Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ekkora elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora elvárásai a nőknek?

Figyelt kérdés

A férfi legyen:

- jóképű

- magas

- kisportolt

- intelligens, okos

- művelt

- kedves, megértő

- jó humorérzék, vicces, laza

- komoly, felelősségtudatos, céltudatos

- jó egzisztencia

- gazdag

- jó munkahely

- társasági

- széles baráti kör


Miközben a férfiak elvárása általában kimerül ennyiben:

- Ne legyen nagyon elhízva

- Szeressen


Miért csak a Chad-ek juthatnak manapság nőkhöz? Régen a falusi jóskapistának is volt felesége!


2022. okt. 22. 11:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#9:

"De az a helyzet hogy majd meg hal mindenki egy társért."


Lehet azt egoizmusnak nevezni, hogy nem mindenki akar mindenáron társat.

Mert ha én jól érzem magam egyedül is, magamat egy "egész" embernek gondolom, akkor nem veszek a nyakamba mindenáron valakit akinél egy kicsit is azt érzem, hogy nekem nem ő kell. Szarabbul érezném magam ha ugyan vágyok egy társra, de az nem olyan ami engem "feltölt", amitől még boldogabb vagyok.

Ha én egyedül is jól elvagyok, akkor egy jó társ csak egy pluszt ad hozzá az én életemhez. De mások terheit, gondját, baját, negatív dolgait vagy a hozzám nem illő személyiségét nem akarom magamra venni, inkább leszek egyedül. Ha ez egoizmus akkor tényleg jó sok egoista lehet az országban.

Mivel a körülöttünk lévő világban egyre több a gond, a baj, egyre sz@rabb a helyzet minden szempontból, ez kihat az emberek életére. Így mindenki igyekszik szelektálni, hogy ki lenne az a társ aki nem lehúzza, hanem építi. Ha ezek miatt kihal a "fehér ember" akkor kihal, de nem hinném hogy te is párodul választanál olyan valakit akivel nem tudsz együtt létezni az élet minden területén.

2022. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%

Mekkora?


Mit lehet elvárni tőletek, mikor egy nőnek még jóformán megöregedni sem szabad, különben kidobjátok? Komolyan.


Mindketten tudjuk, hogy kurvára nem csak ennyit vártok el a nőktől.


-legyen csinos

-maradjon fiatal örökre

-viselje el, ha megcsalod

-ne kelljen eltartani, de azért főzzön és mosson is rád munka után

-legyen kedve folyamatosan szexelni, mert ha nem, akkor is félre fogsz baszni, mert képtelen vagy felfogni, hogy lehet valaki kimerült vagy stresszes. Természetesen lehetsz egy béna lusta dög az ágyban, aki elsül egy perc alatt és legördül róla

-legyen babapinája, mert ha kilóg a kisajak, azt te már meg nem nyalod meg egyébként is a szex csak arra van, hogy a férfi élvezze

-szüljön neked gyereket, de ismét, ne kelljen ám rá meg a kölködre sem egy fillért se költeni, oldja meg anyagilag magának a kis aranyásó.

-lehetőség szerint mellette ne merjen felszedni átmenetileg pár kilót, mert milyen szar már, ha a gyereked anyja 3-4 hónapig nem elég baszható

-szedjen hormonális szarokat, mert letornázod magadról a gumit és hisztizel, mint egy darab szar



Soroljam vagy elég ennyi?

2022. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem igénytelenek. A társad jellemévek kapcsolatban igenis legyenek elvárásaid. A legkevésbé sem érdem hogy számodra megfelelne a világon bármelyik nő, addig, amíg fel tudod rá állítani.
2022. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"A férfi legyen:


- jóképű


- magas


- kisportolt


- intelligens, okos


- művelt


- kedves, megértő


- jó humorérzék, vicces, laza


- komoly, felelősségtudatos, céltudatos


- jó egzisztencia


- gazdag


- jó munkahely


- társasági


- széles baráti kör"


Normális ember ezekre magától, magáért törekszik, nem azért, hogy a nőknek kellesse magát. A jóképű relatív és szerintem nem nehéz magasabbnak lenni sem egy nőnél, mivel az átlag férfi eleve magasabb az átlag nőnél, de a többi abszolút olyan dolog, amire jó érzésű, normális értékrendű ember anélkül törekszik, hogy bárki elvárná tőle.


Még én is törekszem rá, pedig nő vagyok. Azért is várom el, mert számomra alap, hogy valaki így gondolkodik és igyekszik többet kihozni magából és az életéből.

2022. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

A nők a férfiaktól egy konstruktív, előremutató, az ő érdekeiket is szolgáló viselkedést várnak. Micsoda szemétség!


A férfiak eközben egy csomó egészségtelen, nők életére destruktív tulajdonságért rajonganak: házicseléd, szilikoncsöcs, engedje seggből szájba, ne legyenek ráncai és betegedjen bele nyugodtan abba, hogy ő is ember, akinek nő szőr a lábán, öregszik és néha fáradt a szexhez.


Ez a fő különbség a két nem között.

2022. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12%

12. Jó helyről jöttél! Egyébként amiket felsoroltál, olyan pasijuk csak a hulladék szolgalelkű nőknek van. Nem a férfi hibája hidd el!


Ki mondja egy nőnek hogy rendelje alá magát egy hulladék, ámde húúú de menő csávónak? Erre adj már választ! Köszi.

2022. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

"Aztán 100 év és nem marad fehér ember. "


AKkor nem marad. Senki nem fog egy utolsó lúzernek szülni emiatt. Ráadásul nem is ezen múlik.

2022. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Inkább ne legyen fehér ember, mint szar legyen a génállomány. Egyébként ha a faj kihal, az az egyénre nézve nem akkora tragédia ám. Plusz emberiség nélkül az összes többi létező faj sokkal boldogabban élhetne.


Én örülnék annak, ha a kihalás felé indulnánk kicsit el. Nem, nem akarok meghalni, szeretem az életet. Azt akarom, hogy több utód ne legyen és természetesen úton fogyatkozzunk meg

2022. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod pontjai alapján a párod lehetne egy bunkó, empátiára képtelen, felelőtlen, életképtelen munkanélküli társadalmi számkivetett, aki ráadásul még tajparaszt is, és te még így boldog lennél mellette.

Sőt, azt mondod hogy ez nem csak a te álláspontot, hanem az átlag férfié is... Hát nem tudom, ha férfi lennék, akkor lehet hogy magamra venném, hogy a nevemben mondasz ilyen hülyeségeket. :)


Az viszont szomorú, hogy ez még csak nem is a saját, önálló gondolatod. Mióta az eszemet tudom, egyes férfiak elő szokták hozni ezt a "viccet", hogy jaaaj a hülye nők több oldalas listát írnak az elvárásaikról míg mi férfiak racionálisan állunk hozzá a társkereséshez: annyi éppen elég hogy a nő ne legyen dagadt.

Fogalmam sincs hogy miért nem klikkel néhányatoknak, hogy ilyeneket mondani baromi égő.

2022. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytad a listáról, hogy a férfi elvárása ne csak annyi legyen, hogy a nő ne legyen dagadt, és szeresse. (A sorrend is mennyit elárul bszki, csak kövér ne legyen.)
2022. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!