Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ekkora elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora elvárásai a nőknek?

Figyelt kérdés

A férfi legyen:

- jóképű

- magas

- kisportolt

- intelligens, okos

- művelt

- kedves, megértő

- jó humorérzék, vicces, laza

- komoly, felelősségtudatos, céltudatos

- jó egzisztencia

- gazdag

- jó munkahely

- társasági

- széles baráti kör


Miközben a férfiak elvárása általában kimerül ennyiben:

- Ne legyen nagyon elhízva

- Szeressen


Miért csak a Chad-ek juthatnak manapság nőkhöz? Régen a falusi jóskapistának is volt felesége!


2022. okt. 22. 11:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ milyen nőre csorog a nyálad, van egy olyan érzésem hogy nagyon fiatal, szép lányoknál nőknél próbálkozol akik után hatalmas a kereslet.

Átlag lányoknál, nőknél én nem tapasztaltam hogy óriási elvárásaik lennének

2022. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Eg átlagos 30 éves nőknek sem jó egy egyszerű melós Jóska. Szóval jelenlegi világban az a baj hogy nincs lehetőség senkivel se férfi oldalról h nem vagy valamiben kiemelkedő. Csak a elhízott és igénytelen nő jutna Ferinek is, aki teljesen átlag alkatú de csak 230 ezerért dolgozik egy gyártósoron.
2022. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Tesó!

Ebből indulnak ki, aztán majd jut nekik egy céltalan, munkanélküli drogföggő, borderline-os, személyiségzavaros hajléktalan. Ja, és nagyon szerelmesek lesznek belé.

2022. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Szokásos sarkított incelhiszti, ugorjunk!
2022. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Attól eltekintve, hogy éppen ez a kérdés a napi provokáció... Nos, régen a falusi Jóska-Pista azt a nőt választotta, akinél megvolt az x hektárnyi hozomány és fordítva. Nem azt nézték akkor, kinek hány elemije van,vagy ki mennyi kiló. Dolgozz, kapálj, hallgass, suba a subához, guba a gubához.

Ehhez képest most mindenkinek van választási lehetősége. Már elnézést, de nyilván ha én például eljárok rendbe rakatni a fogaimat, tiszta a lakásom és tudok helyesen írni, miért is érném be kevesebbel? Itt most nem elsősorban az anyagiakra gondolok, hanem a törekvésre és igényességre!

A külső pedig meghatározó, viszont nem elsődleges dolog, egyértelműen.

2022. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

"- Ne legyen nagyon elhízva

- Szeressen"


Igen szánalmas, ha csak ennyi az elvárásod. Köszi, én maradok a megfelelő belsőnél, intelligenciánál és műveltségnél, mint elvárás. És bocs, de az is alap dolog, hogy nekem tetszen és összeilljen a személyiségünk is.

És ezeket a dolgokat meg is tudja lépni sok férfi. Minek állnék le a egy buta, tanulatlan alakkal, csak mert szeret(ne)?

2022. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Menjünk akkor végig


A férfi legyen:

- jóképű - ez eleve relatív, sok "jóképű" pasi, színész stb. taszít, mások meg vonzanak. De, hogy miért fontos? Mert az ember szereti a szépet. Ha nem tetszik a párom, nem fog vonzani, nem leszek elégedett, ami magával hozza a kapcsolat bukását. Bár, ami engem illet, nekem ez kevésbé fontos, mint az, hogy milyen érzéseket kelt bennem. És igen, kiemeltem a gyengébbek kedvéért, ez még mindig nem azt jelenti, hogy mindegy a pasi hogy néz ki (lásd a hozzászólás eleje). Egyszerűen annyit jelent, hogy egy olyan arc, ami átlagos, valami olyan tulajdonsággal, ami megfog (pl. a szem) bőven tökéletes.


- magas

Nem várom el. Ne legyen nálam alacsonyabb. Én 168 cm magas vagyok, tehát, bőven bemehetünk az átlag magasság alá.


- kisportolt

Ez se igaz. Ne legyen kövér, vagy puhos. Egy átlagos testalkat, átlag izommal tökéletes. Persze, ha van látható izomzat, az előny. A kondis izmosság pedig több szempontból hátrány. Nálam.


- intelligens, okos

Komolyan?? Mert szerinted az vonzó, ha butának tartom a párom? Persze, hogy alap. De ez is azt jelenti, hogy az adott nő szintje szerint intelligens, okos. Tehát, ha valaki nem túl éles kés, könnyű elkápráztatni akkor is, ha a pasi se egy zseni.


- művelt

Sajnos olyan körökben mozgok, ahol a műveletlenség és a buta jelző kézenfogva jár. Bocsi. Ismét azt tudom írni, hogy nem mindegy a nő szintje. Ha Marika a kocsmából a kérdés, aki a TV2 Szulejmán műsorán művelődik és számára ez a csúcs, az nem ugyanazt fogja elvárni, mint az értelmiségi családból jövő, kér diplomás csaj, aki szeret olvasni, művész filmeket és színházat látogatni.


