelezőket" tanultan meg, nameg, 10 éve ebben dolgozom) de ami béreket számfejtek, ott kb 500 netto az átlag, (többit meg tudom, hogy megy kézbe!) Nyilván nem egy bolti eladó/egyéb alacsony kvalitast igénylő munkakörökben ennyi az átlag, de ahol ertesz valamihez, ott ennyi a minimum

2022. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
26%

38-asnak igaza van. Nem tudom milyen emberek járhatnak ide a gyakorira, és nyilván Magyarország nem Budapestből áll, de azért lássuk már be, hogy aki akar valamit magából kihozni meg úgy általánosságban az élettől, az teper érte, keresi a lehetőséget, Bp-re költözik ha tud, tanul és képzi magát stb... Nem tudom, hogy itt miért rögtön mindenki a legalacsonyabban kvalifikált és fizetett munkakörökből indult ki, mint pl árufeltöltő, sofőr, kasszás de az a vicc, hogy még a sofőrök is jóval többet keresnek ennél. Mivel tudjuk, hogy minimálbérből amúgy sem lehet megélni, ezért a statisztikában így megjelenő emberek fixen feketén kapnak zsebbe többet.

Nyilván az átlag IQ 100 körül van és ehhez mérten olyan munkaköröket vállalnak az átlag képességű emberek, nem várható el mindenkitől hogy több műszakos, több diplomás atomfizikus legyen. Nyilván egy tanár meg szoc munkás is baromi alacsony keresetű. De ahogy a 38-as írja, egyáltalán nem irreális az 500-600 diploma nélkül ha bármhez is értesz, akárcsak egy villanyszerelő vagy asztalos is vagy. Itt a kukások sem pejoratív értelemben hangzottak el, fontos a munkájuk, de vegyük már észre, hogy konkrétan a kukás állás betöltéséhez semmihez nem kell érteni csak hajnalban felkelni és már ezért a munkakörért is nettó 400 ezret követelnek. Akkor miről is beszélünk?

Azt meg már ne is említsük, hogy én 800-900 ezret keresek és Budapesten ha az embernek nincs saját lakása még ebből is csak egy átlagosan kényelmes kis polgári életet tud biztosítani magának és örül, hogy a vízfelszín felett lebeg.

2022. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Bravó szóval költözzön Bp-re aki meg akar élni. Sőt ne is éljen vidéken senki. Az nem számít h 1000 más dolog vidékre köti vagy csak nem akar panellakó lenni. Aratni meg a menedzser fog. A videki iskolaigazgató meg legalja munka. Tini vagy?
2022. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!