Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 342 ezer jelenleg az átlagkereset , akkor miért sokkalják a 700 ezrest igényt?

Figyelt kérdés
A legalja tanulatlan melósok is kapnak 300 ezer nettót, ha egy diplomás nő nettó 700 hoz köti az ismerkedést úgy miért vannak felháborodva a férfiak? Bárki elérheti ezt a szintet. 🤷‍♂️
2022. okt. 24. 11:50
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, lehet, azért sokalják, mert olyan próbálja kioktatni őket, aki még helyesen sem tud leírni egy 2,5 soros szöveget?


Kérem a forrást a 342e Ft-os N° átlagról, aminek ugye elvben a B°-ja 500 felett van...

2022. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás mérnök vagyok Nyugat-Magyarországon nettó 450-ért.

(Mellesleg 2 diplomám van, ebből 1 tanári, amivel ennyit se keresnék).


A "legalja" sori melós nettó 190-et keres 3 műszakban. A takarítók ennyit se.


Te álomvilágban élsz kérdező.

2022. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
5%
Emberek, akik képtelenek az átlag és a medián kifejezések gyakorlati értelmezésére, nagy pofával verik magukat arra, hogy értelmesek... Vicces. :DD
2022. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Hol budapesten ? A milliárdosokat is beleszámolják ami nagyon felhuzza az atlagot. Sok megyeben 140-80 kozott van az atlagkereset.
2022. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem, hogy miért veri magát valaki a diplomájára. Számomra ez annyira elképesztő. Én felfogom azt, hogy aki diplomás az kitartó, szorgalmas, ambíciózus...de basszus, van egy határ. Fel kellene fogni, hogy a diploma egy papír, egy végzettség, bárki képes megszerezni bármilyen diplomát, ha (!!!) elég szorgalmas és eltökélt. Nem kellene 2 rétegre bontani a tásadalmunkat. Jelenleg sokak fejében úgy él ez a kép, hogy van az értelmiségi, okos, művelt diplomás és a tanulatlan proli. Valamiért soha nem hangoztatjátok, hogy mindkét oldalon jócskán akadnak kivételek. Én sem azért vagyok "melós" mert ostoba voltam az egyetemhez. Szimplán csak nem volt olyan szak ami érdekelt volna, vagy ha volt is akkor rohadt kevés lett volna a fizum ha elvégzem. De nyilván menjek inkabb egyetemre és nem számít mennyire utálom a szakot, legalább jól fog fizetni :D. Mindezt azért, hogy elmondhassam:én már magasabb társadalmi státuszt képviselek mint egy "alja melós" :D. Kész vicc ami ebben a kategóriában megy már évek óta.


Az pedig, hogy ti vegzettséghez és fizetéshez kötitek az ismerkedést/társkeresést szintén egy vicc. Fel kellene már fogni agyban, hogy a három dolognak semmi köze egymáshoz. Csak sajnos hiába, a diploma mellé sajna nem osztanak észt :/

2022. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
14%
15. Van igazsag benne. De tudod manapsag mindenki okos.. ezek a 15-22 eves gyerekek meg azt hiszik geniuszok kozben a legelcseszetebb vilag termekei , a kozossegi media, kozossegi oldalak lebutitott kis robotjai akiknek a legfontosabb temakoruk a " milyen telefonod, milyen markaju ruhad, és mennyit tudtal inni " . Ők az okosak akik proliznak naluk 10xer bolcsebb es okosabb embereket.
2022. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
33%

#16 True. A közösségi média térnyerésével sajna elszabadúltak az ilyen emberek. Csúnyán fogalmazva "ki lettek termelve". Mondjuk szerintem a végzettseg kérdéséről nagy mértékben tehet az oktatás is. A gimiben a tanáraim mindig azt hangoztatták, hogy aki nem végez egyetemet az ostoba marad egész életére. Úgy gondolták, hogy a tájékozottságot es tudást az iskolai végzettség alá rendelik. Sajna ezen dolgok miatt alakúl ki az emberekben egy bizonyos részében, hogy a melósok ostobák, a diplomások meg értelmiségiek.


Pedig végre rá kellene jönni, hogy az életben nem minden fekete és fehér. Bőven van benne szűrke is.

2022. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
15 ös válasszal részben egyet értek! Bár a kérdésem nem erről szól de a diplomás emberek (főleg a nők) szeretnek ehhez kötni mindent! Csak 2 típusú ember létezik számukra 1, egyetemet végzett különb ember 2, a buta lúzer érettségizett vagy szakmunkás.
2022. okt. 24. 14:46
 19/53 anonim ***** válasza:
Na akkor én szerencsétlen vagyok. Építési művezető közép Magyarországon. Nettó 250000 Ft. Nekem inkább nem kéne ilyen nő.
2022. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Kelet-Magyarországon nettó 360at keresek, cafeteriával és minden egyébbel is 400 alatt, szoftverfejlesztés/IT területen, ami az itteni sztereotípiák szerint igencsak magasan jól keres :D Na akkor rakd össze a képet...
2022. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!