- kedves, megértő

Aha... Oké, ehhez nem igazán tudok mit hozzáfűzni. Ez még egy baráti kapcsolatban is alap számomra. Enélkül eleve lehetetlen egészséges, működőképes párkapcsolatról beszélni.


- jó humorérzék, vicces, laza

Ezek számomra fontosak, mert én is laza vagyok. De ez megint nagyon szubjektív. Hiába tartja magát Jóska viccesnek, ha a humorunk merőben eltérő. Ahogy hiába tartom magam lazának, egy olyan férfi mellett nem tudnék megmaradni, aki nem képes a felnőtt életre, aki abban éli ki a "lazaságát" hogy iszik, hangoskodik, oda nem illően viselkedik stb. Tehát, megint az adott nő értékrendje dominál, így a hangoskodó részeg srác és a normális, feszengés nélkül kommunikálni képes srác között bárki tökéletes lehet, csak lehet, hogy nem ugyanannak a nőnek.


- komoly, felelősségtudatos,

céltudatos

Ismét azt tudom írni, hogy a nő szintjének megfelelően. Én egy munkamániás mellett megőrülnék, próbáltam, pedig ő is céltudatosságból dolgozta halálra magát. Ugyanakkor elvárom, hogy a párom is tanuljon, fejlődjön, haladjon, keressen új kihívásokat, változásokat, legyen nyitott és érdeklődő.


- jó egzisztencia

Megint nem igaz. Sajnos olyan szakmát választottam, ami nem jövedelmező. Mire eljön a gyerekvállalás ideje, szeretnék legalább 400-at keresni. Pont ennyit várok el a leendő társamtól is. Emellett a külön élést várom még el. Az, hogy ez albérlet, vagy örökölt, esetleg vásárol saját, nem érdekel. Az se, ha lakótárs is van. De külön éljen a szülőktől és építse az életét.


- gazdag

Ezt kimerítettem fentebb.


- jó munkahely

Szintén kimerítettem


- társasági

Én se vagyok nagy társasági ember. De ne abban merüljön ki minden szórakozása, hogy otthon gubbaszt. Emellett legyenek legalább átlagos szociális készségei, ismerje és alkalmazza jól a szociális normákat, legyen jó a kommunikációskészsége, ne feszüljön túl új közegben.


- széles baráti kör

Szintén válaszoltam fentebb.


Tehát, olyan párt vár el a nő, akit jól be tud illeszteni a saját életébe. Ez azért elengedhetetlen, mert, ha nem, akkor választania kell a barátai és a párja között, a család és a párja között, a hobbi és a párja között stb. Ami végtelenül nehéz és stresszes. Az ember viszont nem azért keres párt, hogy az életét nehezítse.


"Miközben a férfiak elvárása általában kimerül ennyiben:

- Ne legyen nagyon elhízva

- Szeressen"


Nem szeretnék olyan párt, akinek ennyi elég.

2022. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Elvárásai bárkinek lehetnek, bármekkora mennyiségben. Aztán ezek vagy teljesülnek, vagy nem. De az már manapság elmondható, ha egy nő alapelvárásai (minden luxus nélkül) nem teljesülnek, akkor inkább egyedül marad. Elmúlt már az a világ amikor egy nőnek kötelező volt férjhez menni. Van aki megalkuszik, és van aki meg inkább egyedül marad minthogy lejjebb adja az igényeit. Vannak így férfiak és nők is egyaránt.
2022. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
8. Persze. Aztán 100 év és nem marad fehér ember. Mondjuk ez krvára senkit nem érdekel. Az meg hogy ennyire rossz irányba megy minden, azt meg kivétel nélkül mindenki érzi a bőrén. Le lehet élni egy életet magányosan is, aztán azt hinni hogy egy kutya vagy macska boldoggá tesz, meg a jóga meg a konditerem. De az a helyzet hogy majd meg hal mindenki egy társért. Viszont a mai világ kizárólag az anyagit, a fizikait és az egót élteti. Nagyjából mindenki. Aztán megy a sírás hogy sz*r a világ.
2022. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

Csak az “hal meg majdnem” egy társért aki nem egész önmagában. Persze, az ember társas lény de nem csak egy párkapcsolat elégítheti ezt ki.

Ha valaki rendben van magával, de nem talál magának megfelelő társat, az lehet bántja valahol de az nem azt jelenti hogy megjátszott boldogság minden más az életében. Csak nem a hiányokra koncentrál, hanem azt nézi miért lehet hálás. Szeretne egy társat igen, de ha nem jön számára megfelelő akkor nem áll le olyan al akivel eltérőek , mert tudja, hogy annak semmi értelme.

2022. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!